Мережа "Аптека Доброго Дня" - один з провідних фармрітейлерів на ринку України. Маючи більше 220 аптек по всій країні, мережа обслуговує понад 500 000 лояльних клієнтів щомісяця.

Наша мета - завжди бути поруч, коли в цьому є необхідність та допомагати клієнтам виглядати та відчувати себе краще.

Ми пропонуємо якісні лікарські засоби мільйонам людей щодня по території всієї України. Наші клієнти довіряють фармацевтам "Аптеки Доброго Дня" і кожен відвідувач має доступ до професійної консультації в зручних аптечних маркетах мережі.

Аптеки мережі відрізняє  зручний формат аптечного сервісу: поєднання традицій класичної аптеки зі швидким обслуговуванням маркету.

Більшість аптек мережі має відкриту зону самообслуговування, завдяки якій клієнти самостійно обирають відповідний товар для здоров'я, отримуючи при цьому кваліфіковану консультацію фахівця.

DSC02677

Основні принципи, на яких ґрунтується сервіс «Аптека Доброго Дня» - це:

  • сертифікована продукція. Мережа працює тільки з офіційними постачальниками і виробниками,  та має необхідні сертифікати якості та реєстрації на весь асортимент;
  • широта вибору товару. Крім багатого асортименту медикаментів, в аптеках представлені категорії засобів гігієни, реабілітації та медичної техніки.  У нас ви знайдете широкий вибір лікувальної косметики, дитячого харчування і аксесуарів, а також  товарів для майбутніх  мам;
  • кваліфікація і рівень обслуговування фахівців. Всі працівники мережі відповідають високому стандарту, щорічно проходячи відповідну атестацію та курси підвищення кваліфікації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Мережа завжди намагається запропонувати своїм покупцям тільки вигідні умови покупки - діє зручна Программа Піклування, за допомогою якої клієнт накопичує бонуси і має можливість ними розрахуватися при наступній покупці.

Мережа "Аптека Доброго Дня" також є партнером програми Fishka, завдяки якій у кожного клієнта є можливість накопичувати бали та використовувати їх згідно з визначеними Програмою умовами при розрахунку за покупку товарів (послуг) партнерів програми, а також у каталозі товарів на сайті програми Fishka. Детальніше дізнатися про пропозиції партнерів програми та умови участі в акції можна за посиланням: https://myfishka.com/partners

У «Аптеці Доброго Дня» клієнтам регулярно пропонуються  спеціальні ціни на сезонні товари підвищеного попиту, працюють  акційні пропозиції на комплексні покупки необхідних медикаментів. Мережа активно співпрацює з медичними програмами виробників такими, наприклад, як Orange Card, «Медікард», «Про-прайс», «Abbottcard» та «МДМ», завдяки яким пацієнти з певними хронічними захворюваннями можуть отримувати спеціальні препарати зі значними знижками.

Як одна з найбільших аптечних мереж в країні, ми працюємо на ринку, де етична поведінка та соціальна відповідальність має першорядне значення. Наші клієнти потребують медикаментів, яким можуть довіряти. Наші співробітники хочуть працювати в компанії, яка поводиться відповідально. Суспільство очікує, що ми пропонуємо кращі ціни на продукцію.

Щоб бути каталізатором змін, ми фокусуємось на ініціативах, які викликають резонанс і взаємодію між нашими клієнтами і нашими співробітниками. Тисячі людей приєдналися до нас для збору коштів на слухові апарати для дітей, що мають проблеми зі слухом, під час акції «Шоколад на добрі справи». Завдяки нашій злагодженій роботі, діти з малозабезпечених сімей своєчасно отримали сучасні слухові апарати.

Проте, доступ до якісних медикаментів та професійної медичної допомоги все ще залишається гострою проблемою в Україні. У симбіозі з нашими клієнтами у нас є унікальна можливість спільними зусиллями поступово змінювати ситуацію на краще.

Ми прагнемо бути відповідальним, і вести свою діяльність цілісно і гідно по відношенню до наших клієнтів і до суспільства в цілому.

Знайти «Аптека Доброго Дня» в вашому місті можна на мапі: https://www.add.ua/ua/internet-apteki-ukraina/

Телефон цілодобової гарячої лінії 0 800 500 129.

Приєднуйтесь до нас в мережі Facebook.