Поради Провізора

 1. Сезон алергії: як допомогти організму?

  Сезон алергії: як допомогти організму?

  Навесні хтось радіє першим теплим променям сонця, радіє зеленій травичці та брунькам квітів, що розпускаються, а хтось відчайдушно намагається врятуватися від симптомів алергії: нежитю, чхання, закладеного носа, сльозотечі, сверблячки та висипів.
  Читати статтю
 2. Вакцини: наявність, замовлення, придбання

  Вакцини: наявність, замовлення, придбання

  До вашої уваги адреси аптек мережі АДД, де ви завжди зможете уточнити наявність вакцини, яка вас цікавить, стати в чергу на певну вакцину, а також придбати її.
  Читати статтю
 3. Вибираємо косметику на море

  Вибираємо косметику на море

  Коли купальники і пляжні наряди вже упаковані, представниці прекрасної статі замислюються про те, яку косметику взяти на море. Це дуже важливий етап підготовки до відпустки, оскільки саме правильний підбір і використання косметичних засобів є запорукою вашого комфорту.
  Читати статтю
 4. 10 ідей, які допоможуть розважити ваше чадо влітку

  10 ідей, які допоможуть розважити ваше чадо влітку

  Літо - це час експериментів. Нехай діти винесуть лід з холодильника на вулицю. Нехай кинуть в озеро м'ячик і подивляться, куди він допливе. Нехай зловлять павука. Нехай проведуть досліди з піском.
  Читати статтю
 5. Як правильно вибрати зимове взуття для малюка

  Як правильно вибрати зимове взуття для малюка

  Переохолодження ніг часто призводить до звуження кровоносних судин дихальних шляхів. Результатом цього можуть стати застудні захворювання, бронхіти, трахеїти. Тому дуже важливо вміти правильно вибрати зимове взуття для дітей. До того ж комфортні черевики - це коректне формування стопи і розподіл навантаження на м'язи, а також нормальне функціонування периферичної судинної системи.
  Читати статтю
 6. Особливості профілактики грипу та ГРВІ

  Особливості профілактики грипу та ГРВІ

  ГРВІ - це гострі респіраторні вірусні інфекції, які практично ніколи не стають причиною виникнення будь-яких ускладнень.
  Читати статтю
 7. Як обрати вітаміни для школярів

  Як обрати вітаміни для школярів

  Нормальное развитие и крепкое здоровье детей школьного возраста невозможно без витаминов. Получая нужное количество полезных веществ, они легко справляются с учебными нагрузками, свободно концентрируются на задачах и намного быстрее усваивают новый материал.
  Читати статтю
 8. 5 правил використання водостійкої косметики

  5 правил використання водостійкої косметики

  Незважаючи на думку, що такі засоби шкідливі для шкіри, при виборі якісного продукту і дотриманні технології його нанесення негативний вплив повністю виключається. Читайте далі.
  Читати статтю
 9. Обирайте крем для засмаги не з максимальним, а оптимальним захистом

  Обирайте крем для засмаги не з максимальним, а оптимальним захистом

  З того часу, як Коко Шанель запровадила моду на засмагу, бронзовий відтінок шкіри став символізувати розкішне життя, а морські курорти стали надзвичайно популярними. Однак згодом медики почали турбуватися.
  Читати статтю
 10. Як обрати сонцезахисний крем

  Як обрати сонцезахисний крем

  Підбирайте захист від сонця правильно і насолоджуйтесь останнім місяцем літа
  Читати статтю
 11. Яку косметику взяти на море

  Яку косметику взяти на море

  Коли купальники та пляжні вбрання вже запаковані, представниці прекрасної статі замислюються про те, яку косметику взяти на море. Це дуже важливий етап підготовки до відпустки, оскільки саме правильний підбір та використання косметичних засобів допоможе захистити шкіру та волосся від пересушування солоною водою та ультрафіолетовими променями.
  Читати статтю
 12. Чим зайняти дитину в дорозі

  Чим зайняти дитину в дорозі

  Вирушаючи у відпустку, багато батьків вибирають в якості засобу пересування особистий автомобіль. Для кого-то це питання економії, для кого-то - зручності. Але для всіх довга поїздка стає випробуванням, особливо якщо в машині діти. Від їх настрою, буде залежати і ваш настрій, а також швидкість руху.
  Читати статтю

Items 1 to 12 of 42 total

Сторінка