Електронні термометри

Вид
Вид

Купити електронний градусник для тіла

Ми всі знаємо з дитинства, що температура тіла і її контроль - важливий показник стану здоров'я людини. У нормі температура тіла дорівнює 36,6 0С і будь-яке відхилення від цього показника може бути симптомами різних захворювань. Тому градусник для виміру температури завжди займає особливе місце у будь-якій аптечці.

Сьогодні градусників велика різноманітність. Однак всі медичні термометри, які використовують для вимірювання температури тіла, працюють по-різному. Їх зазвичай ділять на дві великі групи: ртутні термометри і електронні моделі. Перші поступово відходять у минуле, електронний градусник для тіла стає все більш популярним і затребуваним. Електронні термометри, що використовуються сьогодні, виготовлені із застосуванням сучасних новітніх вимірювальних технологій. Принцип роботи електронних термометрів нескладний: вбудовані в нього датчики вимірюють температуру, результати вимірювань виводяться на невеликому дисплеї. Про закінчення вимірювання подається звуковий сигнал. Електронний термометр не зашкодить здоров'ю навіть при поломці. Ртуті в ньому немає, корпус пластиковий, тому розбити його неможливо. Термометр електронний для вимірювання температури тіла швидше ртутного (не більше 30-60 секунд) покаже результати дослідження на табло і автоматично відключиться. Більшість термометрів мають змінні ковпачки в комплекті. Використовувати електронні термометри можна в різних зонах: орально (під язиком), пахвовій області і навіть в паховій і ректальної областях. Вони також мають змінну шкалу Цельсій-Фаренгейт.

Як і класичні ртутні, електронні градусники точно визначають температуру за умови правильного виконання маніпуляції. Необхідно знати, що точність результату вимірювання електронного термометра для тіла залежить від ступеня контакту датчика термометра з тілом. Тому необхідно щільно утримувати градусник в пахвовій області. Якщо погано притиснути термометр, то його пластиковий корпус не встигне досягти температури тіла, а вже буде поданий сигнал про готовий результат. Щоб отримати точні свідчення, потрібно поставити його в вимкненому стані, а потім включити через 30 секунд. За цей час температура тіла і градусника вирівняється.

Переваги електронних градусників для вимірювання температури тіла

- точність вимірювання (до 0,1 градуса)

- можуть запам'ятовувати кілька попередніх вимірювань

- подають звуковий сигналів при завершенні виміру

- багато моделей в комплекті мають змінні накінечники

- корпус пластиковий, водонепроникний

- невелика вага і малий розмір

- абсолютно безпечні при застосуванні

- багато моделей мають сервісне і гарантійне обслуговування у великих містах України

- деякі моделі мають офіційні інтернет-магазини в Україні

Недоліки електронних термометрів для тіла

- при вимірі слід дотримуватися інструкції, що для деяких користувачів трохи проблематично

- навіть після подачі слухового сигналу про закінчення вимірювання, залиште термометр ще на кілька секунд

- необхідно стежити за заміною батарей, стан якої може відображатися на результаті дослідження

- ціна електронного термометра тіла відносно висока (від 60 до 400 гривень). Усунути наслідки від розбитого ртутного термометра обійдеться набагато дорожче.

- мити градусник не можна. При покупці обов'язково уточнюємо у провізора (правильніше купити електронний градусник для тіла в аптеці), чи властива данній моделі можливість дезінфекції.

Який купити електронний градусник для тіла?

Деякі моделі електронних термометрів мають допоміжні функції, які роблять його використання більш комфортним:

- великі і чіткі цифри на біліш великому екрані

- наявність підсвічування, що дозволить виміряти температуру навіть в темряві

- наявність індикатора заряду батареї, який сигналізує про необхідність швидкої заміни батарейки

- наявність гнучкого нетравматичного накінечника, що підходить навіть для вимірювання температури в прямій кишці (ректально), в вусі, або в роті.

- вбудований годинник допоможе дізнатися час.

- рел'єфна боковина моделі дозволить краще утримувати градусник в руках, адже падіння на тверду поверхню з висоти може вивести з ладу електроніку.

Якщо в сім'ї є маленькі діти, при покупці термометра обов'язково вибирайте електронний градусник. З урахуванням різноманітності моделей яскравого забарвлення, вимірювання температури тіла можна перетворити в гру.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення