*Згідно з дослідженням IQVIA за період з 01.02.2019 по 31.01.2020, у категорії зволожувальні засоби для обличчя, опитано 1494 дерматологів, територія дослідження - США.

**Згідно з дослідженням IQVIA за період з 01.02.2019 по 31.01.2020, у категорії зволожувальні засоби для тіла, опитано 1461 дерматологів, територія дослідження - США.
ФОРМУЛИ РОЗРОБЛЕНІ
З ДЕРМАТОЛОГАМИ
ВІДНОВЛЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ЗАХИСНОГО БАР’ЄРА ШКІРИ
РАЗОМ З ЗАСОБАМИ CERAVE
3 важливі кераміди
Інтенсивне зволоження
Гіпоалергенний
Без віддушки
Відновлення захисного
бар’єру шкіри
КЕРАМІДИ
MVE ТЕХНОЛОГІЯ
(Multivesicular Emulsions) Зволоження протягом дня
КЕРАМІДИ - ОСНОВНІ ЛІПІДИ ЗАХИСНОГО БАР’ЄРА ШКІРИ
СПЕЦІАЛЬНА КОМБІНАЦІЯ З 3-Х ВАЖЛИВИХ КЕРАМІДІВ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ЕФЕКТ ДЛЯ ЗАХИСНОГО БАР’ЄРА ШКІРИ ВЖЕ ПІСЛЯ ПЕРШОГО ЗАСТОСУВАННЯ
КЕРАМІД
1
Кераміди складають близько 50% ліпідного шару
і є важливими для підтримки захисного бар’єру шкіри та збереження вологи. Нізький рівень керамідів призводить до сухості, свербежу та подразнення шкіри
Засоби СераВе містять комбінацію з трьох керамідів, ідентичних власним керамідам шкіри людини: 1,3 та 6-II для зменшення втрати вологи, зволоження та ефективного відновлення бар’єру шкіри. Шкіра захищена і менш схильна до впливу зовнішніх агресивних факторів.
КЕРАМІД
3
КЕРАМІД
6-II
ТЕХНОЛОГІЯ ПОСЛІДОВНОГО ВИВІЛЬНЕННЯ ІНГРЕДІЄНТІВ MVE
ТЕХНОЛОГІЯ MVE – ІНТЕНСИВНЕ ЗВОЛОЖЕННЯ З ПЕРШИХ ХВИЛИН ЗАСТОСУВАННЯ ТА ПРОТЯГОМ ДНЯ
Компоненти засобів СераВе, в тому числі кераміди, знаходяться в спеціальних багатошарових сферах. При потраплянні на шкіру, вони розкриваються шар за шаром, на відміну від традиційного "одноразового вивільнення" інгредієнтів. Саме ця структура надає перевагу засобам СераВе над традиційними рецептурами.
(Multivesicular Emulsions-MBE Технологія Мультивезикулярних Емульсій) - запатентована багатофазна система постачання інгредієнтів.
ТЕХНОЛОГІЯ MVE
Таким чином, революційна технологія MVE забезпечує інтенсивне зволоження протягом тривалого часу та допомагає відновити бар’єрні функції шкіри.
ЗДОРОВА ШКІРА НЕ ПОТРЕБУЄ СКЛАДНОГО ДОГЛЯДУ
У 2005 РОЦІ ГРУПА СЕРТИФІКОВАНИХ ДЕРМАТОЛОГІВ З США ВИКОРИСТАЛИ НАУКОВІ ДАНІ ПРО ВПЛИВ КЕРАМІДІВ НА ЗАХИСНИЙ БАР’ЄР ШКІРИ ДЛЯ РОЗРОБКИ ДОСТУПНОГО ТЕРАПЕВТИЧНОГО ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ ДЛЯ КОЖНОГО.
СЬОГОДНІ CERAVE – ПОПУЛЯРНИЙ ДОГЛЯД У БІЛЬШ, НІЖ 30 КРАЇНАХ СВІТУ ЗАВДЯКИ СВОЇЙ ПРИЄМНІЙ ТЕКСТУРІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ.