Паровий (тепловологий) інгалятор

Вид
  • add.ua-Гемопласт ОАО (Украина, Белгород-Днестровский)-Інгалятор тепловологий /1x28/-20

    Інгалятор тепловологий /1x28/

    Гемопласт ОАО (Украина, Белгород-Днестровский)
    55,00 грн.
Вид

Для чого може знадобитися купити в аптеці паровий інгалятор?

В основі роботи подібних пристроїв лежить випаровування нагрітої рідини. Тому їх іноді називають тепловологі. Пара діє на верхні дихальні шляхи, розріджуючи засохлий слиз. Це відрізняє прилади парові і небулайзери, купити які можна для впливу на різні відділи дихальної системи. Перевагою тепловологих пристроїв є можливість застосування відварів трав і олійних ліків.

Ефективність парового прогрівання відомо давно. Незважаючи на наявність альтернативних методик, таке лікування і зараз заслуговує позитивні відгуки. Тепловий вплив покращує кровообіг в тканинах, що стимулює захисні системи організму. Використовують прилади при кашлі, в тому числі алергічної природи, необструктивному бронхіті, фарингіті та інших захворюваннях верхніх відділів дихальних шляхів. Також з їх допомогою проводять косметологічні процедури для обличчя.

Який інгалятор паровий краще купити?

Найпростіше пристосування можна зробити своїми руками. Для цього знадобиться каструля з гарячою водою або картоплею і рушник, яким накривають голову над саморобним приладом. Однак, спеціалізований інгалятор паровий можна купити недорого, а його наявність робить процедуру простішою і безпечнішою.

По механізму роботи існують два види апаратів:

  • без нагрівальних елементів. Що діють за принципом термоса, зберігаючи температуру налитої рідини.
  • з системою підігріву. Це більш складний паровий інгалятор і ціна на нього вище. До їх переваг відноситься стабільність температури рідини і можливість отримання більш інтенсивного парового потоку.

Серед представників першої групи в Україні користується популярністю вироби фірми Гемопласт. У другій групі затребувана продукція фірми Vega і B.Well, що виробляються в Китаї.
Перш ніж інгалятор тепловологий купити і використовувати вдома, необхідно врахувати можливі протипоказання. Дітям не можна проводити гарячі інгаляції без відповідних рекомендацій лікаря. Це пов'язано з підвищеним ризиком появи обструкції у дітей до 7 років. Також не слід проводити теплові процедури при підвищеній температурі тіла.