Гелі для вмивання

Вид
Вид

З дитинства людину привчають вмиватися двічі на день. Адже умивання - важливий ритуал, який дозволяє очистити шкіру обличчя від шкідливих опадів і пилу. Даний процес перешкоджає погіршення кольору шкірного покриву, його тонусу. Він позитивно позначається на здоров'я шкіри. Але вмиватися звичайною водою з-під крана - не найкраща ідея. Наявність домішок травмує шкірний покрив. Гелі для вмивання пом'якшують шкіру, дозволяють їй дихати і залишатися в тонусі.

Вибір засобу для вмивання

В даний час існує всіляка косметика для обличчя але в більшості випадків кращим рішенням є гелі. Мило - пересушує шкіру, хоч коштує недорого. Масла і молочко - дають результат, але дорожче. За всіма критеріями виграють гелі для вмивання. Така аптечна косметика очищає шкіру від впливу смогу, шкідливих речовин, старих клітин, бактерій і зайвого жиру. Виділяють такі типи гелів:

  • зволожуючі;
  • очищаючі;
  • тонізуючі.

Більшість людей, повертаючись з громадських місць, поспішає помити руки. Але про очищення обличчя забувають, однак обличчя теж активно контактує з навколишнім середовищем. На ньому залишаються і мікроби, і бруд. Отже, від них треба позбавлятися, щоб уникнути взаємодії з шкірою.

Переваги вмивання гелем

На сьогоднішній день аптечна косметика користується колосальним попитом. Адже, наприклад, гелі для вмивання, мають широкий перелік вагомих переваг. Така косметика:

  • сприяє відкриттю пір і очищенню шкіри;
  • живить дерму вологою;
  • активує мікроциркуляцію повітря;
  • сприяє збільшенню кровотоку;
  • робить шкіру молодше;
  • усуває надлишки жиру, перешкоджаючи появі проблемних зон.

У кожного гелю свої особливості. Підбирати такий засіб найкраще за типом шкіри.

Особливості очищувальних гелів

Косметологи впевнені, що очищаючі гелі стануть ідеальним рішенням для тих, хто любить дійсно ідеально чисту шкіру. Найчастіше подібні засоби затребувані в літню пору. Гелі для вмивання без проблем справляються з різними забрудненнями. Вони звужують пори, видаляють зайве шкірне сало, матируют шкірний покрив.

Жирний тип шкіри краще очищати при ранкових, а також вечірніх водних процедурах. Для володарів комбінованого типу підійде проведення процедури перед сном. Вибираючи гель для вмивання слід переконатися у відсутності спирту. Важливо, щоб в гелі були такі пом'якшувальні інгредієнти, як гліцерин і лецитин. Крім того, найкраща основа складу - амінокислоти.

Зручність онлайн замовлення в "Аптеці Доброго Дня"

Коли потрібні якісні очищаючі гелі для обличчя, найкраще вибрати їх в "Аптеці Доброго Дня". Широкий асортимент дозволяє підібрати оптимальне рішення під свій тип шкіри. Наша аптека пропонує оригінальну косметику за доступними цінами, а щоб купити потрібні засоби недорого, перегляньте наші акційні пропозиції. Ми відправляємо онлайн-замовлення в будь-яке місто - Суми, Чернівці, Київ, Одесу. Замовити косметику можна на сайті або за телефоном.