Colic Calm

Колік Калм
ПРИ КОЛІКАХ
ПРИ НАДМІРНОМУ УТВОРЕННІ ГАЗІВ
ДЛЯ ПІДТРИМКИ НОРМАЛЬНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ШЛУНКОВО-КИШКОВОГО ТРАКТУ.
*назва продукту: дієтична добавка «Колік Калм / Colic Calm. Містить підсолоджувач.
*
Основні властивості та склад Колік Калм*
Колік Калм / Colic Calm - комплексний рослинний препарат для підтримки нормального функціонування шлунково-кишкового тракту, при надмірному утворенні і накопиченні газів, коліках у дітей.
Запатентована формула містить дев'ять ретельно відібраних рослинних інгредієнтів, дія яких спрямована на підтримку нормального функціонування травної системи.
Про Колік Калм
Активоване вугілля в комбінації з активними компонентами ромашки, меліси, м'яти перцевої, фенхелю звичайного, кмину звичайного та ін. за рахунок синергізму дії низьких доз, забезпечують сукупний вплив на причини розвитку коліків:
Такий системний підхід спрямований на усунення джерел дискомфорту в період розвитку і формування травної системи новонародженого, а не тільки зняття симптомів колік.
Колік Калм / Colic Calm не вимагає регулярного і системного дозування, він застосовується безпосередньо під час прояву симптомів колік у дитини.
Суспензія Колік Калм / Colic Calm не містить цукор, бікарбонат натрію, рослинну олію, сою, молочні продукти, пшеницю/глютен, продукти тваринного походження, штучні ароматизатори та барвники.
зменшують утворення і накопичення газів в кишківнику
знімають біль і спазм
заспокоюють
покращують травлення
регулюють випорожнення.
Як приймати?
Дітям масою тіла
Перед кожним вживанням - обов'язково добре збовтати суспензію до отримання однорідної рідини чорного кольору!
Наповніть оральний дозатор, який додається, до зазначеного рівня дози та повільно, крапля за краплею, дозуйте рідину в рот, між щокою і яснами. Деяким малюкам зручно затиснути шприц-дозатор губками, як соску, та по крапельці приймати суспензію.
Немає необхідності приймати Колік калм / Colic Calm постійно його потрібно застосовувати тільки тоді, коли з'являються симптоми колік (раптовий крик, почервоніння обличчя, стислі кулачки, підтягнуті ніжки до животика та ін.).
1,25 мл чи 1/4 чайної ложки
2,5 мл чи 1/2 чайної ложки
від 9 кг
до 9 кг
Приймайте Колік Калм при прояві симптомів колік. Якщо коліки не пройшли та дитина продовжує так само плакати дайте повторну дозу Колік Калм через 30 хвилин, дозу можна повторювати кожні 30 хвилин, але не більше 4 доз на добу.
Перед вживанням необхідно ознайомитися з листком-вкладишем.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів
Не є лікарським засобом!
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря!

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
 1. Колік Калм суспензія флакон 59 мл
  Колік Калм суспензія флакон 59 мл
  Кетомі ЛЛК (США)
  Код товару: 268961
  Упаковка В наявності
  490,00 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.