Зубні щітки дитячі

Вид
Вид

До цих пір існує думка, що за молочними зубами не потрібен особливий догляд, адже незабаром вони замінюються постійними. Це дуже помилкове і небезпечне твердження, адже відсутність повноцінної гігієни може призвести не тільки до псування зубів, але і до запалень ясен і мови. Також ретельний догляд потрібен і в період, коли у дитини тільки з'явилися постійні зуби - якщо запустити цей процес в ранньому віці, згодом можуть з'явитися серйозні проблеми, які вимагатимуть постійного втручання стоматолога. Тому варто придбати малюкові особисту щіточку і навчити нею користуватися.

Чому дітям потрібні особливі щітки

Хоча і діти, і дорослі, використовують їх для однакових цілей, ці вироби істотно відрізняються. Це обумовлено такими особливостями дитячого організму:

  1. Емаль на молочних зубах досить слабка, тому щетина повинна бути максимально м'якою, щоб не пошкодити її і не травмувати ніжні ясна.
  2. Ротова порожнина дітей набагато менше, ніж у дорослих, тому і сама щіточка повинна бути трохи менше. Зазвичай довжина головки повинна бути розміром з два дитячих зубчики.
  3. Ручки таких щіток повинні бути максимально зручними, адже дитині треба вчитися спочатку тримати її, а потім і самостійно чистити зубки.
  4. Дизайн щіточок повинен бути привабливим для дитини - зазвичай вони відрізняються яскравими квітами і оригінальними формами.

Якими бувають дитячі зубні щітки

Вони можуть бути обладнані різними поліпшеннями, які зроблять їх використання максимально зручним і ефективним. Найбільшою популярністю користуються такі щітки:

  • з присосками. Таку щітку зручніше зберігати окремо від дорослих, так і малюкові буде цікаво відклеювати її і приклеювати до і після кожного використання.
  • з гігієнічним ковпачком. Захищають виріб від різних забруднень, при цьому досить вентилюються, перешкоджаючи появі цвілі і розмноження бактерій у вологому середовищі.
  • з широкою ручкою. Такі щітки запобігають занадто глибокому потраплянню в рот, що може призвести до травмування і неприємні відчуття. До того ж, їх підставку можна використовувати в якості гризунка, поки зубки прорізалися не повністю.

Як правильно користуватися щіткою в залежності від віку

Діти тільки вчаться правильної гігієни ротової порожнини, тому для кожного віку характерні свої особливості вибору та застосування зубних щіток. Основні з них такі:

  • 0-2 роки. У цьому віці малюки не можуть самостійно впоратися з чищенням зубів, за них це роблять батьки. Краще вибирати вироби з екстра м'якою щетиною, щоб не травмувати ротову порожнину дитини;
  • 2-7 років. Малюк може пробувати чистити зубки сам, але робити це потрібно за допомогою батьків і під їх наглядом. Потрібно вибирати щітку з нековзною ручкою, так як дітки в цьому віці не завжди можуть тримати її правильно;
  • 7-12 років. В цей час молочні зуби остаточно замінюються постійними, тому потрібно привчити дитину чистити зуби хоча б два рази на день.

Як придбати ці вироби в Аптеці Доброго Дня

Щоб купити аксесуари, які забезпечать ніжний догляд за зубами вашої дитини, вам необхідно вибрати їх із запропонованих в цьому розділі, а також вказати кількість, колір і інші параметри. Ми вибираємо продукцію кращих виробників, таких як Lacalut, Oral-B, ROCS, і пропонуємо її за доступними цінами. Крім того, ви можете купити все необхідне максимально недорого, періодично перевіряючи розділ з акційними пропозиціями. Наша аптека здійснює доставку покупок, зроблених онлайн, в будь-яке місто України - Харків, Миколаїв, Київ, Ужгород.