Термометри побутові

Вид
 • add.ua-Термометр HEACO безконтактний інфрачервоний MDI901-20

  Термометр HEACO безконтактний інфрачервоний MDI901

  HEACO
  888,00 грн.
 • add.ua-Kangfu Medical Equipment-Термометр інфрачервоний Gamma Thermo Scan-20

  Термометр інфрачервоний Gamma Thermo Scan

  Kangfu Medical Equipment
  530,00 грн.
 • add.ua-Термометр HEACO безконтактний інфрачервоний MDI901-20

  Термометр HEACO безконтактний інфрачервоний MDI901

  HEACO
  Відсутній на складі
 • add.ua-Shenzhen Pango Electronic (Китай)-Термометр інфрачервоний Pangao PG-IRT1602-20

  Термометр інфрачервоний Pangao PG-IRT1602

  Shenzhen Pango Electronic Co., Ltd (Китай)
  Відсутній на складі
Вид

Купити побутовий термометр - значить контролювати стан житла

Прилади для вимірювання температури різних середовищ використовуються дуже активно, особливо в побуті. Їх називають - термометри побутові. Вони є обов'язковим атрибутом кожного домогосподарства. Це зручні, корисні і безпечні вимірювальні прилади, які багато років будуть нам вірними помічниками і в побуті.

Тим, хто часто перед виходом на вулицю цікавиться погодою вважають за потрібне купити термометр вуличний віконний, домогосподаркам буде незайвим купити термометр електронний (цифровий) кухонний і термометр для холодильника, тим, хто стежить за мікрокліматом в будинку знають, що для цього потрібно купити термометр гігрометр побутової і так можна перераховувати багато потрібних нам помічників в побуті.

Принципи роботи термометрів

 • механічні(біметалеві і спиртові). В основі їх роботи лежить ефект розширення рідини і металів при нагріванні. Вони володіють високою точністю. Прості у використанні і виготовленні. Ціна таких побутових термометрів дуже доступна.
 • електронні (цифрові) в своїй роботі використовують фізичні функції провідника (зміна рівня електричного опору при різних температурах). Купити такі складні електронні побутові термометри краще в спеціалізованому магазині.
 • інфрачервоні і оптичні(для вимірювання поверхневої температури).

Основні види побутових термометрів

 • Термометр віконний вуличний.Купити термометр зовнішній віконний слід тим, хто прагне правильно підбирати свій гардероб. Адже основне завдання такого приладу - вимір температурних показників зовнішнього повітря в діапазоні від -50 до +50 °С. Зазвичай його прикріплюють із зовнішнього боку вікна. Термометри бувають як на пластиковій основі, так і на дерев'яній, можуть кріпитися на липучці або на кронштейнах. Якщо у вас пластикові вікна, то Ви можете купити віконний термометр для пластикових вікон, який кріпитися на липучках. Сучасний електронний віконний термометр представляє собою внесений термометр: його датчик може знаходиться в одному місці, а дисплей - в іншому. Щоб оцінити температуру на вулиці, не потрібно виглядати у вікно або виходити назовні. Ціна термометра віконного буде залежати від принципу роботи термометра.
 • Термометр кімнатний допомагає заміряти і регулювати температуру всередині приміщення. Особливо це актуально в опалювальний сезон. Кріпити його необхідно на меблі або стіну в місцях, де відсутні прямі сонячні промені, нагрівальні прилади і місцях підвищеної вологості. Термометри для будинку представлені в широкому асортименті, будь-якого дизайну і виконані з різних безпечних матеріалів. Такі термометри впишуться в будь-який інтер'єр: термометри на холодильник у вигляді магніту, у вигляді картини на дерев'яній основі, з гіпсу або на пластиковій основі і ін. Для цих же цілей можна купити і сувенірний термометр.
 • Термометр для вимірювання температури води в основному використовують молоді батьки для визначення її оптимальної температури води під час купання дитини. Його діапазон вимірювань зазвичай від +10 до +50 °С с червоною позначкою на + 37°С - оптимальному показнику. Особливою популярністю користуються термометри в формі іграшок (човників, жаб, черепашок і т. Д.). Вони абсолютно безпечні. Для тих, хто багато консервує можна купити спеціальний кухонний електронний термометр до 150 °С, який допоможе господарці точно визначити температуру розсолу, а значить і час закачування.
 • Термометр-сувенір - забезпечує всі функції звичайного кімнатного термометра, але при цьому дуже гарно вписується в дизайн вашої кімнати, не порушуючи її затишок. Він зазвичай виконаний у вигляді прикраси або магнітика на холодильник. Купити сувенірний термометр Галілея - значить зацікавити вашу дитину розбиратися в фізичних явищах. При виробництві сувенірних термометрів використовують різні матеріали (гума, гіпс, скло, картон, дерево, пластмаса та ін.). При контролі температури в приміщенні хочеться бачити на стіні не сумну трубку, а приємний стильний сувенір.
 • Термометри для кухні стали незамінним помічником господарок. Особливо популярні електронні моделі, за допомогою яких можна контролювати температуру приготування різних страв. Великою популярністю користуються термометри цифрові з щупом. Також широко використовуються на кухні термометри для холодильника і духовки.
 • Спеціальні термометри: для чаю, для вина, для холодильника, для духовки і гриля, для сауни, лазні; термометри для басейну і акваріума, навіть для смартфонів.

Контролювати температуру вашого житла просто, для цього необхідно купити побутовий термометр!