Ланцети для глюкометра

Вид
 • add.ua-Ланцети Gamma №50-20

  Ланцети Gamma №50

  Bionime (Швейцарiя)
  167,00 грн.
 • add.ua-Lifescan, Inc. a Johnsonand Johnson company (США)-Ланцети OneTouch Ultra Soft №100-20

  Ланцети OneTouch Ultra Soft №100

  Lifescan, Inc. a Johnson& Johnson company (США)
  Відсутній на складі
 • add.ua-Lifescan, Inc. a Johnsonand Johnson company (США)-Ланцети OneTouch Ultra Soft №25-20

  Ланцети OneTouch Ultra Soft №25

  Lifescan, Inc. a Johnson& Johnson company (США)
  Відсутній на складі
 • add.ua-Roche Diagnostics (Німеччина)-Ланцетb Акку-Чек Софтклікс №200-20

  Ланцетb Акку-Чек Софтклікс №200

  Roche Diabetes Care GmbH,Німеччина/Roche Diagnostics GmbH,Німеччина
  Відсутній на складі
 • add.ua-Набір тест-GAMMA DM (25) 4 уп. + Глюкометр GAMMA PRIMA-20

  Набір тест-GAMMA DM (25) 4 уп. + Глюкометр GAMMA PRIMA

  Bionime (Швейцарiя)
  Відсутній на складі
 • add.ua-Набір тест-GAMMA DM (50) 2 уп. + Глюкометр GAMMA PRIMA-20

  Набір тест-GAMMA DM (50) 2 уп. + Глюкометр GAMMA PRIMA

  Bionime (Швейцарiя)
  Відсутній на складі
 • add.ua-Ланцети Волес №200-20

  Ланцети Волес №200

  SteriLance Medical(Suzhou)Inc (Китай)
  Відсутній на складі
 • add.ua-Roche Diagnostics (Німеччина)-Ланцет автоматичний Accu-Chek Safe-T-Pro Uno №200-20

  Ланцет автоматичний Accu-Chek Safe-T-Pro Uno №200

  Roche Diagnostics (Германия)
  Відсутній на складі
Вид

Купити ланцети для глюкометра

Глюкометр - це компактний, портативний електронний прилад індивідуального користування, за допомогою якого можна самостійно контролювати і вимірювати рівнень глюкози в крові. Для щоденного використання глюкометра необхідно додатково придбати ланцети для глюкометра і тест-смужки.

Ланцети для глюкометра мають тонку голку, яка використовується тільки один раз. Тому купувати ланцети необхідно часто. Голка настільки тонка, що прокол шкіри безболісний. Ранка в місці проколу практично непомітна і швидко гоїться.

Види ланцетів

Кожен ланцет одноразовий, має індивідуальну пластикову упаковку з ковпачком. Ланцети відрізняються принципом функціонування, а також приналежністю до певної моделі глюкометра.

Виділяють два типи ланцетів - автоматичний (ланцети Біонайм, One Touch) і універсальний (ланцети Біонайм, Gamma, One Touch).

 1. Універсальні ланцети сумісні і підходять для будь-якого глюкометра. Для використання такий ланцет поміщають в спеціальну ручку-проколювач, який має регулятор глибини проколу. Рівень проколу залежить від налаштувань регулятора, враховуючи місце проколу і відповідно товщини шкіри. За кілька вимірів, за допомогою регулятора можна встановити необхідну для себе глибину проколу. Заточують голки лазером, тому навіть діти прокол надтонкою голкою не відчують.
 2. Автоматичні ланцети мають найсучасніші найтонші голки. Після їх уколу і взяття крові не залишається слідів на шкірі і неприємних відчуттів. При використанні необхідно тільки натиснути на головку ланцета. Голки в автоматичних ланцетах більш тонкі, ніж в універсальних, тобто прокол буде абсолютно безболісний.

Ланцети для глюкометра одноразові чи ні?

Виробники ланцетів і лікарі попереджають, що, як і всі інші скарифікатори, ланцети повинні використовуватися тільки одноразово. Голка ланцета в заводській упаковці закрита захисним ковпачком і тому вважається стерильною. Після використання ланцета, на голці можуть затриматися сліди біоматеріалу. Це означає, що в ньому можуть розвиватися патогенні мікроорганізми, здатні інфікувати організм. Наявність біоматеріалу може також негативно позначитися на результатах вимірювань. Повторне використання автоматичних ланцетів неможливо, завдяки наявності в ньому спеціальної захисної системи. Навіть якщо користувач захоче заощадити, повторного проколу він зробити не зможе. Тому сучасний автоматичний ланцет вважається найнадійнішим.

Якщо не змінювати ланцет в ручках-проколювачах, то вже після другого проколу голка тупіє, що може привести до формування болючого ущільнення в місці проколу.

При експлуатації ланцета важливо виконувати наступні правила:

 • кожен ланцет застосовується один раз;
 • дотримуватися температурних умов зберігання (уникати різких перепадів і заморозки);
 • пам'ятати, що на якість голок можуть вплинути волога, прямі сонячні промені, пара (не можна зберігати упаковки на підвіконні або біля батареї опалення)

Недотримання цих елементарних правил, може вплинути на результати вимірювань.

Ціна ланцетів визначається комплектацією і якістю:

 • Типом ланцета;
 • Кількістю в комплекті;
 • Якістю.
 • Авторитетом виробника;
 • Ступенем використання виробником інноваційних технологій;

Саме з урахуванням цих факторів, однакові за обсягом набори, але різних марок та виробників, відрізняються за вартістю. Щоб купити найбюджетніший варіант ланцетів для забору крові, користувачеві глюкометра необхідно витратити чимало часу, щоб ознайомитися з різноманітністю універсальних ланцетів. Набагато дорожче коштують автоматичні ланцети. Але для маленьких дітей лікарі все ж рекомендують купити автоматичний дитячий ланцет. Він є найпопулярнішим з автоматичних. Якість таких дитячих ланцетів завжди на висоті, тому і ціна ланцетів від виробника не залежить. Найякісніші ланцети випускають в США і Великобританії, Австрії та Швейцарії.