Краплі для вух

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Для чого потрібні вушні краплі

Від багатьох різних ЛОР захворювань досвідчені фахівці призначають вушні краплі. Найпоширеніша хвороба дорослих і дітей це отит. Він супроводжується болями і неприємними відчуттями в вусі. Перед тим як займатися лікуванням, потрібно обов'язково порадитися з лікарем, щоб він призначив лікування. Найчастіше вушні хвороби виникають у дітей, оскільки в них евстахиева труба коротше і вужче, і рідина швидше проходить і створює інфекцію.

   Є кілька ефективних крапель для вух, які рекомендують лікарі, і сьогодні ви дізнаєтеся про них.

Які краплі у вуха підійдуть вам

 Отіпакс - має протизапальну та знеболювальну дію. Цей препарат приємний за ціною, і радує його доступність в аптеках. Такі краплі можна приймати вагітним і жінкам в період лактації, також він підійде дітям, оскільки компоненти, які знаходяться в ньому, майже не всмоктуються в кров. Ціна вушних крапель Отипакс приємна і доступна.

  Краплі Отофа є бактерицидним препаратом. Завдяки широкому спектру дій результат не змусить себе довго чекати. Однак вагітним і годуючим мамам цей препарат не можна приймати, оскільки це сильний антибіотик. Близько стоять краплі Нормакс, вони теж мають антибактеріальну дію, і є сильним антибіотиком. Також радує низька вартість препарату. Але він має ряд протипоказань, наприклад, не можна призначати годуючим мамам і вагітним жінкам, людям з нирковою недостатністю, дітям до 18 років, і тим, хто має порушення мозкового кровообігу.

   Такі краплі у вуха як Кандибіотик швидко і ефективно позбавлять від неприємних симптомів. До складу даного препарату входить протигрибковий засіб - Клотримазол. Так як це антибіотик, його не можна приймати вагітним і годуючим жінкам, також дітям до 6 років.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення