Гель для ректального та зовнішнього
застосування з аплікатором, 37г
ГЕЛЬ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ СИМПТОМІВ ГЕМОРОЮ: ПОДРАЗНЕННЯ, СВЕРБЕЖУ, ПЕЧІННЯ, ПІДВИЩЕНОЇ ЧУТЛИВОСТІ ТА ДЛЯ ПОПЕРЕДЖЕННЯ АНАЛЬНОГО ДИСКОМФОРТУ.
ДЕТРАКЛIН
ПЕРЕВАГИ НОВОГО ГЕЛЮ ДЕТРАКЛІН
МИТТЄВЕ ПОЛЕГШЕННЯ
ПРИ ГЕМОРОЇ, ТРІЩИНАХ ТА АНАЛЬНОМУ
ДИСКОМФОРТІ ЗАВДЯКИ ЕФЕКТУ ОХОЛОДЖЕННЯ
ГІГІЄНІЧНІСТЬ ТА ЗРУЧНІСТЬ
ЗАСТОСУВАННЯ ЗА ДОМОГОЮ АПЛІКАТОРА
СПРИЯННЯ ПРОЦЕСУ ПРИРОДНОГО ЗАГОЮВАННЯ
ЗАВДЯКИ БІОЛОГІЧНО-АКТИВНОМУ КОМПЛЕКСУ 2QR
ЩО ВХОДИТЬ ДО СКЛАДУ ДЕТРАКЛІН
ТА ЯКУ ДІЮ МАЮТЬ КОМПОНЕНТИ
БІОАКТИВНИЙ БЛОКЕР 2QR
Детраклін™ гель має в складі біологічно активний інгредієнт, 2QR-комплекс, який нейтралізує шкідливі мікроорганізми, сприяє процесу природного загоєння та відновлює тканини
ДОВГОТРИВАЛИЙ ЕФФЕКТ ЗМАЩУВАННЯ
Детраклін™ гель має речовини, які забезпечують змащення для полегшення проходження випорожнення
МИТТЄВИЙ ОХОЛОДЖУЮЧИЙ ЕФФЕКТ
Детраклін™ гель має речовини, які охолоджують уражену ділянку і тим самим забезпечують полегшення симптомів геморою
Застосування Детраклін™ гелю рекомендовано поєднати з дотриманням здорового способу життя, який належним чином поєднує харчування та фізичні вправи, регулярне відвідування туалету та особисту гігієну
Формула Детраклiн™ забезпечує миттєве охолодження, яке приносить полегшення при геморої, тріщинах та анальному дискомфорті, а також має ефект змащення для полегшення проходження випорожнення
Детраклін™ гель не містить токсичних хімічних речовин в складі
БІОАКТИВНИЙ БЛОКЕР 2QR В ДЕТРАКЛІН
ЩО ТАКЕ БІОАКТИВНИЙ ІНГРЕДІЄНТ АБО 2QR-КОМПЛЕКС?
Біологічно активний інгредієнт, 2QR, який входить до складу гелю Детраклін™, нейтралізує шкідливі мікроорганізми, сприяє процесу природного загоєння та відновлює тканини. Детраклін™ гель ефективний у попередженні анального дискомфорту, такого як свербіж, подразнення, печіння та підвищена чутливість.
ОСОБЛИВОСТІ БІОЛОГІЧНО АКТИВНОГО ІНГРЕДІЄНТУ 2QR:
— Не знищує всі бактерії, нейтралізує шкідливий ефект «поганих» бактерій
— Не має шкідливого впливу на власні клітини організму
— Прискорює природний процес загоєння
— Не викликає резистентності
Детраклін™ гель– є медичним виробом класу IIa відповідно до Директиви Ради ЄС №93/42/ЄЕС. Перед початком використанням Детраклін™ гелю, будь ласка, уважно прочитайте інструкцію для використання. Якщо у Вас є будь-які запитання або якщо Ви не впевнені у чомусь, зверніться до свого лікаря.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ДЕТРАКЛІН
Детраклін™ потрібно наносити всередину та навколо ураженої ділянки принаймні двічі на добу у достатній кількості протягом двох тижнів або коли необхідно полегшити стан. Більш часте застосування покращує ефект.
Для попередження (внутрішнього та зовнішнього) геморою і тріщин: Наносити всередину та навколо анального отвору до та після кожного акту випорожнення.
Нанесіть невелику кількість гелю Детраклін™ гель на палець або використайте аплікатор. Нанесіть всередину та навколо анального каналу, коли необхідно полегшити стан. Щільно закрийте кришку туби після застосування, для запобігання висихання гелю.
Тривалість застосування Детраклін™ не повинна перевищувати 30 днів протягом одного періоду застосування.
Не слід застосовувати цей продукт у разі підвищеної чутливості до одного або декількох його інгредієнтів.
Детраклін™ гель можна застосовувати під час вагітності чи годування груддю, проте перед застосуванням будь-яких препаратів у цей період важливо проконсультуватися з лікарем.
ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Повідомити про медичний інцидент (побічну реакцію): ua1pv@servier.com або за посиланням:
https://servier.ua/ukr/content/Report
ЧАСТО ВИНИКАЮЧІ ЗАПИТАННЯ
ЩО ТАКЕ ГЕМОРОЙ?
Гемороїдальні вузли – це судинні структури в анальному отворі, наявні в кожної людини. Для забезпечення належного закриття анального отвору гемороїдальні вузли збільшуються (набрякають). Тим не менш, вони можуть викликати проблеми при збільшенні чи запаленні. Це відбувається, коли кровоносні судини в гемороїдальній тканині набрякають через надмірний тиск на ослаблену тканину, наприклад, при напруженні під час випорожнення. Супутні фактори включають ожиріння, неправильне харчування, нерегулярний режим випорожнення (закреп або діарея), вагітність та анальний статевий акт.
ЯКІ ТИПИ ГЕМОРОЮ ІСНУЮТЬ?
Існують два типи геморою: внутрішній геморой, який розташовується всередині анального отвору, та зовнішній геморой, коли гемороїдальні вузли виступають за межі анального отвору. Набряк або запалення при внутрішньому геморої зазвичай викликають менший дискомфорт, в той час як зовнішній геморой викликає значні проблеми для пацієнтів. Обидва типи потрібно лікувати. Хоча сам по собі геморой не є небезпечним та не загрожує життю, інфікований геморой може спричинити серйозні ускладнення.
ЯКІ СИМПТОМИ ГЕМОРОЮ?
У Вас може бути геморой (також відомий як «шишки»), якщо у Вас наявні такі симптоми: кров у калі або в унітазі, кров на туалетному папері, неповне та болюче випорожнення, свербіж та/або подразнення в анальному отворі або на ділянці навколо нього, наявність болючого вузлика в анальному отворі або на ділянці навколо нього, або біль під час сидіння. Ми наполегливо рекомендуємо Вам звернутися до лікаря, якщо Ви не впевнені, що Ваші симптоми викликані гемороєм. Кровотеча з анального отвору та біль можуть бути симптомами більш серйозного захворювання. Багато людей ніяковіють при виникненні такої проблеми та часто звертаються до лікаря, коли хвороба вже запущена.
ЯК МОЖНА ПОПЕРЕДИТИ ВИНИКНЕННЯ ГЕМОРОЮ?
Найкращим способом запобігання геморою, а також профілактики рецидиву цього захворювання є здоровий спосіб життя, який належним чином поєднує харчування (багате на клітковину) та фізичні вправи, регулярне відвідування туалету та особисту гігієну. Харчування: споживайте більше клітковини. Вживайте достатньо зернових продуктів, фруктів та овочів, а також пийте багато рідини (крім алкогольних напоїв) – рекомендується 1,5- 2 літри на добу. Фізичні вправи: займайтеся фізичними вправами щоденно та прагніть до здорової ваги, оскільки ожиріння може підвищувати ризик появи геморою. Уникайте напруження під час випорожнення та застосування проносних засобів, оскільки вони можуть призвести до загострення геморою. Проводьте якомога менше часу в туалеті, але в той же час не поспішайте, щоб задовільнити свої природні потреби. Регулярно відвідуйте туалет і не терпіть, якщо відчуваєте потребу у випорожненні. Це може призвести до закрепу, що змусить Вас більше напружуватися. Особиста гігієна: застосовуйте звичайний туалетний папір, обережно, але ретельно витирайте анальний отвір – спереду назад – після кожного випорожнення. Крім того, можна використовувати вологі гігієнічні серветки для дорослих чи дітей.
ЯК ПОЛЕГШИТИ БІЛЬ ТА СВЕРБІЖ?
Основним засобом є поєднання особистої гігієни та місцевого лікування. Гігієна: обережно витирайте анальний отвір після кожної дефекації, щоб не пошкодити гемороїдальну тканину. Регулярно підмивайтеся слабким струмом води (не використовуйте мило або миючі засоби, що містять ароматизатори). Уникайте розчісування, яке може пошкодити шкіру та погіршити Ваш стан. Можна обережно вправити м’який гемороїдальний вузол (вузли) всередину анального отвору.
У КОГО МОЖЕ ВИНИКАТИ ГЕМОРОЙ?
Геморой вражає близько 50 відсотків населення та, за оцінками, однаково часто зустрічається у жінок та чоловіків. Ризик, що Ви захворієте на геморой, може зростати при нерегулярному відвідуванні туалету, закрепі чи діареї, внаслідок генетичних факторів, малорухливого способу життя, харчування з низьким вмістом клітковини, під час вагітності та пологів, через ожиріння, з віком, при сидячому способі життя та при анальних статевих актах.
ЧИ ЗАРАЗНИЙ ГЕМОРОЙ?
Ні, геморой не заразний. Крім того, значення мають генетичні фактори. Якщо члени Вашої родини страждають на геморой, це підвищує ризик, що Ви теж захворієте.
ЩО МЕНІ РОБИТИ, ЯКЩО Я ВВАЖАЮ, ЩО В МЕНЕ ГЕМОРОЙ?
Геморой зазвичай є доволі дискомфортним станом, але він не є небезпечним та не загрожує життю. Симптоми геморою можуть зникнути через кілька днів, але згодом повернутися, часто із погіршенням. Застосовуйте Детраклін™ гель для миттєвого охолодження, яке полегшує дискомфорт при геморої та тріщинах. Будь ласка, спершу проконсультуйтеся з лікарем у разі довготривалої наявності геморою або надмірної кровотечі.
ЧИ МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТИ ПРОДУКТИ ДЕТРАКЛІН™ ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ ТА ГОДУВАННЯ ГРУДДЮ?
Детраклін™ можна застосовувати під час вагітності чи годування груддю, проте перед застосуванням будь-яких препаратів у цей період важливо проконсультуватися з лікарем.
ЯКА ДІЮЧА РЕЧОВИНА ДЕТРАКЛІН™ ТА ЯК ВОНА ДІЄ?
Детраклін™ гель містить 37 г гелю на основі запатентованого біореактивного 2QR, одержаного з рослини алое Барбадоське. Біологічно активний інгредієнт 2QR, нейтралізує шкідливі мікроорганізми, сприяє процесу природного загоєння та відновлює тканини.
ЯК ОЧИЩУВАТИ АПЛІКАТОР ДЕТРАКЛІН™?
Найкращий спосіб збереження чистоти та гігієни аплікаторів – це промивання теплою водою після кожного використання. Для забезпечення оптимальної чистоти Ви можете використати трохи мила при митті аплікатора чи туби (але за умови ретельного промивання, адже контакт між ураженою ділянкою та милом або іншими миючими засобами, що містять ароматизатори, може посилити подразнення). Не промивайте аплікатори окропом, бо вони можуть деформуватися.
ЯКОГО КОЛЬОРУ ПОВИНЕН БУТИ ГЕЛЬ?
Колір гелю може варіювати від прозорого/світло-жовтого до коричнюватого через використання натуральних компонентів. Це не впливає ані на ефективність, ані на безпеку застосування гелю Детраклін™.