Протефлазід краплі 50 мл

КОД: 264550
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Экофарм ООО (Украина, Киев)-Протефлазід краплі 50 мл-03

Наявність:Є в наявності

631,10 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Экофарм ООО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Краплі, Флакон
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/4220/01/01
Экофарм ООО (Украина, Киев)
  Інструкція

  Протефлазід (Proteflazidum) інструкція по застосуванню

  Склад

  1 мл крапель містить 1 мл рідкого екстракту Протефлазід (вміст флавоноїдів не менше 0,32 мг/мл у перерахунку на рутин, вміст карбонових кислот не менше 0,30 мг/мл у перерахунку на яблучну кислоту) із трави Щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та трави Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) (1:1).
  Розчинник екстракції: етанол 96 %.

  Лікарська форма

  Краплі.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  рідина темно-зеленого кольору зі специфічним запахом.

  Фармакотерапевтична група

  Противірусні засоби прямої дії. Код АТХ J05A X.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Флавоноїди, які входять до складу препарату, пригнічують реплікацію ДНК- та РНК- вірусів як in vitro, так і in vivo. При проведенні доклінічних та клінічних досліджень виявлена та доведена противірусна дія препарату щодо вірусів герпесу, гепатитів, папіломавірусів, ВІЛ-інфекції, грипу та гострих респіраторних інфекцій.

  Доведено, що механізм прямої противірусної дії полягає в інгібуванні вірусоспецифічних ферментів – ДНК- та РНК-полімераз, тимідинкінази, зворотної транскриптази та нейрамінідази.

  Препарат має імунотропні властивості. Захищає слизові оболонки, нормалізуючи показники місцевого імунітету (лактоферин, секреторний імуноглобулін А, лізоцим та С3 компонент комплементу).

  Встановлено, що препарат є індуктором синтезу ендогенних α- та γ-інтерферонів до фізіологічно активного рівня, що підвищує неспецифічну резистентність організму до вірусної та бактеріальної інфекцій.

  Клінічні дослідження показали, що за умови щоденного прийому, згідно з віковими дозами та схемами застосування, препарат не чинить імунотоксичної дії та не викликає рефрактерності (гіпореактивності) імунної системи: не спостерігається пригнічення синтезу альфа- та гамма-інтерферонів, що дає можливість, у разі необхідності, застосовувати препарат протягом тривалого часу.

  Препарат має антиоксидантну активність, інгібує перебіг вільнорадикальних процесів, тим самим запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів, посилюючи антиоксидантний статус клітин, зменшує інтоксикацію, сприяє відновленню організму після перенесеної інфекції та адаптації до несприятливих навколишніх умов.

  Препарат є модулятором апоптозу, підсилює дію апоптозіндукуючих речовин та активує каспазу 9, чим сприяє елімінації уражених вірусом клітин та первинній профілактиці виникнення хронічних захворювань на фоні латентних вірусних інфекцій.

  Препарат попереджає рецидиви захворювання та пролонгує період ремісії.

  Фармакокінетика.

  Діючі речовини препарату швидко абсорбуються з шлунково-кишкового тракту в кров, досягаючи максимальних концентрацій вже через 20 хв після введення (дослідження in vivo). За наявною динамікою, період напіввиведення із плазми крові становить близько 2,3 години. Біодоступність при пероральному введенні дорівнює 80%. Виведення з організму повільне. Рівень накопичення діючих речовин клітинами крові, порівняно з плазмою крові, значно вищий. Відповідні концентрації діючих речовин в крові забезпечують пролонгацію дії препарату в організмі та накопичення в органах і тканинах внаслідок звільнення від них клітин крові. Така наявна фармакокінетична динаміка накопичення та вивільнення діючих речовин клітинами крові, обумовлює необхідність дворазового прийому препарату протягом доби для досягнення ефективних концентрацій.

  Показання

  Лікування захворювань та профілактика рецидивів, спричинених:

  • вірусами простого герпесу (Herpes simplex) 1-го та 2-го типів;
  • вірусами оперізувального герпесу та вітряної віспи (Herpes Zoster, 3-й тип);
  • вірусами герпесу 4-го типу (вірус Епштейна-Барр), гострої та хронічної активної форм;
  • вірусами герпесу 5-го типу (цитомегаловірус).

  Лікування та профілактика грипу та інших ГРВІ, в тому числі пандемічних штамів грипу.

  У складі комплексного лікування:

  • гепатитів В та С;
  • вірусних, бактеріальних, грибкових інфекцій, їх асоціацій (хламідії, мікоплазми, уреаплазми тощо);
  • ВІЛ-інфекції та СНІДу.

  Етіотропна терапія легких та середніх форм дисплазії шийки матки (CIN1 та CIN2), спричиненої папіломавірусною інфекцією, в тому числі онкогенними штамами.

  У складі комплексної терапії інших форм захворювань, викликаних папіломавірусною інфекцією, в тому числі онкогенними штамами.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразка шлунку або дванадцятипалої кишки.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Під час клінічного застосування встановлено можливість та доцільність комбінації препарату Протефлазід з антибіотиками та протигрибковими препаратами для лікування вірусно-бактеріальних і вірусно-грибкових захворювань. Негативних проявів унаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не встановлено.

  Особливості застосування

  При лікуванні вірусних гепатитів у 10-15 % хворих з вираженим цитолітичним синдромом через 2-4 тижні після початку лікування може спостерігатися підвищення активності амінотрансфераз, рідше – рівня білірубіну, яке триває впродовж 2-4-х тижнів та не потребує відміни препарату.

  Пацієнтам з розладами шлунково-кишкового тракту та з хронічним гастродуоденітом у разі загострення гастродуоденіту, виникнення гастроезофагеального рефлюксу, необхідно приймати препарат через 1,5-2 години після їди.

  Транзиторне підвищення температури тіла до 38 °С не потребує відміни препарату. У випадку підвищення температури тіла необхідно проконсультуватися з лікарем для виключення інших можливих причин її появи.

  При місцевому застосуванні препарату, у випадку появи відчуття печіння, свербежу, сухості, необхідно зменшити концентрацію препарату у розчині для аплікацій.

  Для запобігання урогенітальної реінфекції рекомендується одночасне лікування статевого партнера.

  Застосування в період вагітності або годування груддю

  При проведенні доклінічних досліджень ембріотоксичного, тератогенного, фетотоксичного, мутагенного та канцерогенного впливів не виявлено. Спеціальних досліджень щодо такого впливу препарату на плід людини не проводилось, але клінічний досвід застосування препарату у I - III триместрах вагітності та в період годування груддю негативного впливу не виявив. Рішення про доцільність застосування препарату у період вагітності або годування груддю приймає лікар.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

  При застосуванні у рекомендованих дозах негативного впливу на здатність виконувати роботу, що потребує особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

  Спосіб застосування та дози

  Перед використанням флакон необхідно збовтати.

  Препарат дозується за допомогою крапельниці. Необхідну кількість препарату накапати у воду (об’єм – 1-2 столові ложки), приймати за 10-15 хвилин до їди.

  Схема прийому препарату Протефлазід , краплі, в залежності від віку

  Вік (роки)
  Доза (краплі) та кратність прийому на добу
  від народження до 1 року
  1 крапля на добу
  1 – 2 роки
  1 крапля 2 рази на добу
  2 – 4 роки
  2 краплі 2 рази на добу
  4 – 6 років
  4 краплі 2 рази на добу
  6 – 9 років
  9 крапель 2 рази на добу
  9 – 12 років
  10 крапель 2 рази на добу
  Діти віком від 12 років та дорослі
  12-15 крапель 2 рази на добу


  Тривалість застосування препарату Протефлазід  залежить від показань та перебігу захворювання.

  Для лікування та профілактики рецидивів герпетичного гінгівостоматиту, фаринготонзиліту, вітряної віспи; для комплексного лікування вірусних, бактеріальних, грибкових інфекцій та їх асоціацій; для запобігання вірусним та бактеріальним інфекціям, які виникають у пацієнтів з недостатньою функцією імунної системи рекомендовано приймати препарат протягом 1-го місяця.

  Для лікування герпетичної екземи та герпетичного везикулярного дерматиту (в комплексі з місцевим застосуванням розчину); герпетичного менінгіту та енцефаліту; герпетичного ураження очей; генітального герпесу; для лікування оперізувального герпесу (Herpes zoster); гострої та хронічної активної форми вірусної інфекції Епштейна-Барр; цитомегаловірусної хвороби; папіломавірусної інфекції (в комплексі з місцевим застосуванням розчину) рекомендовано приймати препарат протягом 3-х місяців без перерви.

  При рецидивному перебігу інфекцій курси лікування препаратом проводять 1-2 рази на рік за рекомендацією лікаря.

  Тривалість лікування у педіатричній практиці аналогічна до такої у дорослих. Дози призначають відповідно до віку пацієнта, в залежності від перебігу захворювання. Лікування проводять під наглядом лікаря.

  В комплексному лікуванні вірусних гепатитів В та С, ВІЛ-інфекції та СНІДу рекомендовано приймати препарат протягом 6-12 місяців без перерви.

  Лікування гепатитів у ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД проводять до або після антиретровірусної терапії.

  Для лікування грипу та інших ГРВІ препарат застосовують від 5 до 14 днів в залежності від перебігу захворювання. З профілактичною метою препарат приймають 2-4 тижні в дозі, яка складає половину лікувальної дози. Під час епідемії прийом препарату можна подовжити до 6 тижнів.

  Місцеве використання в комплексі з пероральним прийомом препарату:

  Для лікування інфекцій простого герпесу шкіри та слизових оболонок, гострих форм оперізувального герпесу, папіломатозу шкіри слід наносити аплікації з розчином препарату на уражену ділянку до 3-5 разів на добу. Термін експозиції аплікацій – 10-15 хвилин. Для приготування розчину необхідно 1,5 мл (36-38 крапель) розвести в 10 мл фізіологічного розчину хлориду натрію.

  Місцеве застосування слід продовжувати до зникнення ознак ураження шкіри або слизової оболонки, але не менше 10 днів.

  При первинному та рецидивуючому генітальному герпесі, папіломавірусній та вірусно-бактеріальній інфекціях жіночих статевих органів застосовують вагінальні тампони з розчином препарату. Для приготування розчину необхідно 3,0 мл (72-75 крапель) препарату розвести у 20 мл фізіологічного розчину хлориду натрію. Термін експозиції вагінальних тампонів – 30-40 хвилин, проводити процедури необхідно 2 рази на добу.

  Тривалість місцевого застосування вагінальних тампонів при генітальному герпесі становить 10 днів, при папіломавірусній та вірусно-бактеріальних інфекціях жіночих статевих органів – 14 днів.

  Діти

  Препарат Протефлазід дітям застосовують від народження.

  Передозування

  Випадки передозування невідомі, але можливий розвиток побічних ефектів, особливо з боку шлунково-кишкового тракту. Лікування симптоматичне.

  При передозуванні препарату Протефлазід слід негайно звернутися до лікаря.

  Побічні реакції

  Алергічні реакції: в осіб із підвищеною чутливістю, можуть мати місце реакції гіперчутливості. Рідко можуть виникати алергічні реакції, включаючи еритематозні висипання, свербіж.

  З боку травної системи: спостерігаються поодинокі випадки шлунково-кишкових розладів – біль в епігастральній ділянці, нудота, блювання, діарея. У пацієнтів з хронічним гастродуоденітом можливе загострення гастродуоденіту, виникнення гастроезофагеального рефлюксу (рефлюкс-езофагіту).

  Загальні розлади: у поодиноких випадках можливий головний біль, загальна слабкість, транзиторне підвищення температури тіла до 38 °С на 3-10-й день терапії препаратом.

  Лабораторні показники: при лікуванні вірусних гепатитів у 10-15% хворих із вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше – рівня білірубіну).

  Місцеві реакції: при місцевому застосуванні можлива поява відчуття печіння, свербежу, сухості.

  У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій необхідно звертатися за консультацією до лікаря.

  Термін придатності

  3 роки.

  Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати! Допустимим є утворення гелеподібної структури, яка руйнується при струшуванні. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  Світлозахисні скляні флакони по 30 мл або 50 мл, закупорені кришками для флаконів з пробками-крапельницями з контролем першого відкриття, у картонній пачці.

  Категорія відпуску

  За рецептом.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Протефлазід краплі 50 мл

  Обліковий номер264550
  Кратність
  Об'єм50 мл
  Форма товаруКраплі Флакон
  ВиробникЭкофарм ООО (Украина, Киев)
  Реєстраційне посвідченняUA/4220/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  Температура зберiганняне вище +25°С
  код моріону495111
  Відгуки

  Відгуки Протефлазід краплі 50 мл

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  Аналоги

  Аналоги Протефлазід краплі 50 мл

  1. Збіг складу і діючої речовини
  2. add.ua-Биолик (Украина, Ладыжин)-Протефлазід краплі 50 мл-20

   Протефлазід краплі 50 мл

   Виробник: Биолик (Украина, Ладыжин)

   628,90 грн.
  3. add.ua-Экофарм ООО (Украина, Киев)-Протефлазід краплі 30 мл-20

   Протефлазід краплі 30 мл

   Виробник: Экофарм ООО (Украина, Киев)

   410,90 грн.
  4. add.ua-Биолик (Украина, Ладыжин)-Протефлазід супозиторії №10-20

   Протефлазід супозиторії №10

   Виробник: Биолик (Украина, Ладыжин)

   362,20 грн.
  5. add.ua-Биолик (Украина, Ладыжин)-Протефлазід краплі 30 мл-20

   Протефлазід краплі 30 мл

   Виробник: Биолик (Украина, Ладыжин)

   Відсутній на складі

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-TEVA (Ізраїль)-Ізопринозин 500 мг таблетки №50-20

   Ізопринозин 500 мг таблетки №50

   Виробник: TEVA (Ізраїль)

   1097,90 грн.
  3. add.ua-Gedeon Richter (Угорщина)-Гропринозин 500 мг таблетки №50-20

   Гропринозин 500 мг таблетки №50

   Виробник: Gedeon Richter (Угорщина)

   398,60 грн.
  4. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Новірин 500 мг таблетки №40-20

   Новірин 500 мг таблетки №40

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   242,50 грн.
  5. add.ua-ABC Farmaceutici (Італія)-Нормомед 50 мг/мл сироп 240 мл-20

   Нормомед 50 мг/мл сироп 240 мл

   Виробник: ABC Farmaceutici (Італія)

   241,80 грн.
  6. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Гропівірін 500 мг таблетки №50-20

   Гропівірін 500 мг таблетки №50

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   212,20 грн.
  7. add.ua-Gedeon Richter (Угорщина)-Гропринозин 500 мг таблетки №20-20

   Гропринозин 500 мг таблетки №20

   Виробник: Gedeon Richter (Угорщина)

   168,60 грн.
  8. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Арбівір-Здоровя Форте 200 мг капсули №10-20

   Арбівір-Здоров'я Форте 200 мг капсули №10

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   149,90 грн.
  9. add.ua-Технолог ЗАО (Украина, Умань)-Еребра 0,02 г таблетки №20-20

   Еребра 0,02 г таблетки №20

   Виробник: Технолог ЗАО (Украина, Умань)

   Звичайна ціна: 219,55 грн.

   Special Price 144,90 грн.

  10. add.ua-Gedeon Richter (Угорщина)-Гропринозин-Ріхтер 250 мг/5 мл сироп 150 мл-20

   Гропринозин-Ріхтер 250 мг/5 мл сироп 150 мл

   Виробник: Gedeon Richter (Угорщина)

   143,20 грн.
  11. add.ua-ABC Farmaceutici (Італія)-Нормомед 50 мг/мл сироп 120 мл-20

   Нормомед 50 мг/мл сироп 120 мл

   Виробник: ABC Farmaceutici (Італія)

   142,80 грн.
  12. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Новірин 50 мг/мл сироп флакон 120 мл-20

   Новірин 50 мг/мл сироп флакон 120 мл

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   139,50 грн.
  13. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Новірин 500 мг таблетки №20-20

   Новірин 500 мг таблетки №20

   Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

   129,50 грн.
  14. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Гропівірін 500 мг таблетки №20-20

   Гропівірін 500 мг таблетки №20

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   116,80 грн.
  15. add.ua-Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)-Імустат 100 мг таблетки №10-20

   Імустат 100 мг таблетки №10

   Виробник: Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)

   112,10 грн.
  16. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Амізон макс 0,5 г таблетки №10-20

   Амізон макс 0,5 г таблетки №10

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   111,90 грн.
  17. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Амізон 0,25 таблетки №20-20

   Амізон 0,25 таблетки №20

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   104,30 грн.
  18. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Амізончик сироп 10 мг/мл 100 мл-20

   Амізончик сироп 10 мг/мл 100 мл

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   96,60 грн.
  19. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Арбівір 100 мг капсули №10-20

   Арбівір 100 мг капсули №10

   Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

   91,80 грн.
  20. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Амізон 0,25 г таблетки №10-20

   Амізон 0,25 г таблетки №10

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   56,30 грн.
  21. add.ua-Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)-Альтабор 20 мг таблетки №20-20

   Альтабор 20 мг таблетки №20

   Виробник: Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

   53,00 грн.
  1. Аналог в інших формах випуску
  2. add.ua-B. Braun (Німеччина)-Нутрифлекс Ліпід Пері 1250 мл емульсія мішок пластиковий трикамерний №5-20
  3. add.ua-GlaxoSmithKline Export (Великобританія)-Лейкеран 2 мг таблетки №25-20

   Лейкеран 2 мг таблетки №25

   Виробник: GlaxoSmithKline Export (Великобританія)

   1962,80 грн.
  4. add.ua-Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)-Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21-20

   Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21

   Виробник: Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)

   1092,40 грн.
  5. add.ua-Др. Густав Кляйн (Німеччина)-Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3-20

   Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3

   Виробник: Др. Густав Кляйн (Німеччина)

   965,50 грн.
  6. add.ua-Heel (Німеччина)-Цель Т ампули №10-20

   Цель Т ампули №10

   Виробник: Heel (Німеччина)

   952,20 грн.
  7. add.ua-Lek (Словенія)-Бронхо-мунал 7 мг капсули №30-20

   Бронхо-мунал 7 мг капсули №30

   Виробник: Lek (Словенія)

   861,30 грн.
  8. add.ua-GlaxoSmithKline (Бельгія)-Твінрикс суспензія для інєкцій 1 доза шприц 1 мл-20
   834,40 грн.
  9. add.ua-Lek (Словенія)-Бронхо-мунал П 3,5 мг капсули №30-20

   Бронхо-мунал П 3,5 мг капсули №30

   Виробник: Lek (Словенія)

   759,00 грн.
  10. add.ua-Abbott Biologicals (Нідерланди)-Фемостон 1 мг+1 мг/10 мг таблетки №56-20

   Фемостон 1 мг+1 мг/10 мг таблетки №56

   Виробник: Abbott Biologicals (Нідерланди)

   713,90 грн.
  11. add.ua-Heel (Німеччина)-Солідаго Композитум С розчин для інєкціій 2,2 мл ампули №5-20
   680,90 грн.
  12. add.ua-Heel (Німеччина)-Мукоза композитум розчин для інєкцій 2,2 мл ампули №5-20
   675,60 грн.
  13. add.ua-Heel (Німеччина)-Дискус композитум 2,2 мл розчин для ін`єкцій ампули №5-20
   673,10 грн.
  14. add.ua-Meditop Pharmaceutical (Угорщина)-Мовекс Комфорт таблетки №120-20

   Мовекс Комфорт таблетки №120

   Виробник: Meditop Pharmaceutical (Угорщина)

   640,00 грн.
  15. add.ua-Contract Pharmacal Corporation (США)-Терафлекс капсули №120-20

   Терафлекс капсули №120

   Виробник: Contract Pharmacal Corporation (США)

   611,60 грн.
  16. add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Протекон таблетки №120-20

   Протекон таблетки №120

   Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)

   603,90 грн.
  17. add.ua-Heel (Німеччина)-Оваріум композитум ампули 2,2 мл №5-20

   Оваріум композитум ампули 2,2 мл №5

   Виробник: Heel (Німеччина)

   583,20 грн.
  18. add.ua-Heel (Німеччина)-Тестіс ампули 2,2 мл №5-20

   Тестіс ампули 2,2 мл №5

   Виробник: Heel (Німеччина)

   581,80 грн.
  19. add.ua-Heel (Німеччина)-Плацента композитум 2,2 мл розчин для ін’єкцій ампули №5-20
   575,20 грн.
  20. add.ua-Heel (Німеччина)-Тіреоідеа 2,2 мл ампули №5-20

   Тіреоідеа 2,2 мл ампули №5

   Виробник: Heel (Німеччина)

   563,80 грн.
  21. add.ua-Euromedex (Франція)-Остеогенон таблетки №40-20

   Остеогенон таблетки №40

   Виробник: Euromedex (Франція)

   546,40 грн.
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари