Живильна маска для обличчя

Вид
Вид

Кожна жінка мріє, щоб її шкіра завжди залишалася свіжою і сяючою. Завдяки копіткій роботі над собою, будь-яка дівчина може отримати бажаний результат, досягти якого можна, скориставшись живильними масками для обличчя. На сьогоднішній день вони визнані одним з найбільш ефективних косметичних засобів.

Класифікація масок для обличчя

Маски для обличчя класифікують за складом. Вони можуть бути:

  • на основі трав;
  • з фруктових і ягідних концентратів;
  • вітамінними і мінеральними;
  • кислотними та олійними;
  • плівковими;
  • глиняними і водоростяними.

Живильні маски для обличчя при грамотному застосуванні високоефективні. Вони не тільки живлять, а й зволожують шкіру.

Види живильних масок

Косметичний засіб потрібно підбирати, враховуючи пору року. Засоби для застосування навесні повинні в максимальному обсязі містити білки, масла і вітамінно-мінеральні комплекси. Зимові - ліпіди і масло. Таке компонентне різноманіття зміцнює гідроліпідний шар шкірного покриву, забезпечуючи бар'єрний захист. Комфорт при використанні досягається завдяки зігріваючому ефекту.

Крім того, існують маски «антистрес». Як правило, перепади настрою люди заспокоюють вуглеводами, хоч ця практика і неправильна. Під час стресів шкірі потрібні антиоксиданти. Вони зможуть протистояти вільним радикалам.

Механізм впливу

Живильні маски необхідні перш за все людям з сухою шкірою, яка потребує ліпіди. Вони забезпечать додатковий захист. Такі косметичні засоби дозволяють шкірі повноцінно дихати. Ефект їх застосування для шкіри обличчя:

  1. Підтримка гідробалансу і запобігання випаровування зайвої вологи.
  2. Зміцнення гідроліпідів, захист шкіри, збільшення пружності і щільності дерми.
  3. Захист шкірних покривів від вітру, холоду, брудного повітря і інших зовнішніх факторів, що підвищують дратівливість.

Живильні маски, призначені для шкіри, яка схильна до жирності, забезпечують активне підживлення як жирами, так і антиоксидантами, а також вітамінами.

Переваги замовлення в "Аптеці Доброго Дня"

Для профілактики сухості і роздратування шкіри звертайтеся в "Аптеку Доброго Дня" і вибирайте найбільш підходящий варіант аптечної косметики. Ви можете купити надійні маски для обличчя з доставкою в Київ, Харків, Львів та інші міста України на вигідних умовах. Наша аптека пропонує оригінальну косметику за доступними цінами, а щоб купити потрібні засоби недорого, перегляньте наші акційні пропозиції.