Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Афлубін Пенцикловір 1% крем 2 г
191,30 ₴
Medgenix Benelux (Бельгія)
Код товару:
261538
У список

Афлубін Пенцикловір 1% крем 2 г

Medgenix Benelux (Бельгія)
Упаковка В наявності
191,30 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям з 12-ти роківз 12-ти років
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Medgenix Benelux (Бельгія)
Форма товару Крем
шт. 1
Штрих-код 5391520948572
Головний медикамент Афлубін
Кількість в упаковці 1
Бренд Афлубін
код моріону 446858
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/7440/01/01
Температура зберiгання не вище +30°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.12.2022
Провірено
Інструкція

Афлубін Пенцикловір інструкція по застосуванню

Оригінальний пенцикловір на ринку України! Краще рішення для лікування герпесу губ!

Завдяки пенцикловіру, противірусному засобу нового покоління, який входить до складу препарату, Афлубін Пенцикловір зменшує відчуття болю та інші симптоми герпесу губ, такі як: свербіж, печіння, почервоніння, поколювання і т. д., скорочує час формування кірки.

Пенцикловір міститься в заражених вірусом клітинах понад 12-ти годин, де він пригнічує розмноження вірусу, тобто значно довше, ніж ацикловір. Тому процес загоєння відбувається на 1-2 дні швидше, в середньому 4 дні!

Афлубін Пенцикловір ефективний на будь-якій, навіть бульбашковій, стадії герпесу губ.

Cклад 

діюча речовина: пенцикловір; 

 • 1 г крему містить пенцикловіру 10 мг; 

допоміжні речовини: пропіленгліколь, парафін білий м’який, спирт цетостеариловий, олія мінеральна, поліетиленгліколю цетостеариловий ефір, вода очищена. 

Лікарська форма

Крем. 

Основні фізико-хімічні властивості:

гомогенний білий крем. 

Фармако-терапевтична група

Хіміотерапевтичні засоби для місцевого застосування. Противірусні препарати. Код АТХ D06B B06. 

Фармакологічні властивості 

Фармакодинаміка. 

Пенцикловір проявляє високу селективність in vivo та in vitro проти вірусів герпесу людини Herpes simplex (тип 1 і 2), у тому числі проти стійких до ацикловіру штамів зі зміненою ДНК-полімеразою, вірусу Varicella zoster, а також вірусів Епштейна-Барра і цитомегаловірусу. У заражених вірусом клітинах пенцикловір швидко перетворюється на трифосфат (з участю тимідинкінази, яка індукується вірусом). Пенцикловіру трифосфат утримується у заражених вірусом клітинах понад 12 годин, де він пригнічує реплікацію вірусної ДНК, тобто значно довше, ніж ацикловір. Блокуючи розмноження вірусу, пенцикловір значно скорочує час загоєння, навіть після розвитку папул і пухирців, зменшує больові відчуття та тривалість періоду лущення кірки, яка утворюється при вірусній дії. Період напіввиведення становить 9, 10 і 20 годин у клітинах, заражених вірусами Varicella zoster, Herpes simplex тип 1 і Herpes simplex тип 2 відповідно. У незаражених вірусом клітинах, оброблених пенцикловіром, концентрація пенцикловіру трифосфату практично не визначається. Таким чином, пенцикловір не впливає на незаражені вірусом клітини. 

Фармакокінетика. 

При зовнішньому застосуванні 1 % крему – концентрація пенцикловіру у плазмі крові та сечі кількісно не визначається. 

Клінічні характеристики. 

Показання

Герпес губ (Herpes labialis). 

Протипоказання Афлубіну Пенцикловір

Підвищена чутливість до пенцикловіру, фамцикловіру або інших компонентів препарату (наприклад пропіленгліколю). 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. 

Взаємодії при одночасному застосуванні інших лікарських засобів (місцевої або системної дії) при застосуванні препарату при проведенні клінічних досліджень не виявлено. 

Особливості застосування препарату 

Крем слід наносити тільки на уражені герпесом ділянки на губах або на шкірі навколо рота. Не рекомендується наносити крем на слизові оболонки (наприклад очей, рота, носа або статевих органів). Слід дотримуватися особливої обережності, уникати потрапляння крему в очі або на ділянки навколо них. 

Якщо після 4 днів терапії кремом симптоми захворювання не зникли, слід звернутися до лікаря. 

Щоб запобігти поширенню вірусу на інші ділянки організму і не заразити оточуючих людей, слід виконувати наступні правила: 

 • завжди мити руки перед тим і після того, як торкатися ураженої ділянки;
 • зберігати тубу з кремом в оригінальній упаковці, не дозволяти іншим людям користуватися кремом;
 • намагатися не проколювати пухирці, що утворюються внаслідок тривалої вірусної дії;
 • намагатися не терти очі (вірус може вразити рогівку ока);
 • уникати поцілунків, особливо з дітьми;
 • уникати спільного використання речей, через які вірус може розповсюджуватися: рушники, чашки, столовий посуд, сигарети. 

Крем містить цетостеариловий спирт, який може викликати місцеві шкірні реакції (наприклад, контактний дерматит). Також крем містить пропіленгліколь, який може викликати подразнення шкіри. 

Застосування у період вагітності або годування груддю. 

Оскільки у ході клінічних досліджень було зафіксовано мінімальний рівень системної абсорбції пенцикловіру після місцевого застосування, не існує жодних побоювань щодо застосування крему у період вагітності або годування груддю. Оскільки безпеку застосування пенцикловіру під час вагітності або годування груддю не перевіряли, препарат слід застосовувати у цей період тільки після консультації з лікарем, у тому випадку, коли очікувана користь від застосування для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини. 

Інформація щодо потрапляння пенцикловіру в грудне молоко відсутня. 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. 

Не відзначається будь-якого впливу препарату на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами. 

Спосіб застосування та дози Афлубін Пенцикловір

Для дорослих (включаючи пацієнтів літнього віку) та дітей віком від 12 років. 

Крем слід застосовувати кожні 2 години (крім періоду сну). Курс лікування становить 4 дні. Лікування бажано розпочинати якомога раніше при появі перших ознак розвитку інфекції. Перед застосуванням крему слід вимити руки. 

Діти. Дослідження впливу препарату на дітей віком до 12 років не проводили. 

Передозування 

При місцевому застосуванні передозування малоймовірні. Навіть у випадку помилкового перорального прийому вмісту цілої упаковки не буде спостерігатися небажаних явищ, оскільки пероральна абсорбція пенцикловіру низька. Проте може спостерігатися деяке подразнення ротової порожнини. Немає необхідності проведення специфічних терапевтичних заходів у випадку помилкового перорального застосування вмісту цілої упаковки. 

Побічні реакції Афлубіну Пенцикловір

Загальні розлади та порушення у місці введення препарату: часті (≥1/100, <1/10): реакції у місці застосування ( у тому числі біль у місці нанесення, гіпестезія, відчуття печіння, поколювання, оніміння). 

Розлади з боку імунної системи: частота невідома: реакції гіперчутливості, включаючи кропив’янку. 

Розлади з боку шкіри та підшкірної клітковини: частота невідома: алергічний дерматит (включаючи висипання, свербіж, пухирі і набряки, у тому числі обличчя та губ). 

Крім того, можливі випадки контактного дерматиту (як реакція на цетостеариловий спирт) та подразнення у місці нанесення (як реакція на пропіленгліколь). Випадків підвищення фоточутливості (пігментації унаслідок потрапляння ультрафіолетових променів на оброблені кремом ділянки шкіри) упродовж клінічних випробувань крему Афлубін® Пенцикловір не спостерігалося. 

Термін придатності

3 роки. 

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С. Не заморожувати. 

Упаковка

По 2 г крему в алюмінієвих тубах із мембраною. По 1 тубі в картонній коробці. 

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку