Препарати для кишечника

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...

Вибираємо препарати для кишечника.

Від моменту вживання їжі до отримання нами поживних компонентів проходить довгий процес, який має назву переварювання. У цьому процесі бере участь не тільки наш організм, але і безліч мікроорганізмів, що живуть в нашому кишечнику.

У кишечник їжа потрапляє після спеціальної механічної і хімічної обробки, яка відбувається в ротовій порожнині та шлунку. За допомогою скоординованого скорочення м'язів травного каналу постійно відбувається перемішування і просування харчових мас в нижче лежачі відділи. Порушення будь-якого з описаних процесів може зажадати призначення спеціальних ліків для лікування кишечника. На сторінці саме з такими препаратами Ви зараз перебуваєте.

Що слід знати, вибираючи препарати для кишечника?

            Найбільш часті симптоми порушень в роботі кишечника - це здуття живота, запори або послаблення стільця. Причин здуття або надлишкового газу в просвіті кишечника може бути кілька. Найбільш поширене - це вживання продуктів, погано адаптованих до Вашого травлення або банальне переїдання. У такій ситуації кращими препаратами для лікування кишечника будуть сорбуючі і ферментативні речовини. Ще одним фактором може бути порушення флори кишечника, яка розвивається з багатьох причин, наприклад, після прийому антибіотиків.

Поряд з здуттям такий дисбаланс може викликати розлади дефекації. Ліки для мікрофлори кишечника можуть містити донорські бактерії або речовини, що створюють оптимальні умови для росту власних корисних бактерій. Також якщо дисбактеріоз супроводжується послабленням стільця, може знадобитися вживання розчинів,що заповнюють рідину.

При запорах засоби для кишечника можуть діяти за рахунок затримки рідини в калі або безпосередньої стимуляції скорочення стінки кишки. Важливо пам'ятати, що поява будь-яких незвичайних або нових симптомів вимагає консультації лікаря, здатного встановити причини розладу кишечника.

  • Ще 60 товарів