Катетер урологічний

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Який катетер урологічний купити?

За своєю суттю всі подібні вироби призначені для виведення вмісту сечового міхура. Їх конструктивні нюанси, обумовлені анатомічними особливостями пацієнтів, шляхи введення і тривалості використання.

На сьогоднішній день, найбільш часто, лікарі рекомендують купити катетер урологічний в аптеках наступних типів:

Нелатона - призначений для одномоментного виведення сечі. Залежно від довжини і діаметру виділяють чоловічий, жіночий і дитячий варіант.

Тимана відрізняється наявністю жорсткого вигнутого кінця, що полегшує проходження перешкод в уретрі.

Фолея це пристосування для тривалого носіння, фіксоване в сечовому міхурі спеціальної манжетою. Розрізняють двоканальні і триканальні катетери. Третій хід використовується для введення лікарських засобів.

Малекота це система, призначена для установки в цистостомі, на тривалий термін. Аналогічним виробом, який вирізняється елементами фіксації, є пристосування Пеццера.

Також слід зазначити, що виробники і аптека можуть запропонувати катетер урологічний зі спеціальним покриттям. Наприклад, катетер Фолея з гідрофільним шаром, що полегшує введення або срібним, що збільшує термін експлуатації.
Вибираючи відповідний розмір і тип слід враховувати рекомендації лікаря щодо конкретної клінічної ситуації.

Де купити катетер урологічний?

Для придбання необхідних виробів немає необхідності шукати спеціалізовані магазини. В аптеках широко представлений асортимент жіночих та чоловічих одноразових катетерів для одномоментної і тривалої евакуації сечі. Також замовити катетер урологічний можна в інтернет магазині. Серед виробників ви зможете віддати перевагу надійним брендам з Німеччини, Польщі та України.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення