Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Фіточай Лікаря Селезньова №19 для зниження рівня цукру в крові, фільтр-пакет №20
38,60 ₴

Інструкція до препарату Фіточай Лікаря Селезньова №19 для зниження рівня цукру в крові, фільтр-пакет №20

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Фіточай Лікаря Селезньова №19 для зниження рівня цукру в крові

Склад

Лист горіха волоського, плоди чорниці, плоди шипшини, листок суниці, плоди глоду, трава споришу, трава хвоща польового, лист собачої кропиви, трава деревію, лист мучниці, трава мати-і-мачухи.

Опис

Фіточай має протидіабетичну дію, дещо знижує тиск крові, покращує нічний зір, пригнічує ріст найпростіших, стимулює капілярний кровообіг, запобігає розвитку ускладнень. Склад містить цинк і хром, збільшує вироблення природного інсуліну. Вплив складу обумовлений унікальним співвідношенням частин, які в сумі дають необхідний енергетичний акорд, що нейтралізує дисфункцію підшлункової залози та супутню розбалансованість організму. Крім того, кожен компонент фіточа окремо доцільний.

Додавання в фіточай листя волоського горіха має бактерицидну, загальнозміцнювальну, протисклеротичну, цукрознижувальну, протизапальну, ранозагоювальну дію.

Включення у фіточай суниці та глоду забезпечує його позитивний вплив на обмінні процеси, посилює постачання мозку та серця киснем, знижує кількість холестерину в крові, знижує артеріальний тиск.

Шипшина містить органічні кислоти, флавоноїди, вітаміни С, В2, В2, Р, РР, К, Е, каротин, дубильні та пектинові речовини, солі заліза, марганцю, фосфору, магнію, калію та ін. Надає загальнозміцнюючу, протизапальну, кровоспинну дії; покращує окисно-відновні процеси в організмі, посилює синтез гормонів, активність ферментів, оновлення тканин, підвищує стійкість організму до несприятливих впливів зовнішнього середовища.

Лист берези та хвощ впливають на обмін речовин, сприяючи видаленню шкідливих речовин з організму.

Звіробій полегшує сечовиділення і збільшує фільтрацію сечі в нирках, зміцнює стінки капілярів, покращує венозний кровообіг і кровопостачання внутрішніх органів, надає протимікробну дію за рахунок дубильних речовин.

Цикорій має дезінфікуючу, протиалергічну дію і регулює обмін речовин.

Введення до складу чорниці пов'язане з її цукрознижувальною, протизапальною дією. Вона покращує обмін речовин, травлення, посилює гостроту зору.

Листя кропиви надають кровоспинну дію, їх використовують для лікування підвищеної кровоточивості. Залізо в комплексі з протеїном, вітаміном, хлорофілом та кремнієвою кислотою стимулює вуглеводний та білковий обмін, що супроводжується підвищенням тонусу систем організму. Кропиву використовують при всіх млявих, хронічних захворюваннях, при яких знижується опір організму до впливу різних факторів, для збільшення кількості гемоглобіну та еритроцитів у крові.

Подорожник виявляє протизапальну, протимікробну, ранозагоювальну та кровоспинну дії.

Корінь лопуха стимулює утворення ферментів підшлункової залози; є легким проносним і тонізуючим шкіру засобом, покращує стан шкіри і усуває свербіж має протиалергічну та антимікробну дію.

М'ята має заспокійливу та антитоксичну дію, здатна рефлекторно розширювати судини серця, головного мозку та легень.

До складу фіточая увійшли лише їстівні, приємні на смак та корисні для здоров'я рослини.

Спосіб застосування

Фіточай використовують 1-2 десь у день протягом 3 курсів по 120 днів кожен. Перерва між курсами може становити 1-2 місяці.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку