Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Імундіале капсули №30
333,90 ₴

Інструкція до препарату Імундіале капсули №30

Інструкція

Імундіале (Immundiale) інструкція по застосуванню

Склад:

1 капсула містить активні інгредієнти: бета-глюкани – 200 мг (бета-глюкани 1-3,1-6 – 70 %), екстракт ехінацеї пурпурової – 100 мг.
допоміжні речовини: орісіл, кальцію стеарат, лактоза, мікрокристалічна целюлоза.
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – 5,0 г, вуглеводи – 57,3 г, жири – 1,0 г; 258,2 ккал (1080,3 кДж).

Форма випуску:

капсули з масою 320 мг №30.

Функціональні властивості продукту обумовлені імуностимулюючими та протизапальними властивостями активних інгредієнтів, що сприяють поліпшенню функціонального стану імунної системи, підвищенню неспецифічної резистентності організму і зниженню запальних реакцій. Рекомендується як додаткове джерело біологічно активних речовин з імуномодулюючими властивостями (бета-глюкани, цикорієва кислота та її етери, алкаміди та полісахариди) з метою нормалізації функціонального стану імунної системи.

Бета-глюкани відносяться до полісахаридів, входять до складу мембрани дріжджових грибів. Бета-глюкани 1-3, 1-6 є найбільш активними природними імуностимуляторами й, на відміну від синтетичних імуномодуляторів, не характеризуються токсичними ефектами. Бета-глюкани 1-3, 1-6 чинять регулюючі і стимулюючі властивості на імунокомпетентні клітини – взаємодіючи із макрофагами стимулюють неспецифічну резистентність, а з Т-лімфоцитами – специфічну імунну відповідь. При цьому відбувається посилення продукції цитокінів, активація Т-лімфоцитів і клітин-кілерів. При хронічних запальних процесах бета-глюкани оптимізують імунну відповідь та проявляють м’які протизапальні властивості, оскільки знижують синтез прозапальних цитокінів і підсилюють вироблення інтерферонів. Ці механізми обумовлюють ефективність бета-глюканів при різних захворюваннях з розвитком вторинного імунодефіциту. Бета-глюкани також володіють антиоксидантними властивостями, сприяють нормалізації обміну ліпідів і знижують рівень холестерину в крові, покращують мікробіоценоз кишечнику.

Екстракт ехінацеї пурпурової (Echinacea purpurea) є рослинним стимулятором імунітету, який сприяє підвищенню резистентності організму при гострих і хронічних захворюваннях. Основними активними інгредієнтами ехінацеї пурпурної є похідні кофейної кислоти (цикорієва кислота та її ефіри), алкаміди та полісахариди, що мають імуностимулюючу активність. Біологічно активні речовини екстракту ехінацеї пурпурової проявляють антибактеріальні, противірусні, фунгіцидні, протизапальні та імуномодулюючі властивості – активують імунні клітини (макрофаги, гранулоцити і Т-лімфоцити), підвищуючи захисні сили організму.

Екстракт ехінацеї пурпурової також стимулює кору надниркових залоз, збільшуючи продукцію гормонів, які обумовлюють протиалергічну і протиревматичну активність.
Завдяки цим властивостям сприяє поліпшенню функціонального стану імунної системи, підвищенню неспецифічної резистентності організму і зниженню запальних реакцій, що, у свою чергу, прискорює процес одужання і запобігає загостренню хронічних запальних захворювань.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується для нормалізації функціонального стану імунної системи при гострих і хронічних інфекційних і запальних захворюваннях: кишкових інфекціях, захворюваннях печінки (у т. ч. вірусних гепатитах В і С), запальних захворюваннях дихальних шляхів (ларингіт, фарингіти, бронхіти, пневмонії) і урогенітального тракту (цистит, пієлонефрит, вагініт, генітальний герпес, урогенітальний хламідіоз, мікоплазмоз); інших запальних та інфекційних захворюваннях (рецидивуючий герпес, папіломатоз, хронічний фурункульоз, цитомегаловірусна інфекція) і при гіперпроліферативних станах, а також для загального зміцнення організму і запобігання розвитку запальних захворювань.

Спосіб застосування та рекомендована доза

Приймати дорослим по 1 капсулі на добу за 30 хвилин до або після їди, запиваючи водою. Курс застосування становить 1–2 місяці. При необхідності курс можна повторювати кілька разів на рік.
Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність і період лактації.
Не є лікарським засобом.
Номер серії та дата виробництва вказані на упаковці.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4ºС до 25ºС в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку