Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Оптінол 0.40% краплі очні 10 мл
298,10 ₴

Інструкція до препарату Оптінол 0.40% краплі очні 10 мл

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Оптінол (optinol) інструкція по застосуванню

Склад

10 мл розчину містить:

 • натрію гіалуронату 40,28 мг.

lопоміжні речовини: натрію хлорид; натрію гідрофосфат безводний; натрію дигідрофосфат, дигідрат; вода очищена.

Властивості

Стерильний прозорий розчин від безбарвного до злегка жовтуватого кольору.

Головною метою лікування сухості ока є збільшення стабільності та об’єму прекорнеальної слізної плівки. Було показано, що гіалуронова кислота, яка входить до складу Оптінолу у вигляді натрію гіалуронату, має хімічну структуру, молекулярну масу та реологічні властивості, подібні до муцину - компонента людських сліз. Завдяки своїм властивостям гіалуронова кислота зволожує око, не погіршуючи зір. Крім того, її здатність зв’язувати воду дозволяє зберігати поверхню ока вологою. При місцевому застосуванні гіалуронова кислота підвищує стабільність прекорнеальної слізної плівки, позитивно впливає на епітеліальний шар, сприяє збільшенню об’єму слізної рідини та вологості рогівки, а також зменшує випаровування сліз з поверхні ока. Оптінол 0,40 % - це більш в'язкі краплі, які подовжують дію гіалуроната натрію на поверхні очей. Краплі Оптінол 0,40 % зволожують поверхню ока протягом більш довгого часу і підсилюють захист. Натрію гіалуронат не абсорбується після місцевого застосування.

Показання

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується при симптоматичному лікуванні сухості рогівки та кон’юнктиви (синдром «сухих очей»). Для тимчасового полегшення печіння та подразнення, які спричинені сухістю ока, та як захист від подальшого подразнення. Для тимчасового полегшення дискомфорту в очах, спричиненого такими чинниками:

 • впливом вітру, сонця, диму, централізованого опалення, кондиціонерів, флуоресцентного освітлення, тривалої роботи з монітором комп'ютера, носінням контактних лінз;
 • дією лікарських препаратів, які можуть спричиняти сухість та подразнення поверхні ока;
 • захворюваннями та станами, які можуть викликати сухість та дискомфорт в очах.

Спосіб застосування та дози Оптінол

Зазвичай закапують по 1-2 краплі в кожне око тричі на добу. Після закапування поморгайте кілька разів, щоб розчин рівномірно розподілився по всій поверхні ока. При кожному морганні, гіалуронат натрію утворює захисну оболонку на поверхні ока.

У разі необхідності частоту закапування можна збільшити, так як Оптінол не містить консервантів. Значне збільшення частоти закапування препарату Оптінол (наприклад, більше 10 разів на добу) дозволяється проводити за рішенням лікаря-офтальмолога та під його наглядом.

Тривалість лікування лікар визначає індивідуально.

Особливості застосування препарату

Оптінол сумісний з усіма видами контактних лінз і може надавати відчуття комфорту при носінні контактних лінз. Під час закапування Оптінолу 0,40% рекомендується зняти на 15 хвилин контактні лінзи. Крапельниця очних крапель Оптінол має фільтр, який захищає від забруднення вміст контейнера після його першого відкриття протягом 180 днів.

Оптінол призначений для індивідуального застосування лише однією особою. У випадку тяжкої або стійкої форми сухості очей необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Краплі очні. По 10 ml (мл) у флаконі; 1 флакон у картонній коробці.

Термін придатності

3 роки.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку