Напівавтоматичні тонометри

Вид
Вид

Купити напівавтоматичний тонометр - ціна, відгуки, функціонал 

Однією з найактуальніших проблем сучасної медицини стало підвищення артеріального тиску (АТ), при відсутності корекції який призводить до гіпертонічної хвороби та її ускладнень (інсульт, інфаркт). Будь-яка людина, відповідально ставиться до свого здоров'я, повинен регулярно контролювати свій артеріальний тиск, вести записи і порівнювати результати. Тому людям, схильним до підвищення тиску лікарі рекомендують мати медичний прилад-тонометр.

Види тонометрів і принцип дії

  • механічні
  • електронні

Електронні підрозділяються на напівавтоматичні і автоматичні. Вимірювання артеріального тиску за допомогою напівавтоматичної або автоматичної тонометра нескладно, впорається будь-який пацієнт, будь-якого віку. Напівавтоматичні тонометри більш вдосконалені, ніж механічні. Простіше стала сама процедура вимірювання - не треба утримувати фонендоскоп і прислухатися до тонів серця. Вони забезпечені блоком пам'яті на попередні вимірювання. Деякі моделі оснащені виходом на ПК.

Принцип роботи тонометрів-напівавтоматів і автоматів має багато спільного і заснований на осцилометричній методиці вимірювання. Похибка показань приладів складає всього 2-3%. Їх вважають найбільш точними тонометрами.

Особливості напівавтоматичних тонометрів

Тонометр-напівавтомат це щось середнє між механічним і автоматичним. На відміну від повністю автоматизованих він оснащений пневматичною ручної підкачкою повітря в манжету. Іншими словами, він має гумову грушу. Пацієнту самостійно необхідно накачати манжету за допомогою цієї груші. Нагнітання повітря відбувається автоматично.

Результати вимірювання і пульс виводяться на екран. Манжету накладають на плече. Універсальний розмір манжетки становить близько 20-30 см, але є збільшений або дитячий. Є можливість її індивідуального регулювання. Краще кілька разів поспіль виміряти артеріальний тиск, щоб виключити похибки, але між вимірами має бути 3-5 хвилин. Напівавтоматичний тонометр не має обмежень ні за віком пацієнта ні по комплекції. Доступна ціна на напівавтоматичні тонометри, їх невеликі розміри, точність роботи автоматичного механізму приладу дозволяє їх рекомендувати для використання не тільки в домашніх умовах, але і під час відряджень або подорожей.

Прилади, як правило, забезпечені зручним чохлом - сумкою, компактні і мають невелику вагу. Напівавтоматичний тонометр мало споживає енергії, але при тривалій роботі необхідно стежити за зарядом батарей, малий заряд може позначатися на результатах вимірювань. Деякі моделі напівавтоматичного тонометра забезпечені адаптером. Це дозволяє їм зберігати результати попередніх вимірів з реєстрацією періоду і дати; звуковий знак; індикатори аритмії і високого тиску.

Особливу популярність тонометрів-напівавтоматів становить ціна, адже вона набагато нижче автоматичних моделей. При виборі тонометра орієнтуйтеся на рекомендації лікаря, враховуйте відгуки на напівавтоматичний тонометр користувачів. Купити тонометри напівавтомат і автоматичні недорого ви можете в аптеках і в спеціалізованих інтернет-магазинах. Найбільшою популярністю за відгуками споживачів користуються якісні та недорогі напівавтоматичні тонометри фірм Microlife, Gamma, AND.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення