Пудра для обличчя

Вид
Вид

Пудра - базовий косметичний засіб у вигляді дрібнодисперсного порошку. Як правило, він використовується для того, щоб закріпити макіяж, а також в якості самостійного продукту, вирівнюючого колір і рельєф. Засіб являє собою однорідну суміш мінеральних і органічних компонентів: він виготовляється на основі тальку, каолінів, цинку.

Призначення пудри для обличчя

Незважаючи на високу стійкість, тональний крем може «поплисти». Тому з функцією фіксації тону краще справляються дрібнодисперсні склади. Головне - контролювати, щоб тон основи відповідав фінішу. Мінеральні компоненти відповідають за всмоктування поту і шкірного жиру, завдяки чому усувається жирний блиск (матуючий ефект). Тому такі косметичні продукти знайшли широке застосування для матування обличчя або ж зони декольте.

Однією з функцій пудри також є вирівнювання рельєфу. При відсутності видимих дефектів ці засоби дозволяють отримати ідеальний тон. Головне - грамотно скомбінувати пудру з тональним кремом і праймером. Це дозволить заховати зморшки, шрами, постакне.

Різновиди пудр для обличчя

Сучасна декоративна косметика у вигляді пудр представлена наступними типами:

  • розсипчаста - рівномірно лягає на шкіру, наноситься за допомогою звичайної пухнастого пензлика або валика;
  • кремова (для нормальної шкіри) - володіє легкою невагомою консистенцією, яка сприяє рівномірному і легкому нанесенню;
  • шиммери - виготовляються з додаванням світловідбивних і мерехтливих мікрочастинок, важливі при скульптуванні, підходять замість хайлайтера і дозволяють змінювати контури обличчя, скул, шиї;
  • «метеорити» - кульки різних відтінків, надають обличчю природний колір і здорове сяйво, дозволяють отримати ідеальну палітру, що маскує почервоніння і інші дефекти шкіри;
  • транспарентні склади - це професійні матові засоби, які розсіюють відображене світло, тому шкіра ідеально виглядає на фото, а також при штучному освітленні;
  • прозора - засіб з антисептичною дією, що містить мікрочастинки, що відбивають світло, і мінеральні добавки, які абсорбують шкірне сало і сприяють вирівнюванню кольору обличчя.

Підбирати такі засоби потрібно з урахуванням їх різновидів, а також орієнтуючись на конкретні цілі.

Особливості замовлення продукції онлайн

Купити якісну пудру для обличчя можна в режимі онлайн на сайті «Аптеки Доброго Дня». Широкий асортимент спеціалізованої аптечної косметики для візажу дозволить кожному вибрати і замовити недорого оптимальний варіант для свого типу шкіри. На сайті активні знижки і акційні пропозиції. Доставка косметичної продукції здійснюється по Києву, Львову, Одесі та інших містах України. Прийнятні ціни і професійне обслуговування порадують кожного покупця.