Препарати при дисбактеріозі

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

В організмі постійно живуть бактерії, причому в кишечнику певні види виконують життєво важливі функції. Кількість таких мікробів під дією різних факторів постійно змінюється. Якщо відхилення провокують розвиток порушення здоров'я, такі стани називають дисбактеріозом.

На що впливають препарати від дисбактеріозу кишечника?

            Порушення мікробної флори може бути пов'язаним з порушенням умов їх життєдіяльності або різкого зниження чисельності (після надмірного промивання кишечника або антибіотикотерапії). Таким чином, препарати для лікування дисбактеріозу кишечника можуть заповнювати втрачені популяції або створювати оптимальні умови для розмноження власних. Різноманітність терапевтичних факторів і їх кількості, а також виробників обумовлює те, що ціни на препарати від дисбактеріозу змінюються в значних межах. Однак, якщо не усунути основну причину, яка часто криється в неправильному раціоні, їх дія буде тимчасовим. Тому, навіть найкращий засіб від дисбактеріозу має застосовуватися на тлі раціональної дієти.

Принципи харчування при порушенні кишкової флори.

            Якщо препарати від дисбактеріозу призначає лікар, він обов'язково торкнеться питання правильного харчування, яке може мати певні особливості при наявності супутньої патології. Загальні ж рекомендації з раціону пацієнтів з дисбактеріозом мало відрізняються від основних принципів здорового харчування. Однак їх дотримання, може зменшити тривалість курсу або повністю виключити потреба в спеціальних препаратах проти дисбактеріозу. Основне правило - це дотримання кратності прийому їжі. Простіше кажучи, краще з'їсти 5 невеликих порцій за день, ніж один раз повечеряти про запас. Продукти повинні бути різноманітними і містити підвищену кількість вітамінів, які погано всмоктуються при даному захворюванні. Важливо вживання кисломолочних продуктів, які можна рекомендувати як недорогий засіб від дисбактеріозу, заповнюють мікробний дефіцит. Також багатьом потрібно позбутися від шкідливих харчових надмірностей у вигляді гострої їжі, солодощів і продуктів, що містять консерванти. Однак придбане здоров'я цього варте!

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення