Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Солодки коріння 100 г
62,30 ₴

Інструкція до препарату Солодки коріння 100 г

Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 16.08.2023
Провірено
Інструкція

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування лікарського засобу

СОЛОДКИ КОРЕНІ

(GLYCYRRHIZAE  RADICES)


Склад:

діюча речовина: солодки корені (Glycyrrhizae radices);

1 пачка містить: солодки коренів (Glycyrrhizae radices) 50 г або 100 г;

1 фільтр-пакет містить: солодки коренів (Glycyrrhizae radices) 1 5 г.


Лікарська форма. Корені.

Основні фізико-хімічні властивості: шматочки волокнистих коренів різної форми  світло-жовтого жовтого бурувато-жовтого кольору з  коричнювато-сірими коричневими вкрапленнями. 


Фармакотерапевтична група. Засоби що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТХ R05C A.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Біологічно активні речовини коренів проявляють відхаркувальні та обволікаючі властивості що пом’якшують кашель; чинять сечогінну протизапальну спазмолітичну антигістамінну противиразкову дію.


Клінічні характеристики.

Показання.

Захворювання  дихальних шляхів (бронхіт пневмонія бронхіальна астма бронхоектатична хвороба) запальні захворювання нирок і сечового міхура (пієліти пієлонефрити цистити) виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки (у складі комплексної терапії).


Протипоказання.

Гіперчутливість до біологічно активних компонентів препарату. Органічні ураження серця (міокардит перикардит інфаркт міокарда) артеріальна гіпертензія; порушення функції печінки та нирок; гіпокаліємія; тяжкий ступінь ожиріння.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Одночасне застосування разом із серцевими глікозидами антиаритмічними препаратами (хінідин) тіазидними та петльовими діуретиками адренокортикостероїдами та проносними засобами може посилити гіпокаліємію.


Особливості застосування.

Не рекомендується застосовувати препарат протягом тривалого часу.


Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.


Спосіб застосування та дози.

1 столову ложку коренів помістити в емальований посуд залити 200 мл гарячої кип’яченої води закрити кришкою і настояти на киплячій водяній бані 30 хв. Охолодити при кімнатній температурі 10 хв. процідити залишок віджати до процідженого відвару. Об’єм відвару довести кип’яченою водою до 200 мл. Приймати у теплому вигляді за 30 хв. до їди: дорослим та дітям віком від 14 років – по 1-2 столовій ложці 3-4 рази на добу дітям віком 12-14 років – по 1 столовій ложці 2-3 рази на добу 5-12 років – по 1 десертній ложці 3-4 рази на добу       3-5 років – по 1 десертній ложці 2-3 рази на добу 1-3 роки – по 1 чайній ложці 2-3 рази на добу. Перед застосуванням відвар збовтати.

3 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд залити 200 мл окропу закрити і настояти 15-20 хв. Приймати у теплому вигляді за 30 хв. до їди: дорослим та дітям віком від 14 років – по ⅓ склянки 3-4 рази на добу дітям віком 12-14 років – по 2 столові ложки          2-3 рази на добу 5-12 років – по 1 столовій ложці 3-4 рази на добу 3-5 років – по 1 столовій ложці 2-3 рази на добу 1-3 роки – по 1 десертній ложці 2-3 рази на добу.

Приготовлену водну витяжку зберігати при температурі 8-15 оС не більше 2 діб.

Тривалість  лікування визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта.


Діти. Застосування препарату рекомендується дітям віком від 1 року.


Передозування. Передозування та тривале застосування (більше 2 місяців) може спричинити порушення водно-електролітного балансу у результаті чого можливий розвиток гіпокаліємічної міопатії та міоглобінурії. Можливе посилення побічних ефектів.


Побічні реакції. Підвищення артеріального тиску гіпокаліємія алергічні реакції (у тому числі висипання свербіж гіперемія шкіри утворення набряків). При появі побічних реакцій препарат необхідно відмінити та звернутися до лікаря.


Термін придатності. 5 років. Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.


Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ºС              у недоступному для дітей місці.


Упаковка.  По 50 г або по 100 г у пачках з внутрішнім пакетом; по 1 5 г у фільтр-пакетах по 20 фільтр-пакетів у пачці або у пачці з внутрішнім пакетом.


Категорія відпуску. Без рецепта.


Виробник/заявник. ПрАТ «Ліктрави» Україна.


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності/місцезнахо-дження заявника.

Україна 10001 Житомирська обл. м. Житомир шосе Київське буд. 21.

Завантажити повну інструкцію
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку