Кисневі інгалятори

Вид
Вид

Для чого потрібен інгалятор кисневий вдома?

Кисень є основою всіх життєвих процесів, що протікають в людському організмі. Потрапляючи в кров через легені, він розноситься до всіх клітин, стимулюючи біологічні функції. У повітрі, яке вдихається цей хімічний елемент займає до 21%. Однак у великих містах цей показник значно зменшується. Це відбивається на самопочуття людини. В першу чергу страждає нервова система, знижується працездатність, пам'ять, з'являються головні болі і відчуття тривоги.
У медичній практиці широко використовують штучне насичення повітряної суміші киснем під час операцій, нападів бронхіальної або серцевої астми, шокових станах і при виходжуванні недоношених дітей.

Самостійно інгалятор кисневий можна купити для застосування в таких ситуаціях:

  • Почуття нестачі повітря і запаморочення, що виникають в транспорті або приміщеннях.
  • Стрес і порушення працездатності.
  • Вагітність. Оксигенотерапія для вагітних підвищує стійкість до несприятливих умов навколишнього середовища. Також зменшується ризик розвитку патологій, пов'язаних з гіпоксією плода.
  • Наявність захворювань бронхолегеневої системи, що супроводжуються порушенням дихання.
  • Патології серця, що призводять до зниження кровотоку і недостатньою циркуляції газів в тканинах.

Слід зазначити що перераховані стану вимагають відповідної лікарської консультації. При необхідності лікар призначить медикаментозне лікування і допоможе виявити захворювання провокують виникають симптоми.

Використання портативних апаратів з багаторазовими балонами вимагає спеціальних знань і навичок. Для самостійного застосування підійде одноразовий інгалятор кисневий, ціна якого нижче багаторазових аналогів. В Україні користується популярністю портативний балон Activox. Придбати його можна і в нашій аптеці.