Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Аденомак 500 мг таблетки №20
520,60 ₴
Macleods Pharmaceuticals Ltd (Індія)
Код товару:
777411
У список

Аденомак 500 мг таблетки №20

Macleods Pharmaceuticals Ltd (Індія)
Упаковка В наявності
520,60 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Macleods Pharmaceuticals Ltd (Індія)
Форма товару Таблетки
Штрих-код 8901463165447
Кількість в упаковці 20
Бренд Аденомак
Призначення Для здоров'я печінки, Для поліпшення функцій ШКТ
Температура зберiгання від +5°С до +25°С
Інструкція

Аденомак (Adenomac) інструкція по застосуванню

Склад

1 таблетка містить S-аденозил-L-метіонін дисульфат р-толуенсульфонат у кількості, еквівалентній 500 мг (mg) S-аденозил-L-метіоніну.

Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна Е460i, магнію оксид важкий, двоокис кремнію Е551, натрію кроскармелоза Е468, етилцелюлоза Е462, силікат магнію (тальк) Е553, стеаринова кислота Е570, Е11002

Опис

S-аденозил-L-метіонін (адеметіонін) – натуральна амінокислота, присутня практично у всіх тканинах та рідинах організму. Адеметіонін, насамперед, діє як коензим та донор метильної групи у багатьох реакціях трансметилювання, що є важливим метаболічним процесом у людини. Перенесення метильних груп (трансметилювання) адеметіоніну також є важливим метаболічним процесом при будові фосфоліпідної мембрани клітин і відіграє роль плинності мембран.

Адеметіонін здатний проникати через гематоенцефалічний бар'єр. Високі концентрації адеметіоніну впливають на процеси трансметилювання, які дуже важливі в мозковій тканині завдяки впливу на метаболізм катехоламінів (допаміну, адреналіну, норадреналіну), індоламінів (серотоніну, мелатоніну) і гістаміну.

Адеметіонін є попередником в утворенні фізіологічних сульфурованих сполук (цистеїну, таурину, глютатіону, коензиму А та ін) у реакціях транссульфурування. Глютатіон, потужний антиоксидант, є важливим компонентом печінкової детоксикації. Адеметіонін підвищує рівень глютатіону при станах ураження печінки як алкогольного, так і неалкогольного генезу.

Абсорбція. Після прийому внутрішньо кишково-розчинних адеметіонінових таблеток максимальна плазмова концентрація є дозозалежною, становить 0,5-1 мг/л і досягається через 3-5 годин після прийому разової дози від 500 мг до 1000 мг. Плазмова концентрація знижується до вихідного значення протягом 24 годин. Біодоступність після перорального застосування підвищується, якщо адеметіонін застосовувати між їдою.

Метаболізм. Реакції, у яких продукується, засвоюється і регенерується адеметионин, називаються циклом адеметионина. На першому етапі цього циклу адеметіонінзалежна метилаза використовує адеметіонін як субстрат для продукування S-аденозил-гомоцистеїну, який потім гідролізується в гомоцистеїн і аденозин за допомогою S-аденозил-гомоцистеїн-гідролази. Гомоцистеїн, у свою чергу, піддається зворотній трансформації до метіоніну шляхом перенесення метильної групи від 5-метилтетрагідрофолату. Зрештою, метіонін може бути перетворений на адеметіонін, завершуючи цикл.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендований лікарем для споживання в раціонах харчування при станах, що супроводжуються зниженням біосинтезу печінкового S-аденозил-L-метіоніну (вплив шкідливої дії факторів навколишнього середовища, хронічні порушення функціонування гепатобіліарної системи, вживання алкоголю), як додаткове джерело S-аденоз-метіоніну з метою підтримки нормальної функції гепатобіліарної системи та загального зміцнення організму.

Застереження

Аденомак 500 призначений лише для дорослих. Не рекомендується при підвищеній чутливості до компонентів, біполярної депресії. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Споживати виключно за рекомендацією та під наглядом лікаря. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується.

З обережністю вживати при одночасному прийомі з селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну, трициклічними антидепресантами (такими як кломіпрамін), препаратами та рослинними засобами, що містять триптофан. З обережністю споживати Аденомак 500 за високого вмісту азоту в крові.

Застосування в період вагітності та лактації

Хоча під час клінічних досліджень у жінок, які приймали адеметіонін у ІІІ триместрі вагітності, не спостерігалось жодних побічних реакцій. Адеметіонін у І та ІІ триместрі вагітності слід застосовувати лише після ретельної оцінки лікарем співвідношення користі для вагітної/ризик для плода.

У період годування груддю адеметіонін застосовують лише тоді, коли користь від його застосування переважає ризик немовляти.

Спосіб застосування та дози

Дорослим 1 таблетка на добу або за рекомендацією лікаря. Тривалість споживання визначається лікарем індивідуально.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г)

 • Енергетична цінність: 287,67 kcal (ккал)
 • Вуглеводи: 27,85 г (г)
 • Жири: 4,51 г (г)
 • Білки: 52,70 г (г)

Побічна дія

Найчастіше при застосуванні адеметіону повідомлялося про головний біль, діарею та нудоту.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °C. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску

10 таблеток у стрипі; по 1 або по 2 або по 6 стрипів у картонній коробці.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО. Продовольчий продукт для спеціальних медичних цілей.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку