Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Бактобліс 1000 мг таблетки №10
283,30 ₴
Medico domus (Сербія)
Код товару:
249139
У список

Бактобліс 1000 мг таблетки №10

Medico domus (Сербія)
Упаковка В наявності
283,30 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям дітям старше 3-хдітям старше 3-х
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я алергіків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Medico domus (Сербія)
Форма товару Таблетки
Спосіб застосування Оральний
Признак Імпортний
Штрих-код 8607000117046
Взаємодія з їжею Не має значення
Кількість в упаковці 10
Бренд Бактобліс
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання від +2°С до +8°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Бактобліс (bactoblis) інструкція по застосуванню

Склад

Фармакологічні властивості

Показання

Протипоказання Бактоблісу

Спосіб застосування та дози Бактобліс

Термін придатності

Умови зберігання

Упаковка

Категорія відпуску з аптеки

Склад 

1 таблетка містить: активні інгредієнти:

 • пробіотик Streptococcus salivarius K12 (не менше 1х109 CFU (КУО) (не менше одного мільярду життєздатних колонієутворюючих одиниць в 1 таблетці) – 50 mg (мг).

допоміжні речовини: наповнювачі фруктоза, мальтодекстрин; антиспікаючі агенти діоксид кремнію, стеарат магнію;                                              ароматизатор полуниця.

Продукт містить сліди молока та молочних продуктів (включаючи лактозу).

Не містить глютену. З полуничним смаком. Без ГМО.

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту: енергетична цінність (калорійність) 16,25 kJ (кДж) / 3,82 kcal (ккал); жири 0,0006 g (г), з них насичені 0,0006 g (г); вуглеводи 0,95 g (г), з них цукри 0,659 g (г); білки 0,0072 g (г); сіль 0 g (г).

Фармакологічні властивості

Дієтична добавка Бактобліс/Bactoblis (ородисперсні таблетки)

Наукове підтвердження дії компонентів Бактобліс:

Streptococcus salivarius K12 (BLIS K12) – штам корисних бактерій, які в нормі присутні і становлять до 40% загальної популяції бактерій здорової ротової порожнини. Дія Streptococcus salivarius K12 (Бактобліс) здійснюється за рахунок колонізації ротової порожнини і носоглотки, тобто він є респі-раторним пробіотиком. Streptococcus salivarius K12 активно пригнічує ріст Streptococcus pyogenes, Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzaе і Moraxella catarrhalis, Staphylococcus aureus, Proteus vulgaris, Proteus spp., Candida albicans, Klebsiella pneumoniae, Streptococcus mutans, Staphylococcus epidermidis, які є одними з основних етіологічних чинників бактеріальних інфекцій респіраторного тракту у дітей.

Пробіотик Streptococcus salivarius K12 утворює два антибактеріальних бакте-ріоцини (саліваріцин А2, саліваріцин В), що пригнічує ріст збудників інфекцій в ротоглотці.

У 2011 році Streptococcus salivarius K12 отримав статус GRAS (загальновизна-ний як безпечний) від Управління по контролю якості харчових продуктів та лікарських засобів США, що дозволило використовувати пробіотик як харчову добавку.

Історія створення Streptococcus salivarius K12 (BLIS K12)

BLIS K12 створений професором мікробіології, доктором Джоном Тагг з Університету Отаго в Новій Зеландії. В одному зі своїх перших досліджень, після тривалого спостереження за дітьми шкільного віку у Данідін в Новій Зеландії, професор Тагг помітив цікаву деталь: у одних дітей захворювання горла виникали не так часто, як у інших. При мікробіологічному вивченні мазків слини професор Тагг виявив, що в слині у дітей, у яких захворювання горла зустрічалися рідше, присутні певні види корисних бактерій, яких не було у інших дітей. Ці бактерії продукують натуральні антимікробні речовини, які професор Тагг назвав BLIS – бактеріоциноподібні інгібіторні субстанції. Професор виділив головний з таких штамів роду Streptococcus salivarius – корисних бактерій, які в нормі присутні і становлять до 40% загальної популяції бактерій здорової ротової порожнини. Після багаторічної роботи з поліпшення пробіотичних якостей цього штаму був отриманий запатентований пробіотик BLIS K12 – перший у світі пробіотик для нормаліз-ції мікрофлори верхніх дихальних шляхів, зокрема порожнини рота.

Бактобліс / Bactoblis (ородисперсні таблетки) – респіраторний ородисперний пробіотик, що містить перший у світі пробіотичний штам Streptococcus salivarius K12 для перорального прийому, який запатентований для сприяння підтримки захисту організму від інфекційних захворювань верхніх дихальних шляхів та зниження кількості випадків ускладнень від можливих інфекцій.

Показання

Рекомендації щодо застосування

Застосовувати для дорослих та дітей віком від 3 років як додаткове джерело пробіотику Streptococcus Salivarius K12 з метою створення оптимальних умов для:

 • ефективної колонізації ротової порожнини, рото- та носоглотки корисними бактеріями, захисту слизової від інфікування патогенами, що викликають інфекції верхніх дихальних шляхів;
 • вироблення протимікробних речовин, що пригнічують ключові патогени, які викликають інфекції вух та горла (наприклад, Streptococcus pyogenes та Streptococcus pneumoniae);
 • підвищення стійкості (резистентності) організму до інфекцій, зокрема в період сезонних захворювань та при часто повторюваних (рекурентних) інфекціях вух, горла та носа;
 • зменшення частоти захворюваності на поширені вірусні інфекції верхніх дихальних шляхів;
 • колонізації корисними бактеріями середнього вуха як допоміжний засіб у комплексній терапії секреторного середнього отиту;
 • зменшення кількості випадків вживання антибіотиків та жарознижуючих лікарських засобів, що застосовуються для боротьби з інфекціями верхніх дихальних шляхів;
 • підтримки нормального мікробіоценозу верхніх дихальних шляхів, в тому числі ротової порожнини, зокрема у дітей, що адаптуються до дитячих колективів;
 • попередження бактеріальних ускладнень ГРВІ, викликаних бактеріями, ріст яких пригнічує Streptococcus Salivarius K12;
 • відновлення мікрофлори верхніх дихальних шляхів, в тому числі ротоглотки, після курсу антибіотиків;
 • попередження рецидивів та повторного інфікування ГРВІ.

Не є лікарським засобом.

Дієтична добавка не може бути заміною повноцінного і збалансованого раціону харчування та здорового способу життя.

Перед споживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання Бактоблісу

Підвищена чутливість до окремих компонентів дієтичної добавки.

Спосіб застосування та дози Бактобліс

Дітям від 3 років та дорослим по 1 таблетці на добу ввечері перед сном, після чистки зубів. Таблетку слід розсмоктувати у ротовій порожнині до повного розчинення. Для дітей, які не можуть розсмоктувати, слід подрібнити таблетку до порошкоподібної форми та нанести на ясна, не запиваючи рідиною. Після вживання дієтичної добавки не рекомендовано споживати їжу або воду протягом щонайменше 30 min (хвилин).

Рекомендований спосіб застосування:

 • при перших ознаках респіраторних захворювань – 10 днів, якщо лікар не призначив інакше;
 • після прийому антибіотиків – 30 днів, якщо лікар не призначив інакше;
 • для попередження захворюваності на ГРВІ в холодний період року (осінь-весна) та при часто повторюваних (рекурентних) інфекціях вуха, горла чи носа – 2 курси по 30 днів з інтервалом 90 днів або один курс 90 днів, якщо лікар не призначив інакше;
 • для усунення неприємного запаху з рота – 10-15 днів.

Курс застосування, що перевищує 90 днів, узгоджується з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не споживати одночасно з прийомом антибіотиків.

Споживати Бактобліс можна розпочинати на наступний день після прийому останньої дози антибіотика.

Застосування у період вагітності і лактації

Рекомендована попередня консультація лікаря щодо можливості застосування.

Упаковка

По 10 ородисперсних таблеток у блістері.

Маса нетто 1 таблетки: 950 mg (мг) ± 5,0 %. Маса нетто таблеток в упаковці: 10 шт. – 9,5 g (г) ± 5,0 %

Термін придатності

Дата завершення мінімального терміну придатності «Краще спожити до кінця (місяць/рік)»: вказано на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 ºС до 8 ºС в сухому, захищеному від потрапляння прямих сонячних променів та недоступному для дітей місці. Транспортувати дієтичну добавку можна при температурі, яка не перевищує 25 °С, протягом не більше 48 h (годин).

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепту

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку