Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Розчин для лінз Опті-Фрі Експрес 120 мл (з контейнером для зберігання лінз)
223,60 ₴

Інструкція до препарату Розчин для лінз Опті-Фрі Експрес 120 мл (з контейнером для зберігання лінз)

Інструкція

Розчин для лінз Опті-Фрі Експрес флакон 120 мл (з контейнером для зберігання лінз)

Призначення:

ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС - багатоцільовий розчин для дезінфекції, очищення, ополіскування, зволоження і зберігання всіх типів м'яких контактних лінз, включаючи силікон-гідрогелеві.
ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС багатоцільовий розчин містить ПОЛІКВАД і АЛДОКС - компоненти, які знищують патогенні мікроорганізми, але є безпечними для очей. Цитрат, який міститься в розчині, видаляє протеїнові відкладення на лінзах.
ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС - багатоцільовий розчин забезпечує більш тривалий комфорт протягом усього дня навіть для чутливих очей.
ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС - багатоцільовий розчин зволожує контактні лінзи і усуває невеликий дискомфорт і роздратування, що виникають в процесі використання контактних лінз.
При використанні ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС не потрібне застосування фізіологічного розчину.

Склад:

ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС - багатоцільовий розчин - стерильний, буферний, ізотонічний водний розчин, що містить натрію цитрат, натрію хлорид, кислоту борну, сорбіт, динатрію еднтат, амінометилпропанол і ТЕТРОНІК 1304 (Полоксамін) - в якості очищувальних комопонентів; ПОЛІКВАД (полідронія хлорид) 0,001% і АЛДОКС (мірістамідопропіл диметиламін) 0,0005% - в якості консервантів.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС багатоцільового розчину.

Основні рекомендації:

Перед тим як зняти або надіти контактні лінзи, обов'язково вимийте руки. Щоб уникнути помилок, дотримуйтесь однієї і тієї ж послідовності : завжди спочатку беріть ліву чи праву контактну лінзу.

При використанні нового контейнера для зберігання контактних лінз, обполосніть його ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС багатоцільовим розчином для видалення забруднень.

Після використання слід вилити розчин з контейнера, обполоснути контейнер ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС багатоцільовим розчином і дати контейнеру висохнути. Рекомендується регулярно міняти контейнер для зберігання контактних лінз.

Вказівки з очищення, дезінфекції та видалення протеїнових відкладень:

Обполосніть кожну сторону контактної лінзи (5 сек) ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС багатоцільовим розчином. Наповніть контейнер свіжим ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС багатоцільовим розчином так, щоб розчин повністю покривав контактні лінзи. Залиште їх в закритому контейнері на ніч або мінімум на 6 годин. Після цієї процедури контактні лінзи готові до використання. Фахівець з контактної корекції може порекомендувати додаткові засоби або заходи по догляду за контактними лінзами в залежності від хімічного складу Вашої сльози і режиму використання лінз. Завжди дотримуйтесь порад фахівця з контактної корекції.

Якщо Ви не користуєтеся контактними лінзами, Ви можете їх зберігати в закритому контейнері до 30 днів. Якщо контактні лінзи зберігаються довше, вони повинні підлягати очищенню і дезінфекції свіжим розчином кожні 30 днів і безпосередньо перед використанням.

Зволоження:

При невеликому роздратуванні, дискомфорті або нечіткості зору під час використання контактних лінз, закапайте 1-2 краплі ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС багатоцільового розчину безпосередньо в око і моргніть кілька разів. При необхідності ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС багатоцільовий розчин можна використовувати для зволоження очей протягом усього дня.

Попередження:

Дотримуйтесь рекомендацій фахівця з контактної корекції і інструкцій щодо правильного використання контактних лінз і застосування засобів по догляду за контактними лінзами, включаючи контейнер. У разі триваючого дискомфорту, сльозотечі, зміни зору або почервоніння очей, НЕГАЙНО зніміть контактні лінзи і зверніться до лікаря для попередження більш серйозних наслідків.

Запобіжні заходи:

 • Завжди використовуйте тільки свіжий ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС багатоцільовий розчин. Не використовуйте розчин в контейнерах повторно.
 • Для зберігання контактних лінз використовуйте контейнер виробництва компанії АЛКОН.
 • Щоб уникнути забруднення, не торкайтеся до будь-яких поверхонь кінчиком крапельниці флакона.
 • Флакон необхідно закривати після кожного використання.
 • Зберігайте флакон щільно закритим.
 • Не використовуйте розчин після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
 • Не застосовувати препарат розчин більше 6 місяців після першого відкриття флакона.
 • Не використовувати для термічної дезінфекції.

Умови зберігання:

При кімнатній температурі, в недоступному для дітей місці.

Упаковка:

СТЕРИЛЬНО.

ОПТІ-ФРІ ЕКСПРЕС - багатоцільовий розчин в пластикових флаконах від 60 мл до 470 мл. По 1 пластиковому флакону з контейнером для зберігання контактних лінз і з інструкцією із застосування поміщають в картонну пачку.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку