Компресорні інгалятори

Вид
Вид

Для яких завдань можна купити компресорний інгалятор?

Принцип роботи інгаляторів компресорного типу заснований на перетворенні рідини в аерозоль під дією повітряного струменя, пропущеного через спеціальну камеру. Такі прилади ще називають струменевими. Також можна застосувати назву небулайзери, так як в результаті виходить аерозоль з дрібними частинками рідини.
Компресорний небулайзер, купити який можна в аптеках України, має такі переваги:

Простота в експлуатації. Для проведення процедури досить залити необхідний розчин в резервуар і включити прилад. Також не викличе утруднення очищення пристрою так як компоненти, що контактують з терапевтичної рідиною, легко розбираються.

Доступність. В інтернет магазині компресорний небулайзер можна купити недорого. Бюджетні моделі виконують всі необхідні завдання. Їх відрізняє комплектація, наявність додаткових функцій і бренд виробника.

Універсальність, в такому апараті може використовуватися практично будь-яка речовина, що підходить для інгаляційної терапії.

Не впливає на температуру рідини, що дозволяє проводити процедуру при підвищеній температурі тіла.

Економна витрата і дозування ліків, забезпечує наявність в пристрої економайзера. Цей компонент здатний синхронізувати надходження аерозолю з вдихом.

Крім того, через пристрій можна налагодити подачу кисню, що, з огляду на відгуки лікарів, корисно у пацієнтів з проявами гіпоксії.

Що слід врахувати перш ніж купити компресорний небулайзер в аптеці?

Робота компресора супроводжується шумом, що слід враховувати, купуючи пристрій для дітей. Рівень шуму, який вимірюють в децибелах, у різних моделей відрізняється. Чим менше значення децибел вказано в паспорті, тим тихіше працює апарат. Однак відрізняє такий компресорний небулайзер і ціна, яка буде трохи вище. Конструкція багатьох приладів передбачає регулювання дисперсність аерозолю. Говорячи простими словами - величину крапельок, що вдихаються. Незважаючи на те що це інгалятор компресорний, ціна якого може виявитися вище, така функція корисна.
За допомогою подібного управління можна регулювати глибину проникнення ліків. Великі краплі осідають в початкових відділах дихальної системи, середні доходять до трахеї і головних бронхів, а дрібні здатні досягти альвеол.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення