Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Вагілак капсули №10
313,70 ₴
Pharmascience (Канада)
Код товару:
1691
У список

Вагілак капсули №10 - ціна та наявність в місті Брусилов

Pharmascience (Канада)
Упаковка В наявності
313,70 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Pharmascience (Канада)
Головний медикамент Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus bifidus, сироватка в порошці
Форма товару Капсули
Маса 0,5 г
Спосіб застосування Вагінальний
Признак Імпортний
Штрих-код 5760608480
Кількість в упаковці 10
Бренд Вагілак
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/14367/01/01
Температура зберiгання від +2°С до +8°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Вагілак (Vagilac) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: 1 капсула містить 4 млрд активних клітин (КУО):

 • Lactobacillus acidophilus,
 • Lactobacillus rhamnosus,
 • Streptococcus thermophilus,
 • Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus;

допоміжні речовини: лактоза, моногідрат; магнію стеарат; кислота аскорбінова;

оболонка капсули: желатин.

Лікарська форма

Капсули вагінальні.

Основні фізико-хімічні властивості:

кремові желатинові капсули, які містять білий або кольору слонової кістки порошок, допускається присутність окремих більш темних гранул.

Фармако-терапевтична група

Інші засоби, що застосовуються у гінекології. Код АТХ G02C X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Лактобактерії, що переважають у складі нормальної вагінальної флори, є природним бар’єром на шляху інфекцій. Ці мікроорганізми сприяють регулюванню вагінального мікробіоценозу шляхом конкурентного зв’язування з епітеліальними клітинами піхви та продукції антимікробних сполук. Родина Lactobacillaceae включає грампозитивні, в основному нерухомі мікроорганізми, факультативні анаероби, які не утворюють спор, мають здатність до бродіння, ферментують вуглеводи з утворенням молочної кислоти, яка перешкоджає розмноженню патогенної та умовно-патогенної мікрофлори. Це морфологічно гетерогенна група бактерій, яка включає довгі та короткі палички, а також коки.

Молочнокислий стрептокок створює умови для розвитку молочнокислих паличок, знижуючи окисно-відновний потенціал до величини, сприятливої для їхнього розвитку. Молочнокислі палички в свою чергу виробляють водорозчинну термостабільну сполуку, яка сприяє росту стрептококів і яку вони самі не можуть виробляти.

Симбіотичні зв’язки, які існують між молочнокислими паличками та коками, є важливою і необхідною умовою для включення цих мікроорганізмів до складу препарату Вагілак, який використовується для профілактики та лікування вагінальних дисбактеріозів різного походження. Лактобактерії асимілюють глікоген, який знаходиться у клітинах плоского епітелію піхви, та за допомогою анаеробного гліколізу виділяють молочну кислоту, яка зумовлює слабокислу реакцію (рН 4,3–4,7) вагінального вмісту.

Завдяки цьому молочнокислі бактерії відіграють важливу роль у збереженні та нормалізації мікробного балансу слизової оболонки піхви, запобігають розвитку патогенної та умовно-патогенної мікрофлори та сприяють самоочищенню піхви від умовно-патогенної флори.

Фармакокінетика.

Препарат не всмоктується з піхви, тому не чинить системної дії на організм. Колонізаційна здатність лактобактерій, які входять до складу препарату Вагілак, посилюється за рахунок комбінації з Streptococcus thermophilus.

Клінічні характеристики.

Показання

 • Профілактика та лікування у складі комплексної терапії вагінозів різного походження (трихомонадних, бактеріальних, грибкових).

Протипоказання Вагілаку

 • Підвищена чутливість до препарату або його компонентів в анамнезі.
 • Розповсюджені гострі запальні (гнійні) та ерозивні зміни слизової оболонки піхви.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат можна призначати у комплексній терапії разом із антибіотиками, сульфаніламідами, метронідазолом та іншими антибактеріальними препаратами.

Особливості застосування препарату

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагілак можна застосовувати жінкам у період вагітності та годуванні груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вагілак не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози Вагілак

Препарат призначений для вагінального застосування.

Застосування з метою лікування.

Для лікування гострих, хронічних, рецидивуючих інфекційно-запальних захворювань органів статевої системи у жінок Вагілак призначають через кілька днів після початку антибактеріальної терапії (на 4−5-й день), а також у разі необхідності після її закінчення. Тривалість використання – 10 днів. По 1 капсулі на ніч. Лежачи, ввести капсулу глибоко у піхву.

Застосування з метою профілактики.

З метою профілактики захворювань органів статевої системи у жінок (бактеріального вагінозу, кандидозу, трихомоніазу) Вагілак застосовують з початку другої половини менструального циклу впродовж 5 або 10 днів. Лежачи, ввести капсулу глибоко у піхву. По 1 капсулі на ніч.

Діти.

Препарат дітям не застосовують.

Передозування

Неможливе.

Побічні реакції Вагілаку

Можливі реакції гіперчутливості; реакції у місці введення, у тому числі гіперемія та печіння.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі від 2 до 8 ºC.

Упаковка

По 10 капсул у флаконі.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

5.0
4 відгуки
5 зірок
100% (4)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Настя
  20.08.20
  Я очень люблю поэксперементировать со своим питанием, и постоянно нахожу различные диеты, и все всегда было нормально, но вот последняя диета очень плохо повлияла на мое здоровье. Мало того, что у меня образовались проблемы с желудком, так ещё и молочница появилась..Я слышала, что от неё избавиться помогают свечи, но я что-то не сильно горела желанием использовать именно такой метод, и нашла в интернете другое средство, это Вагилак в капсулах. Меня порадовал такой формат, так как свечи это все-таки вообще не мое, а тут гораздо более удобный формат и можно с собой брать куда-угодно. Я купила себе упаковку и уже на вторую неделю приёма капсул я чувствовала улучшения, симптомы молочницы стали проходить, выделения значительно уменьшились. Принимала Вагилак по времени я около трёх недель и за это время смогла избавиться от молочницы, надеюсь навсегда!
 2. Римма
  14.07.20
  Кандидоз вечная проблема(( Выпечку обожаю, кандида тоже – сразу активно размножаться на радостях начинает. Бутылку пива выпью – тоже, здрасьте, приехали. Недавно решила взяться за свое здоровье – в первую очередь пропиваю Вагилак, заселяю влагалище полезными лактобактериями. Слежу за диетой – от сладкого конечно не полностью отказалась, но потребление сократила значительно. Побольше фруктов, овощей. Зарядка та же самая, чтобы застоя в области малого таза не было. Без здорового образа жизни никакого здоровья не может быть – это факт, но и подпитать наш организм полезными вещами типа лактобактерий тоже никогда не лишним не будет. Сейчас меня эта болезнь намного реже посещает и не с такой выраженной симптоматикой.
 3. Алина
  15.06.20
  Последние пару месяцев я достаточно много стрессовала и на почве этого у меня случились небольшие сбои в работе организма, самая большая проблема, которая меня беспокоила это молочница, которая доставляла мне жуткий дискомфорт. Самолечением заниматься я не хотела, да и не знала, что лучше делать в такой ситуации, поэтому обратилась сразу к гинекологу. Осмотрев меня, она сказала, что у меня вагиноз и прописала препарат Вагилак. Сначала я подумала, что это свечи и не особо обрадовалась, но как оказалось это просто капсулы, которые нужно принимать ежедневно во время еды. Сами капсулы удобно принимать, они небольшого размера. Действие у них отличное, меньше, чем за 3 недели я восстановила свою микрофлору и забыла о молочнице.
 4. Елена
  20.05.20
  Раньше я никогда не сталкивалась, и не знала как проявляется дисбактериоз влагалища, но пощасливилось это узнать на последнем месяце беременности. Особого разнообразия лекарств для беременных нет, поэтому врач мне разрешила принимать Вагилак. Это средство безобидное, влияет только на микрофлору влагалища. Спустя 1ую неделю, я заметила, что ТАМ не так зудит, и не так жжет. Потом прошла сухость и дискомфорт, где-то после 2ой недели. Врач сказал продолжить пить все равно, для поддержки нормального состояния. Пропила еще неделю и перестала, после отмены (и после родов) ничего не вернулось, к счастью.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку