Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Пробіоксин капсули №30
427,10 ₴

Інструкція до препарату Пробіоксин капсули №30

Інструкція

Пробіоксин інструкція по застосуванню

Склад

1 капсула масою 486 мг (mg) містить:

 • комплекс пробіотичних культур 4,0 х 109 КУО (не менше 4 мільярдів КУО)- Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rtiamnosus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus, Saccharomyces boulardii.

Склад: мапьтодекстрин, комплекс пробіотичних культур, інулін, желатин, титану діоксид.

Поживна і енергетична цінність (калорійність)

 • НА 100 г (g): білки - 36 г (д), вуглеводи - 40 г (д), жири -8г (д); 1620,8 кДж (У) / 385,9 ккал (kcal).
 • НА 1 КАПСУЛУ: білки - 0,18 г (д), вуглеводи - 0,20 г (д), жири - 0,04 г (д); 8,0 кДж (kJ) /1,9 ккал (kcal).

Властивості

Пробіотики - це живі мікроорганізми, що сприяють нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту організму людини. Пребіотики впливають на бактерії шлунково-кишкового тракту шляхом збільшення кількості корисних анаеробних бактерій і зниження популяції потенційно патогенних мікроорганізмів. Пробіотики діють на екосистему шлунково-кишкового тракту, впливаючи на імунні механізми в слизовій оболонці кишківнику, взаємодіючи з симбіотичними або потенційно патогенними мікроорганізмами, генеруючи продукти метаболічного обміну, такі як коротколанцюгові жирні кислоти. Це призводить до антагонізму з потенційними патогенами, поліпшенню середовища шлунково-кишкового тракту, зміцненню шлунково-кишкового бар’єру, негативного зворотного зв’язку із запаленням і зворотного зв’язку з імунною відповіддю на антигенні виклики.

Пробіотики сприяють травленню і конкурують за поживні речовини з  атогенами, знижують pH вмісту кішківнику та створюють несприятливі умови для патогенів. Пробіотики виробляють бактеріоцини, що пригнічують ріст патогенів та конкурують з патогенами за адгезію. Також пробіотики стимулюють епітеліальну продукцію муцину, підсилюють кишкову бар’єрну функцію та модифікують токсини, що продукують патогенні мікроорганізми. Пробіотики активують локальні макрофаги, підвищуючи презентацію антигену В лімфоцитам і підвищуючи продукцію секреторного імуноглобуліну A (IgA). Також пробіотики модулюють цитокіновий профіль та викликають толерантність до харчових антигенів.

Численні дослідження довели, що пробіотики можуть зменшувати явища бактеріального вагінозу, запобігати розвитку атопічного дерматиту у новонароджених, зменшувати кількість оральних патогенів та попереджати карієс зубів, знижувати частоту і тривалість поширених інфекцій верхніх дихальних шляхів. Значний ефект застосування пробіотиків для профілактики алергічних захворювань в перинатальному періоді став приводом до розробки рекомендацій Всесвітньої Алергологічної Організації щодо застосування пробіотиків під час вагітності та в період грудного вигодовування.

Показання

Може бути рекомендована лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування як джерело пробіотичних мікроорганізмів, біологічно активних речовин з метою запального зміцнення організму і створення оптимальних дієтологічних умов обміну речовин і нормалізації функцій шлунково- кишкового тракту, нормалізації мікрофлори кишківника та піхви, покращення травлення, попередження розвитку діареї під час та після застосування антибіотиків, дисбактеріозів, хронічних запальних захворюваннях шкіри, алергічних захворювань, підвищення імунітету.

Спосіб застосування та дози Пробіоксин

Пробіоксин рекомендовано приймати перорально, під час їди, бажано одночасно з їжею. Дітям або дорослим, які не можуть проковтнути капсулу, рекомендується відкрити капсулу і змішати її вміст із невеликою кількістю їжі або рідини. Для дитини вміст капсули або у разі необхідності приблизно половину вмісту висипати та змішати з їжею або напоєм, призначеними для дитини.

Дози для дітей:

 • віком від 3 місяців до 1 року: 1/2 капсули на день;
 • віком від 1 року до 12 років: 1 капсула на день;
 • для дорослих і дітей віком від 12 років: 1 капсула на день.

Тривалість прийому - 1 місяць. У разі необхідності курс можна повторити. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання Пробіоксину

Гіперчутливість до компонентів Пробіоксину, реакції індивідуальної непереносимості.

Застереження

Добавку дієтичну не спід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Лакто- та біфідобактерії природньо присутні у кишківнику. Пробіоксин можна застосовувати при вагітності та у період грудного вигодовування.

Перед використанням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Форма випуску

30 капсул в герметично закритій банці з листком-вкладишем в картонній упаковці.

Термін придатності

2 роки від дати виробництва.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника за температури не вище 25 °С, у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку