Рецептурні препарати

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...

Огляд рецептурних препаратів

Всі медикаменти діляться на дві великі групи: безрецептурні і рецептурні лікарські засоби. Різниця між ними полягає в тому, що одні є у вільному продажу в усіх аптеках, а інші вимагають оплати строго при наявності рецепта від лікаря. Це робиться з метою убезпечити пацієнта, який буде приймати препарат. Справа в тому, що рецептурні лікарські препарати мають в своєму складі сильнодіючі або наркотичні речовини, які при неконтрольованому або неправильному застосуванні можуть викликати серйозні порушення здоров'я або призвести до летальних наслідків для людини який їх приймає. Також у таких препаратів існують специфічні особливості їх застосування. Список рецептурних препаратів щорічно затверджується державним органом фармаконагляду який контролює відпустку і поширення цих лікарських препаратів.

Які існують особливості застосування рецептурних лікарських препаратів?

Особливостей багато деякі препарати використовують в екстрених випадках, деякі в дуже малих дозах, деякі тільки обов'язково в умовах стаціонару або під контролем лікаря. Про ці та інші властивості, і принципи лікування повинен вас проінформувати той лікар, який призначає такі препарати.

Де можна отримати рецепт на ліки?

Тільки Ваш лікуючий лікар має право виписувати рецептурні препарати, які вам необхідні. Він повинен чітко і детально розписати для вас схему лікування, кратність прийому і тривалість курсу. Ви в свою чергу, повинні строго дотримуватися даних рекомендацій. Варто пам'ятати, що порушення лікування може призвести до тяжких наслідків для вашого організму.

Що робити при порушенні схеми лікування?

Якщо приймаючи рецептурні ліки, ви допустили помилку в дозуванні або особливості застосування варто негайно звернутися за екстреною медичною допомогою. Пам'ятайте, що своєчасне лікування і дезинтоксикация може допомогти при такій помилці, а зволікання може бути небезпечно для життя.

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення