Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Спазго таблетки №100
395,70 ₴
Flamingo (Індія)
Код товару:
164628
У список

Спазго таблетки №100

Flamingo (Індія)
Упаковка В наявності
395,70 ₴
1/10 упаковки В наявності
39,57 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Flamingo (Індія)
Форма товару Таблетки
шт. 10
Штрих-код 8906032282334
Головний медикамент Спазго
Кількість в упаковці 100
Бренд Гематоген
код моріону 41660
Кратність 10
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/4544/01/01
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.07.2022
Провірено
Інструкція

Інструкція

для медичного застосування препарату


СПАЗГО

(SPASGO)


Склад лікарського засобу:

діюча речовина: парацетамол дицикломіну гідрохлорид;

1 таблетка містить парацетамолу 500 мг та дицикломіну гідрохлориду 20 мг;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний желатин натрію метилпарабен (E 219) натрію пропілпарабен (E 217) натрію метабісульфіт (E 223) полівінілпіролідон (К-30) магнію стеарат тальк натрію крохмальгліколят.


Лікарська форма. Таблетки.


Таблетки круглі плоскі білого або майже білого кольору з рискою з одного боку з фаскою.


Назва та місцезнаходження заявника.

Фламінго Фармасьютикалс Лтд.

7/1 Корпорейт Парк Сіон-Тромбай Роад Чембур Мумбай – 400071 Індія.


Назва та місцезнаходження маркетуючої компанії.

Ананта Медікеар Лтд.

Сьют 1 2 Стейшн Корт Імперіал Варф Таунмед Роад Фулхам Лондон Сполучене Королівство.


Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Парацетамол комбінації без психолептиків. Код АTC N02B E51.


Парацетамол діє як знеболювальний та жарознижувальний засіб. Аналгетична та жарознижувальна дія парацетамолу (неопіатного несаліцилатного аналгетика) пов’язана з впливом препарату на центр терморегуляції у гіпоталамусі та здатністю інгібувати синтез простагландинів.

Дицикломіну гідрохлорид – третинний амін. Має антихолінергічну активність і знижує тонус гладенької мускулатури усуває біль блокує антагоністичну активність. Дицикломіну гідрохлорид вибірково паралізує М-холінореактивні структури блокуючи передачу імпульсів постгангліонарних холінергічних нервів на іннервуючі ними ефекторні органи. Спричиняє розслаблення гладеньких м’язів проявляючи спазмолітичний ефект при спазмах гладеньких м’язів шлунка кишечнику жовчовивідних шляхів урогенітальної і судинної систем.


Показання для застосування.

Больові синдроми зі спастичним компонентом різного походження:

        головний біль;

        зубний біль;

        м’язовий біль невралгія;

        ревматичний біль радикуліти;

        ниркова коліка;

        менструальний біль.


Протипоказання.

Глаукома тахікардія непрохідність сечовивідних шляхів міастенія підвищена чутливість до компонентів препарату тяжкі порушення функції нирок  та/або  печінки  дефіцит  глюкозо-

6-фосфатдегідрогенази алкоголізм захворювання крові у тому числі анемія лейкопенія. Обструктивні захворювання травного тракту урогенітального тракту жовчовивідних шляхів. Пептична виразка шлунка або дванадцятипалої кишки. Рефлюкс-езофагіт. Гостра кровотеча. Доброякісна гіпертрофія передміхурової залози з тенденцією до затримки сечовипускания. Динамічна кишкова непрохідність. Тяжкі захворювання печінки та нирок. Вроджені гіпербілірубінемії (синдроми Жільбера Дубіна-Джонсона та Ротора).


Належні заходи безпеки при застосуванні.

Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам з порушеннями функції нирок і печінки.

Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати які мають антикоагулянтний ефект.

При застосуванні парацетамолу необхідний контроль картини периферичної крові i функцiонального стану печінки. Не рекомендується застосовувати одночасно з іншими препаратами що містять парацетамол через можливість перевищення дози.

При призначенні препарату на термін більше 3 днів потрібен контроль лікаря за станом хворого.

З обережністю слід застосовувати хворим літнього віку особам які зловживають алкоголем.

З обережністю призначають при серцевій недостатності стенозі пілоричного відділу шлунка порушенні функцій нирок і печінки.

Може посилювати гастроезофагеальний рефлюкс.

Ризик гепатоксичної дії парацетамолу підвищується у хворих з алкогольним ураженням печінки.

Парацетамол може впливати на результати лабораторних досліджень вмісту у крові глюкози та сечової кислоти.

З обережністю призначають препарат хворим при наявності артеріальної гіпотензії схильності до бронхоспазмів а також при підвищеній індивідуальній чутливості до нестероїдних протизапальних засобів. При тривалому застосуванні слід контролювати клітинний склад периферичної крові та стан функції нирок.

Дицикломін з обережністю слід призначати при неспецифічному виразковому коліті (небезпека виникнення паралітичної непрохідності) грижі травного отвору діафрагми що супроводжується рефлекс-езофагітом.

З обережністю призначають при високій температурі навколишнього середовища (через зниження потовиділення зростає ймовірність гіпертермії та теплового удару).

Пацієнтам які приймають аналгетики кожен день при артритах легкої форми необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати зазначених доз.

Якщо симптоми не зникають звернутися до лікаря.

Якщо головний біль стає постійним слід звернутися до лікаря.


Особливi застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат не застосовують жінкам у період вагітності або годування груддю.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Враховуючи що препарат у чутливих хворих може знижувати швидкість психомоторних реакцій на період терапії препаратом краще утриматися від керування транспортними засобами та роботи з іншими механізмами що потребують концентрації уваги.

Діти.

Препарат не призначають дітям віком до 7 років.

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймають внутрішньо запиваючи невеликою кількістю рідини (200 мл).

Дорослим і дітям старше 15 років: 1 таблетці залежно від гостроти болю від 1 до 4 разів на добу.

Дітям:  від 7 до 13 років: ½ таблетки від 1 до 2 разів на добу;

  від 13 до 15 років: 1 таблетка від 1 до 3 разів на добу.

Максимальна добова доза для дорослих  становить 2 таблетки 4 рази на добу.

Термін лікування визначає лікар індивідуально залежно від стану та реакції хворого.


Передозування.

Симптоми передозування зумовлені парацетамолом. Ураження печінки можливе у дорослих які прийняли 10 г і більше парацетамолу та у дітей які прийняли більше 150 мг/кг маси тіла. У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном фенобарбітоном фенітоїном примідоном рифампіцином звіробоєм або іншими лікарськими засобами що індукують ферменти печінки; регулярне вживання надмірних кількостей етанолу; глутатіонова кахексія (розлади травлення муковісцидоз ВІЛ-інфекція голод кахексія) застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки.

Симптоми передозування у перші 24 години: блідість нудота блювання анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію крововиливи гіпоглікемію кому та летальний наслідок. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем гематурією протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначалися також серцева аритмія та панкреатит.

При тривалому застосуванні препарату у великих дозах з боку органів кровотворення може розвинутись апластична анемія панцитопенія агранулоцитоз нейтропенія лейкопенія тромбоцитопенія. При прийомі великих доз з боку ЦНС − запаморочення психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи − нефротоксичність (ниркова коліка інтерстиціальний нефрит капілярний некроз).

При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години. Концентрацію парацетамолу у плазмі крові слід вимірювати через

4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є не достовірними). Лікування

N-ацетилцистеїном може бути застосовано протягом 24 годин після прийому парацетамолу але максимальний захисний ефект настає при його застосуванні протягом 8 годин після прийому. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу. При необхідності пацієнту внутрішньовенно слід вводити N-ацетилцистеїн згідно зі встановленим переліком доз. При відсутності блювання можна застосовувати метіонін перорально як відповідну альтернативу у віддалених районах поза лікарнею.

Симптоми передозування зумовлені дицикломіну гідрохлоридом. Тахікардія брадикардія аритмія зміна частоти дихання сухість у роті збудження сонливість втрата акомодації фотофобія судоми.

Передозування характеризується двофазністю: спочатку виникає збудження центральної нервової системи що проявляється неспокоєм появою ілюзій галюцинацій стійкого мідріазу тахікардії артеріальної гіпертензії. Потім відбувається пригнічення центральної нервової системи аж до коматозного стану.

У перші 24 години – блідість шкіри нудота анорексія блювання та  біль  у животі  через

12-48 годин – ушкодження нирок і печінки з розвитком печінкової недостатності (підвищення активності печінкових трансаміназ дегідрогенази збільшення концентрації білірубіну протромбіну); тахікардія аритмії; зміна частоти дихання; панкреатит.

Сухість шкіри та слизових оболонок підвищення внутрішньоочного тиску головний біль запаморочення збудження центральної нервової системи затримка сечі.

Лікування: промивання шлунка з подальшим застосуванням активованого вугілля симптоматична   терапія   призначення   метіоніну  через  8-9  годин   після  передозування   і

N-ацетилцистеїну – через 12 годин (як антидотів до парацетамолу) моніторинг стану дихальної та кровоносної систем (не можна застосовувати адреналін). У разі появи судом призначають діазепам.


Побічні ефекти.

Зумовлені парацетамолом.

З боку травного тракту: рідко – нудота блювання зниження апетиту запор діарея або метеоризм підвищення активності печінкових ферментів як правило без розвитку жовтяниці гепатонекроз (дозозалежний ефект). При довготривалому прийомі значних доз препарату – біль в епігастральній ділянці гепатотоксична дія.

З боку системи крові: дуже рідкогемолітична анемія сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз задишка болі в серці) тромбоцитопенія; у поодиноких випадках – апластична анемія панцитопенія нейтропенія агранулоцитоз лейкопенія.

З боку сечовидільної системи: ниркова коліка асептична піурія інтерстиціальний гломерулонефрит дуже рідко – нефротоксична дія папілярний некроз.

Алергічні реакції: рідко – шкірні висипання висипання на слизових оболонках (зазвичай генералізований висип ериматозний кропив’янка) свербіж гіперемія; дуже рідко – бронхіальна обструкція мультиформна ексудативна еритема (у т. ч. синдром Стівенса-Джонсона) токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла); у поодиноких випадках - анафілактичний шок ангіоневротичний набряк.

З боку центральної нервової системи: (звичайно розвивається при прийомі високих доз): запаморочення психомоторне збудження і порушення орієнтації.

З боку ендокринної системи: у поодиноких випадках – гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми.

Порушення з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів чутливих до аспірину та до інших НПЗЗ.

Інші: у поодиноких випадках – загальна слабкість посилене потовиділення.

Зумовлені дицикломіну гідрохлоридом.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: алергічні реакції почервоніння шкіри.

З боку травного тракту: нудота сухість у роті порушення смаку відчуття спраги диспепсія запор анорексія підвищення активності печінкових ферментів як правило без розвитку жовтяниці гепатонекроз (дозозалежний ефект) блювання біль у животі метеоризм.

З боку органів зору: розширення зіниць з втратою акомодації і чутливості до світла підвищення внутрішньоочного тиску затуманення зору диплопія мідріаз циклоплегія зору (параліч акомодації).

З боку центральної нервової системи: запаморочення сонливість головний біль парестезії порушення чутливості нервозність дискінезія летаргія безсоння загальна слабкість підвищена втомлюваність синкопальні стани (втрата свідомості) оніміння порушення ходи.

Алергічні реакції: шкірний свербіж шкірні висипання кропив’янка уртикарії сухість шкіри та інші дерматологічні прояви тяжкі алергічні реакції чи медикаментозна ідіосинкразія включаючи анафілаксію.

З боку серцево-судинної системи: тимчасова брадикардія тахікардія аритмія відчуття серцебиття припливи.

З боку сечовидільної системи: порушення сечовипускання нетримання сечі затримка сечі імпотенція.

Психічні розлади: розлади мови сплутаність свідомості та/або емоційне збудження галюцинації зміна настрою.

Порушення з боку опорно-рухової системи та сполучної тканини: слабкість у м’язах.

З боку дихальної системи та органів грудної клітки: диспное апное асфіксія закладеність носа чхання гіперемія горла.

Ендокринні розлади: пригнічення лактації.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодій. 

Особливості взаємодії препарату зумовлені властивостями його складових.

Парацетамол що входить до складу препарату зменшує ефективність діуретиків а також збільшує ризик гепатотоксичних реакцій при сумісному прийомі з барбітуратами дифенілом карбамазепіном рифампіцином та іншими індукторами мікросомальних печінкових ферментів а також протисудомними засобами. Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватись при сумісному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном  і зменшуватись при сумісному застосуванні з холестираміном. Ефект дії парацетамолу посилюється при його комбінації з кодеїном аскорбіновою кислотою скополаміном хлорфенаміном пропіфеназоном та кофеїном. Одночасне застосування парацетамолу з азидотимідином може призвести до розвитку нейтропенії. Антикоагулянтний ефект варфарину та інших кумаринів посилюється при тривалому регулярному застосуванні парацетамолу. Підвищується ризик кровотечі. Періодичний прийом не має значення. Одночасне застосування парацетамолу з нестероїдними протизапальними засобами збільшує ризик виникнення ускладнень з боку нирок. При одночасному застосуванні парацетамолу з гепатотоксичними засобами збільшується токсичний вплив препаратів на печінку.

Ефект дицикломіну гідрохлориду посилюють амантадин антипсихотичні агенти бензодіазепіни інгібітори МАО наркотичні аналгетики нітрати і нітрити симпатоміметики   трициклічні антидепресанти холінолітики кортикостероїди; знижують – антациди. Дицикломіну гідрохлорид посилює дію дигоксину.


Термін придатності. 3 роки.


Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей сухому захищеному від світла місці при температурі не вище 30°С.


Упаковка.

По 10 таблеток у блістері по 1 або 10 блістерів у коробці.


Категорія відпуску. 

Без рецепта - таблетки № 10.

За рецептом - таблетки № 100.

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

5.0
29 відгуків
5 зірок
96% (28)
4 зірки
3% (1)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
  1. Світа
    06.04.20
    Мене часто болить голова.Багато засобів не допомагають.В аптеці порекомендували спробувати Спазго.Головна біль швидко пройшла.Рекомендую.
  2. Анна
    01.04.20
    Добрый день! Спазго-это одно из тех лекарств,которые всегда есть в моей аптечки.Многие из нас пользуются таблетками без назначения доктора,особенно болеутоляющими ,и я тоже так делаю.Возможно это не правильно,но при сегодняшнем темпе жизни,да и сложностями попасть к врачу,(запись на 7 дней )...глупо ждать так долго,если просто заболела голова,или менструальные боли.Мы просто выпиваем таблетку,боль отпускает.
  3. Екатерина Луганская обл
    31.03.20
    Спазго является весьма мощным анальгетиком.В аптеке мне рекомендовали взять именно этот препарат. Результатом доволен, боль сразу же прошла
  4. Валерий
    27.03.20
    Очень часто меня мучает зубная боль, в аптеке мне порекомендовали спазго, принял я 1 табл и он мене помог в течении 20 минут!Рекомендую
    + недорогой
  5. Анна Буча
    27.03.20
    Мое средство от головной боли, а она у меня бывает практически каждую неделю. Уже через 10-15 минут голова проходит почти полностью. И при этом дешево - пластинка стоит около 25 гривен. Побочных эффектов со мной тоже никаких не случалось. Пробовал много препаратов - не помогали. Спазго помог. Советую, по крайней мере стоит попробовать
  6. oksi20
    27.03.20
    В моєї мами проблеми з нирками. Часто виникають ниркові коліки. Лікар виписав знеболююче Спазго.
    Постійно цей швидкодіючий і ефективний препарат маєм в своїй домашній аптечці. Знімає біль через 15 хв.
    Рекомендую до вживання.
  7. Кэт
    27.03.20
    Препарат очень помог при зубной боли,открылся нерв и до похода к стоматологу нужно было продержаться.
    В аптеке посоветовали Спазго. Порадовало,что минут через 15 уже становилось легче!
  8. Віталі
    26.03.20
    знімає біль після хірургічного лікування зуба, і щока не опухає
  9. Олег
    26.03.20
    Периодически возникают головные боли.Доктор определил головную боль напряжения, порекомендовал Спазго. Фармацевт в аптеке грамотно подсказал принимать Спазго по одной таблетке три раза в день и обратил моё внимание на дицикломин который понижает давление. Спазго теперь в домашней аптечке.
  10. Ярослав
    26.03.20
    Порекомендували друзі від головної болі, купив та ефектом був задоволений, швидко позбавив від болі. Тепер завжди буду купувати!
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.