Лосьйон для обличчя

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Кожна жінка бажає довше зберігати шкіру гладкою. Однак вплив ультрафіолету, часті забруднення, перепади температур і вологості призводять до передчасного старіння. Змінити це покликані лосьйони для обличчя. Це спеціальні склади на основі води та етилового спирту, що містять вітаміни і поживні компоненти.

Особливості лосьйонів для обличчя

У складі лосьйонів, як правило, містяться вітамінно-мінеральні комплекси, трав'яні екстракти, органічні кислоти. Всі ці компоненти в тандемі роблять позитивний вплив на шкіру і є відмінним засобом профілактики засолювання.

Однак деякі жінки не розглядають очищаючі лосьйони для обличчя як обов'язковий атрибут косметички. Вони нехтують таким варіантом косметики і вважають за краще тоніки і креми для зняття макіяжу. Але у кожного засобу своє призначення. Такі засоби дозволяють позбутися подразнень, синців, набряків. Якщо в рідині передбачений матирующий ефект, можна приховати навіть незначні дефекти.

Різновиди лосьйонів

Лосьйони підбираються відповідно до типу шкіри. Вони бувають:

 • зволожуючими - зволоження є необхідним для обезводненої шкіри;
 • очисними - усувають жир і бруд у вигляді чорних крапок;
 • матуючим, що сприяють звуженню пор обличчя;
 • антизапальними - для боротьби з висипом;
 • заспокійливими - створені для чутливої шкіри;
 • тонізуючими - не вимагають тоніка, так як беруть цю функцію на себе.

При виборі конкретного продукту важливо вивчити його переваги, а також недоліки. Крім того, необхідно врахувати індивідуальні особливості обличчя.

Критерії вибору лосьйону

При виборі лосьйону настійно рекомендується врахувати кілька базових критеріїв. Перш за все, це:

 1. Якщо текстура лосьйону дуже легка, влітку додатково наносять засіб з SPF-захистом від ультрафіолетового впливу.
 2. Підібрати косметику слід виключно за типом шкіри.

Тільки грамотний підхід дозволить досягти бажаного ефекту і позбутися проблем зі шкірою.

Зручність покупки онлайн в "Аптеці Доброго Дня"

Щоб купити якісний лосьйон для обличчя, достатньо звернутися в "Аптеку Доброго Дня". Широкий асортимент косметичних засобів допоможе кожному визначитися з оптимальним вибором і здійснити вигідну покупку в режимі онлайн. Наша аптека пропонує оригінальну косметику за доступними цінами, а щоб купити потрібні засоби недорого, перегляньте наші акційні пропозиції. Ми відправляємо онлайн-замовлення в будь-яке місто України - Харків, Запоріжжя, Київ, Одесу. Здійснюємо оперативну доставку по всій Україні.

 • Ще 20 товарів