Для поліпшення роботи сайту ми використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати сайт, ви погоджуєтеся з цим.
Бандаж гомілковостопного суглоба TISA р.XL
168,10 ₴
Арт.
748525
У список
Бандаж гомілковостопного суглоба TISA р.XL
-
ДорослимЗначення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Характеристики товара
Форма товару | Бандаж |
---|---|
Країна виробництва | Україна |
Бренд | Tisa |
Стать | Унісекс |
Призначення | Для реабілітації |
Температура зберiгання | спеціальних умов зберігання немає |
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

Перевірено: Громадська Яна

Перевірено: Ризванюк Оксана
Оновлено: 21.05.2025
Перевірено
Опис
Бандаж гомілковостопного суглоба
Бандаж для гомілковостопного суглоба БЦС-2.
Надає чудову підтримку та фіксацію середнього рівня в реабілітаційний період, приємний та зручний для повсякденного носіння завдяки анатомічній конструкції.
Призначений для профілактики та лікування розтягувань, вивихів та інших травм та захворювань гомілковостопного суглоба. Особливо рекомендується для людей, які довго перебувають на ногах, для спортсменів і людей з великими фізичними навантаженнями.
Особливості та переваги:
Завдяки своїй анатомічній конструкції, бандаж на гомілковостопний суглоб БЦС-2 приємний на дотик і комфортний для постійного використання.
Забезпечує:
- середню фіксацію та підтримання гомілковостопного суглоба;
- одягається як шкарпетка стороною більшого діаметра догори. Для цього стоячи визначається обхват ноги над гомілковостопним суглобом.
Склад
бавовна (44%);
еластан (17%);
поліамід (39%).
Відгуки користувачів
Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Дивіться інші товари у категорії:
Зверніть увагу
Інформація/інструкція до препарату носить ознайомчий характер і призначена виключно для інформаційних цілей.