Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ліопрокт крем-бальзам 40 мл
390,20 ₴

Інструкція до препарату Ліопрокт крем-бальзам 40 мл

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 05.12.2022
Провірено
Інструкція

Ліопрокт Крем-бальзам інструкція по застосуванню

Ліопрокт Крем-бальзам ефективний, доступний та безпечний засіб для місцевого застосування для профілактики та зменшення проявів геморою.

Геморой
Актуальність питання: за даними епідеміологічних досліджень, захворюваність на геморой сягає 130 - 150 випадків на 1 тис. дорослого населення. Отже, приблизно кожна 7-8 доросла людина стикається з цією проблемою. Геморой однаково часто зустрічається у чоловіків і жінок. У жінок загострення геморою часто виникає під час вагітності, як правило, в останньому триместрі.

Лікування: в залежності від стадії захворювання – оперативне, консервативне та комбіноване.

Серед місцевих засобів ввідається перевага засобам, що чинять протизапальний, судинотонізуючий, знеболюючий ефекти.
Отже, всім вимогам до засобів для місцевого застосування (до консультації лікаря) відповідає Ліопрокт, крем-бальзам.

Показання до застосування

1. Профілактика геморою у осіб, що ведуть малорухливий спосіб життя;
2. Запалення гемороїдальних вен (як монотерапія, так і в комбінаціях, що призначив лікар)
3. Геморой в період ремісії – для попередження загострення.

Склад:

вода, екстракт лавру, ромашки, сабельника, прополісу, гінкго білоба, красавки, цетиариловий спирт, моностеарат гліцерину, ПЕГ-400, троксерутин, віск емульсійний, Д-пантенол, обліпихова олія, риб‘ячий жир, нафталанська нафта, ефірна олія чайного дерева, ефірна олія лаванди, тимол, вітамін Е, вітамін А, феноксіетанол, метилпарабен, пропілпарабен, етилпарабен, ВНТ.

Екстракт красавки - виявляє болезаспокійливу, протизапальну, холінолітичну дію, послаблює спазм мускулатури кишечнику. При нанесенні на слизову оболонку виявляє анестезуючу дію
Троксерутин – чинить ангіопротекторну і флеботонізуючу дію. Накопчується вибірково в ендотеліальному шарі вен. Дія спрямована на зменшення болю, поліпшення трофіки та усунення різних патологічних порушень, пов’язаних з венозною недостатністю.
Обліпіхова олія – засіб рослинного походження. Стимулює процеси загоєння при ураженнях слизових оболонок, чинить певну антибактеріальну (пригнічує ріст бактерій), обволікаючу та жовчогінну дію.
Екстракт гінкго білоба – зменшуює в’язкість крові і ймовірність утворення тромбів, розширює невеликі артерії, володіє протинабряковим ефектом.
Екстракт прополісу – регенуруюча та протинабрякова дія на слизову оболонку.
Екстракти ромашки, лавру, сабельнику – засоби рослинного походження, що надають протизапальну, протинабрякову та регенеруючі дії.
Нафталанська нафта – має протизапальну, болезаспокійливу дії. Сприяє загоєнню слизової оболонки.
Вітаміни А, Е – сприяють покращенню процесів трофіки в місцях ураження.

Спосіб застосування:

крем-бальзам наносять увечері, а також після кожної дефекації. Після обмивання вводять крем-бальзам до прямої кишки для змащування заднього проходу. Рекомендують людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, які страждають хронічними запорами, для запобігання розвитку та ускладнень геморою. Використовувати один раз на добу, на ніч. Не застосовувати особам, які схильні до алергії на складові крем-бальзаму.

Даних, щодо використання в період вагітності, лактації та в дитячому віці немає. Тому, перед використанням цією категорією споживачів, рекомендовано порадитись із лікарем.

Термін придатності

24 місяці. Зберігати при температурі від +5⁰С до +25⁰С, в недоступному для дітей місці.

Не є лікарським засобом. Засіб косметичний.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку