ЛІБІФЕМ ТА ЛІБІМАСКУЛІНЕ
Створені для вашого задоволення!
ДОПОМОЖЕ ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВЕ ТА ЯСКРАВЕ ІНТИМНЕ ЖИТТЯ!
ЛІБІФЕМ
ЛІБІФЕМ МЕНО 50+
ЛІБІМАСКУЛІНЕ
Засіб для жінок репродуктивного віку, розроблений для підвищення якості сексуального життя
Засіб для жінок у період менопаузи для зменшення проявів клімактеричного синдрому
Засіб для підняття чоловічої сили
Спеціально створений для жінок, які не відчувають задоволення під час статевого акту внаслідок зменшення або відсутності вагінального зволоження. Таблетки покращують кровоток та чутливість статевих органів, що підвищує відчуття задоволення.
Склад засобу ЛІБІФЕМ, оснований на стандартизованих екстрактах рослин та вітамінах, не перешкоджає механізму дії гормонів, отже, не викликає зміни маси тіла або настрою.
ТРИ ВИДИ КОРИСНОЇ ДІЇ
ЛІБІФЕМ - ДЛЯ ЖІНОК РЕПРОДУКТИВНОГО ВІКУ
ЯК ПРАЦЮЄ ЛІБІФЕМ?
Детальніше про склад
СКЛАД
 • Екстракт асафетиди (Ferula asafoetida L.)
 • Екстракт капарців (Capparis spinosa L.)
 • Вітамін С / Вітамін Е 

АСАФЕТИДА (FERULA ASAFOETIDA L.)
Асафетида, рослина, відоме також як «трава богів», століттями використовувалося як відомий афродизіак. Це багате джерело біологічно активних компонентів. Має потужну судинорозширювальну дію, збільшуючи приплив крові та чутливість в області статевих зон, додатково проявляє потужну антиоксидантну дію.

КАПАРЦІ (CAPPARIS SPINOSA L.)
Екстракт Капарців містить різноманітні активні компоненти, що забезпечують антиоксидантний ефект та детоксикацію, містить вітаміни групи В, Е, К та фолієву кислоту. Також багатий залізом, натрієм та кальцієм.

СИНЕРГІЧНА ДІЯ АСАФЕТИДИ ТА КАПАРЦІВ
У клінічному дослідженні було продемонстровано, що синергетична дія асафетиди та капарців сприяє:

 • Збільшенню фізіологічного вагінального зволоження
 • Покращує кровопостачання до статевих органів, що сприяє сексуальному збудженню та посиленню чуттєвості
 • Захисту клітин завдяки антиоксидантній активності

ВІТАМІНИ С ТА Е
Завдяки потужній антиоксидантній дії вітаміни С та Е мінімізують пошкодження клітин, завдяки чому знижують негативні наслідки для здоров'я жінки, зокрема репродуктивної системи.
Спеціально створений для жінок, які відчувають дискомфорт, інтенсивність якого зростає, під час статевого акту, внаслідок зменшення або відсутності вагінального зволоження, зумовленого менопаузою.


Таблетки ЛІБІФЕМ MEHO 50+ містять натуральні рослинні екстракти, які покращують кровоток та чутливість інтимної зони, містять фітоестрогени, які підвищують тонус та зволоження слизових оболонок, що забезпечує зменшення симптомів менопаузи (припливи, дратівливість, зміни настрою, порушення сну, подразнення та сухість статевих органів).
Склад засобу ЛІБІФЕМ MEHO 50+ оснований на стандартизованих екстрактах рослин та вітамінах.
ТРИ ВИДИ КОРИСНОЇ ДІЇ
ЛІБІФЕМ МЕНО 50+
ДЛЯ ЖІНОК У ПЕРІОД МЕНОПАУЗИ
ЯК ПРАЦЮЄ ЛІБІФЕМ МЕНО 50+ ?
Детальніше про склад
CКЛАД
 • Насіння льону (SDG)
 • Екстракт асафетиди (Ferula asafoetida L.)
 • Екстракт капарців (Capparis spinosa L.)
 • Вітамін С /Вітамін Е 

НАСІННЯ ЛЬОНУ (SDG – ЛІГНАНИ)
Насіння льону корисні для здоров'я, оскільки є багатими на волокна, жирні кислоти омега-3 та лігнани. Лігнани є фітоестрогенами, переважно, SDG (секоізоларіцирезинол диглюкозид). Насіння льону є найбагатшим джерелом лігнану, SDG. Під впливом мікрофлори кишечника SDG перетворюється на ентеродіол та ентеролактон – речовини, що проявляють фітоекстрагенні властивості, а також завдяки потужній антиоксидантній дії, сприяють збереженню жіночого здоров’я.

АСАФЕТИДА (FERULA ASAFOETIDA L.)
Асафетида, рослина, відоме також як «трава богів», століттями використовувалося як відомий афродизіак. Це багате джерело біологічно активних компонентів. Має потужну судинорозширювальну дію, збільшуючи приплив крові та чутливість в області статевих зон, додатково проявляє потужну антиоксидантну дію.


КАПАРЦІ (CAPPARIS SPINOSA L.)
Екстракт Капарців містить різноманітні активні компоненти, які забезпечують антиоксидантний ефект та детоксикацію, а також містить вітаміни групи В, Е, К та фолієву кислоту. Також багатий залізом, натрієм та кальцієм.

ВІТАМІНИ С ТА Е
Завдяки потужній антиоксидантній дії вітаміни С та Е мінімізують ушкодження клітин, завдяки чому знижують негативні наслідки для здоров'я жінки, зокрема репродуктивної системи. Ці вітаміни допомагають попередити передчасне старіння в період до / та після менопаузи.
Спеціально створений для чоловіків, які бажають додати собі сексуальної сили!

Лібімаскуліне це поєднання знань та сили традиційного рослинного засобу (Асафетида). Це дієвий тонізуючий засіб, який покращує еректильну функцію, що робить секс тривалішим та приємнішим. Також лібімаскуліне впливає на якість сперми.
Склад засобу ЛІБІМАСКУЛІНE оснований на стандартизованих екстрактах рослин та вітамінах.
ТРИ ВИДИ КОРИСНОЇ ДІЇ
ЛІБІМАСКУЛІНЕ
ДЛЯ ПІДНЯТТЯ ЧОЛОВІЧОЇ СИЛИ
ЯК ПРАЦЮЄ ЛІБІМАСКУЛІНЕ?
Детальніше про склад
СКЛАД
 • Екстракт асафетиди
 • Гінкго білоба
 • Цинк 
 • Вітамін С 

АСАФЕТИДА
У клінічному дослідженні було продемонстровано, що щоденний прийом асафетиди протягом трьох місяців забезпечує покращення лібідо та усуває еректильну дисфункцію у 80% пацієнтів. На додаток, в учасників дослідження з проблемами фертильності (внаслідок олігоспермії – порушення, пов’язаного з низькою кількістю сперматозоїдів) підвищилася кількість сперматозоїдів, а також додаткове покращення рухомості сперматозоїдів.

ГІНКГО БІЛОБА
Екстракти з листя є багатими на флавоноїди, які є сильнодіючими антиоксидантами, та терпеноїди, які сприяють покращенню кровообігу, зокрема в кінцівках, що необхідно чоловікам для збереження ерекції.

ЦИНК
Цинк відіграє важливу роль у регулюванні вмісту тестостерону; навіть незначний дефіцит цинку асоціюється з істотним зниженням концентрації цього гормону. Прийом чоловіками препаратів цинку забезпечує збільшення рівня тестостерону, а отже, підвищення потенції та сексуального потягу.

ВІТАМІН С
Завдяки потужній антиоксидантній дії вітамін С мінімізує пошкодження клітин, завдяки чому знижує негативні наслідки для здоров'я чоловіків, зокрема репродуктивної системи. Вітамін С сприяє нормалізації метаболізму енергії та зниженню втомлюваності.
Дієтична добавка до раціону харчування. Не є лікарським засобом і її не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Без ГМО. На правах реклами. Виробник: «Лецифарма-Лабораторіо Фармацеутико» (Португалія) на замовлення «Агетіс Сапплементс Ltd» (Кіпр). Висновок ДП «НЦПТХХБ ім. акад. Л.І. Медведя МОЗ України: №3/8-2680-67848Е, №3/8-2681-67848Е від 27.09.2019, №3/8-2682-67848Е від 27.09.2019. Повна інформація про застосування засобів та повний перелік побічних реакцій дивись в листках-вкладках. Рекомендовано проконсультуватися з лікарем для отримання детальної та повної інформації. Представництво «Медокемі Лімітед»: вул. Івана Франка, 15 «А», м. Київ, 01030 Тел. +38 (044) 284 04 14