Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Шампунь Себіпрокс 1% 60 мл
226,00 ₴

Інструкція до препарату Шампунь Себіпрокс 1% 60 мл

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.12.2022
Провірено
Інструкція

Шампунь Себіпрокс

Себіпрокс - шампунь, що ефективно усуває лупу і запобігає її появі.

Лупа найбільш поширене захворювання шкіри волосистої частини голови, з яким знаком майже кожна людина. За результатами досліджень, 75% пацієнтів, що використовують шампуні проти лупи, не знають, що ключовий фактор її появи підвищення активності і збільшення чисельності мікрофлори шкіри голови, зокрема, дріжджоподібних грибків роду Malassezia spp. Тому косметичні шампуні не завжди ефективні: вони усувають лупу лише в період застосування. Лікувальні шампуні більш дієві, але створюють дискомфорт волосся стає тьмяним, важкими, неслухняними.

Від інших шампунів Себіпрокс відрізняється своїм інноваційним складом. Основний його компонент унікальна активна речовина ціклопіроксоламін, яка швидко і ефективно усуває основні причини виникнення лупи завдяки комплексній дії: протигрибкові, антибактеріальній, протизапальній, антипроліферативній. Ціклопіроксоламін має виражену фунгіцидну дію на всі патогенні для людини гриби, особливо роду Malassezia spp. Завдяки широкому спектру антибактеріальної активності він також захищає шкіру від бактерій, які погіршують перебіг недуги (збільшують стійкість лупи) і стають причи ною інших захворювань шкіри голови. Себіпрокс можна застосовувати, навіть якщо важко визначити причину лупи. Не зафіксовано жодного випадку розвитку резистентності мікроорганізмів, що викликають її появу, до ціклопіроксоламіну. Саме тому Себіпрокс надзвичайно ефективний в лікуванні лупи і профілактиці себорейного дерматиту. Важливо, що Себіпрокс блокує синтез головних медіаторів запалення простагландинів і лейкотрієнів, тому усуває запалення і свербіж, які супроводжують появу лупи. Його фунгіцидна дія сильніше, ніж кетоконазолу, а протизапальну гідрокортизону. Крім того, Себіпрокс нормалізує цикл оновлення клітин епідермісу, припиняє інтенсивне лущення шкіри. Вже після першого застосування Себіпрокса зникає дискомфорт, а виражений ефект помітний після першого тижня. Курсове застосування цього шампуню гарантує стійкий, тривалий результат.

Себіпрокс має і відмінні косметичні властивості. Ретельно підібрана комбінація миючих, поживних і кондіціонюючих компонентів підтримує оптимальний рівень рН шкіри голови і забезпечує комплексний догляд за волоссям. Натуральна ароматична композиція, що нагадує запах пелюсток троянди, підкреслює делікатність догляду і створює відчуття комфорту. Завдяки шампуню Себіпрокс волосся набуває здорового і доглянутого вигляду.

Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку