Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Продексин супозиторії вагінальні №10
289,50 ₴
RubiPharm Arzneimittel Gmbh (Німеччина)
Код товару:
263283
У список

Продексин супозиторії вагінальні №10

RubiPharm Arzneimittel Gmbh (Німеччина)
Упаковка В наявності
289,50 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям дітям не можнадітям не можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник RubiPharm Arzneimittel Gmbh (Німеччина)
Форма товару Супозиторії
Штрих-код 4260398350026
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 30.03.2023
Провірено
Інструкція

Продексин (prodexyn) інструкція по застосуванню

Склад

1 вагінальний супозиторій містить: активні компоненти:

 • октенідину дигідрохлорид - 2 mg (мг),
 • декспантенол - 100 mg (мг);

допоміжні речовини: макрогол 4000, макрогол 400.

Властивості

Продексин - є комбінацією компонентів з вираженою антисептичною, регенеруючою та метаболічною дією, яка підтримує природні захисні механізми піхви від генітальних інфекцій, що запобігає росту та розмноженню патогенної та умовно-патогенної флори.

Октенідину дигідрохлорид має широкий спектр антимікробної, протигрибкової та противірусної дії за рахунок взаємодії з ліпопротеїдними структурами оболонок та клітинних мембран патогенних мікроорганізмів, що призводить до їх руйнування та загибелі. Спектр активності охоплює грампозитивні та грамнегативні бактерії (аеробні та анаеробні), грибки роду дерматофітів і кандіда, ліпофільні віруси та найпростіші, а також Trichomonas vaginalis, Chlamidia spp., Ureaplasma spp., Mycoplasma spp., Gardnerella vaginalis. Резистентність при короткочасному або тривалому застосуванні октенідину дигідрохлориду не розвивається. При інтравагінальному застосуванні не всмоктується, та не чинить системної дії. Не порушує функціональну активність лактобацил. Зберігає активність у присутності крові, гною (не втрачає активності в присутності вагінальних виділень).

Декспантенол - похідне пантотенової кислоти і має таку ж саму біологічну дію, але краще абсорбується при місцевому застосуванні. Пантотенова кислота є компонентом есенціального коензиму А (CoA), який відіграє важливу роль у метаболізмі кожної клітини. При зовнішньому застосуванні декспантенол прискорює процеси епітелізації пошкоджених слизових оболонок, збільшує міцність колагенових волокон. Чинить регенеруючу, вітамінізуючу та протизапальну дію.

Показання

Продексин призначений для застосування з метою нормалізації фізіологічного стану середовища піхви, у тому числі для санації вагінальних шляхів при загрозі розвитку інфекційно-запальних захворювань та ускладнень в акушерстві та гінекології, при бактеріальному вагінозі, гострому та хронічному вагініті, неспецифічному кольпіті, ендо/екзоцервіциті, ектопії шийки матки, істинній ерозії шийки матки специфічної етіології; до та після пологів, аборту, встановлення внутрішньоматкової спіралі, оперативних втручань при гінекологічних захворюваннях, застосування агресивних методів лікування на шийці матки або піхві; перед внутрішньоматковими дослідженнями; для покращення регенерації слизової оболонки піхви та шийки матки після деструктивних методів лікування (діатермокоагуляція, кріодеструкція, лазеродеструкція). Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання Продексину

 • Підвищена чутливість до будь-якого компоненту,
 • перший триместр вагітності.

Спосіб застосування та дози Продексину

Продексин застосовують дорослим інтравагінально, 1-2 рази на добу протягом 7-10 днів. У разі необхідності можливе продовження курсу застосування до 20 днів. Вагінальний супозиторій слід вводити глибоко в піхву, у положенні лежачи на спині, злегка зігнувши ноги.

Особливості застосування препарату

Не ковтати. Уникати потрапляння в очі. В поодиноких випадках можливе відчуття печіння, яке швидко проходить. Якщо неприємні відчуття не проходять та/або посилюються, застосування засобу слід призупинити та звернутись за консультацією лікаря. При застосуванні разом з антисептиками на основі йоду може призвести до зміни кольору слизової / шкіри: від коричневого до фіолетового.

Упаковка

Супозиторії вагінальні.

Термін придатності

24 місяці від дати виготовлення.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25°С.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку