Репарил

Показання до застосування Репарил®-Гель Н (есцину і НПЗП)?
Репарил®-Гель Н
Репарил®-Гель Н застосовується при лікуванні травм м'яких тканин, запалення і набряків.
Репарил®-Гель Н - стане в нагоді :
Репарил®-Гель Н
Травму можна отримати, коли ви займаєтеся своїм улюбленим видом спорту, катаєтеся на велосипеді або при будь-якому іншому виді активного відпочинку. Від дрібних ударів до болісних набряків - занадто багато способів отримати травматичне ушкодження, перебуваючи на вулиці або навіть вдома.
Іноді ці травми можуть супроводжуватися болем, почервонінням і припухлістю ураженої ділянки. Ось коли Вам знадобиться Репарил®-Гель Н.

Репарил®-Гель Н є комбінацією есцину і НПЗП (діетиламіну саліцилат), яка спричиняє знеболюючу дію і бореться з припухлістю та почервонінням1.
вдома
в офісі
при заняттях спортом
Поєднана протизапальна дія есцину і НПЗП
Репарил®-Гель Н
Репарил®-Гель Н застосовується при запаленні, болі й набряком при лікуванні травм, отриманих тупим предметом.
Як застосовувати Репарил®-Гель Н
Репарил®-Гель Н
Репарил®-Гель Н слід застосовувати 3 рази на день.
Залежно від розміру ураженої ділянки, яка підлягає лікуванню, нанести невелику кількість гелю (приблизно розміром з вишню або волоський горіх), що еквівалентно приблизно 2,5‒6,0 г препарату (81‒195 мг саліцилату).
Тонкий шар гелю слід наносити на уражені ділянки тіла, рівномірно розподіляючи по всій ділянці.
Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з інструкцією. Інструкція з медичного зостосування лікарського засобу Репарил®-гель Н. Р.П. МОЗ України UA/7224/01/01. від 06.03.2018. http://www.drlz.com.ua/


Якщо Вам стало відомо про будь-які побічні реакції, пов’язані із застосуванням продукту компанії, у т. ч. застосуванням у період вагітності або годування груддю, або про такі, що виникли у результаті медичних помилок, неправильного застосування, зловживання, передозування, взаємодії з іншими лікарськими засобами чи взаємодії лікарського засобу та їжі, застосування не за показаннями чи внаслідок впливу, пов’язаного з професійною та непрофесійною діяльністю, підозрюваною передачею інфекційного агента чи відсутністю ефективності, а також асоційовані з дефектом якості, необхідно повідомити про це особі, відповідальній за фармаконагляд, за електронною адресою infosafety.cis@viatris.com


Меда Фармасьютикалз Світселенд ГмбХ, A Viatris Company.
Представництво в Україні: 01033, м. Київ, вул. Сім’ї Прахових 54.
Тел./факс: (044) 482 15 51, (044) 482 15 99. www.meda.ua

REP-OS-0013.09.2021

1Crielaard JM, Franchimont P. Intérêt de l'utilisation du Réparil en traumatologie du sport [Value of using Reparil-gel in sports traumatology].
Acta Belg Med Phys. 1986;9(4):287–298.

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
 1. Репарил-гель Н 40 г
  Репарил-гель Н 40 г
  Madaus (Німеччина)
  Код товару: 24327
  Упаковка В наявності
  145,70 ₴

1 елемент

Ціна за зростанням
Ціна за спаданням
За відгуками
Рейтинг
За популярністю
Акційні
За популярністю
Фільтр
на сторінці
Зверніть увагу
Сайт add.ua не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникають в результаті використання користувачами інформації, розміщеної на сайті.