Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Церебровітал капсули №30
259,00 ₴

Інструкція до препарату Церебровітал капсули №30

Інструкція

Церебровітал інструкція по застосуванню

Склад

1 капсула містить:

активні інгредієнти:

 • лецитин (Lecithin) – 200 мг,
 • готу кола (Centella asiatica), сухий екстракт – 100 мг,
 • гінкго білоба (Ginkgo biloba), сухий екстракт листя – 60 мг;

допоміжні речовини: наповнювачі: кальцію стеарат, аеросил (двоокис кремнію аморфний), лактоза; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 15,0 g (г), вуглеводи – 1,1 g (г), жири – 0 g (г); 64,4 kcal (ккал) / 269,4 kJ (кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості, 3 капсули або 1110 мг (mg): білки – 0,166 г (g), вуглеводи – 0,012 г (g), жири – 0 г (g); 0,71 ккал (kcal) / 3 кДж (kJ).

Форма випуску

Капсули з масою вмісту 370 мг ± 7,5 %.

Показання

Церебровітал – додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження та лецитину для покращення мозкового та периферичного кровообігу.

Церебровітал сприяє покращенню пам’яті та концентрації уваги, нормалізації зорових та когнітивних функцій, живленню нервових клітин; проявляє нейропротекторні та венотонізуючі властивості при порушенні мікроциркуляції в мозку та сітківці.

Спосіб застосування та дози Церебровітал

 • Вживати дорослим по 1 капсулі 1-3 рази на день після їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Термін застосування: 1-3 місяці

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання Церебровіталу

Вагітність, період годування груддю, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Термін придатності

24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Функціональні властивості. Церебровітал рекомендується при хронічних порушеннях мозкового кровообігу, когнітивному дефіциті різного ґенезу, дзвоні у вухах, запамороченнях, порушеннях зору, пов’язаних з погіршенням кровопостачання та живлення тканин ока. Церебровітал покращує мікроциркуляцію, метаболізм в нейронах, передачу нервових імпульсів, живить нервові клітини, стимулює роботу мозку та сприяє нормалізації зорових функцій.

Екстракт гінкго білоба (Ginkgo biloba) у своєму складі містить флавонові глікозиди, терпенові лактони (гінкголіди А, В, С та білобаліди). Екстракт покращує мозковий кровообіг і забезпечує мозок киснем і глюкозою, гальмує агрегацію тромбоцитів. Проявляє вплив на судинну систему, розширює дрібні артерії, підвищує тонус вен, тим самим регулює кровонаповнення судин, зменшує проникність судинної стінки. Запобігає утворенню вільних радикалів і перекисному окисненню ліпідів клітинних мембран. Нормалізує вивільнення, повторне поглинання і катаболізм нейромедіаторів (норепінефрину, дофаміну, ацетилхоліну) та їх здатність сполучатися з рецепторами. Має антигіпоксичну дію, покращує обмін речовин в органах і тканинах.

Екстракт готу коли (Centella asiatica) містить у своєму складі тритерпенові кислоти та їх глікозиди (азіатикова кислота, азіатикозиди, брахмозид, брамінозид). Готу кола покращує мозковий кровообіг і постачання мозку киснем, тим самим підвищуючи розумові здібності, прискорює процеси мислення, покращує пам’ять, підвищує швидкість реакції. Чисельні дослідження показали здатність екстракту відновлювати відростки нервових клітин (аксони та дендрити) після пошкодження. Центелла азіатська має виражену венотонізуючу дію, зміцнює вени та зменшує проникність судинних стінок, чинить помірну гіпотензивну та протитривожну дію.

Лецитин (Lecithin) – містить фосфоліпіди, що є основною частиною всіх клітинних мембран та органел, вони відіграють значну роль у клітинному метаболізмі, процесах детоксикації і регенерації клітини. Лецитин має виражені мембраностабілізуючі властивості, що забезпечує захист нервових клітин від пошкодження. Лецитин є складовою частиною мієлінових оболонок нервових клітин і волокон, сприяючи передачі нервового імпульсу. Має виражену кардіопротекторну дію. Знижує рівень холестерину в крові, покращує співвідношення показників ліпідограми, знижує коефіцієнт атерогенності.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку