Налаштування
Шрифт:
  • А
  • А
  • А
Колір:
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
  • Ц
Фото
  • ЧБ
  • Колір
  • Вимк.
Повна версія
Бішофіт питний розчин флакон 100 мл
131,20 ₴
Т.В.К. ГРУП (Україна, Київ)
Арт.
746898
У список

Бішофіт питний розчин флакон 100 мл

Т.В.К. ГРУП (Україна, Київ)
Упаковка В наявності
131,20 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Ваше місто
Обрати
Товар відсутній в аптеках обраного міста В обраному місті немає аптек для самовивозу
Самовивіз
Самовивіз
Безкоштовно
Кур'єром
Кур'єром
Доставка до 48 годин
Від 70 грн
Рецептурний препарат. Можливий тільки самовивіз з аптеки
Нова Пошта
Нова Пошта
Доставка 2-3 дні
Від 70 грн
Укрпошта відділення
Укрпошта відділення
Доставка 2-3 дні
Від 55 грн
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Т.В.К. ГРУП (Україна, Київ)
Форма товару Розчин
Країна виробництва Україна
Взаємодія з алкоголем Немає даних
Штрих-код 4820031811873
Взаємодія з їжею До їди
Бренд Бішофіт
Об'єм 100 мл
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 27.03.2024
Провірено
Інструкція

Бішофіт питний інструкція по застосуванню

Властивості

>

Допомагає відновленню функцій:

  • Печінки;
  • Кишечнику;
  • Жовчного міхура.

Насичує організм іонами магнію (Mg++). Бішофіт * показаний до застосування при захворюваннях шлунку, печінки, володіє жовчогінною дією, нормалізує роботу кишечнику, сприяє виведенню шлаків, токсинів, зменшенню ваги, збагачує організм мінералами, мікро і макро елементами. Доцільне та ефективне застосування Бішофіту на амбулаторному та санаторно-курортному етапі лікування, в процесі фізичної та відновної реабілітації, під час тренувальних навантажень спортсменів, в програмі комплексного оздоровлення, очищення та омолодження організму». У світі відомо всього три промислових родовища бішофіту, одне з яких знаходиться в Україні під Полтавою, Затуринське родовище.

«Бішофітотерапія — порівняно молодий метод лікування, який отримав широке розповсюдження в останні два десятиріччя, але в Радянському Союзі цей метод вже був відомий та застосовувався в лікувальній практиці з середини 80-х років минулого століття при захворюваннях опорно-рухового апарату.

Спочатку це був Волгоградський бішофіт, але потім в кінці дев’яностих років минулого століття почалося бурхливе вивчення українського бішофіту (полтавський бішофіт). Бішофіт Затуринського родовища є продуктом кристалізації солей древнього моря, залягає на глибині 2,5 км. За складом бішофіт Полтавського родовища — полімінеральний комплекс з хлориду та сульфату магнію, містить калій, йод, кальцій, бром, цинк, марганець, залізо, мідь, селен, та інші елементи. Ефективність бішофіту обумовлено, насамперед, високим вмістом магнію (до 99 г/дм3), а також біологічною взаємодією усіх його мінералів і компонентів.

Різнобічні експериментальні та клінічні дослідження розчину природного мінералу бішофіту із свердловини № 1 Затуринського родовища Полтавської області у розведенні 5 та 15 г/дм3 встановили його біологічно і біохімічно обумовлену дію на перебіг багатьох захворювань, його різноспрямований профілактичний і лікувальний ефекти. В експериментальних дослідженнях встановлено гіполіпідемічну дію розчину бішофтіу, його спроможність відновлювати ліпідний спектр крові, можливість запобігання розвитку порушень вуглеводного обміну шляхом забезпечення адекватної відповіді тканин на інсулін. В свою чергу, порушення ліпідного та вуглеводного обміну укладають у собі ризик розвитку та прогресування неалкогольної жирової хвороби печінки та є його найвагомішими ланками патогенезу.

Внутрішній питний прийом бішофіту:

При внутрішньому вживанні розчину бішофіту у клінічних дослідженнях доведено ефективність при захворюваннях гастродуоденальної системи, біліарного тракту, сечостатевої і серцево-судинної системи.

Показання

>

Показаннями до внутрішнього застосування розчину бішофіту із свердловини № 1 Затуринського родовища Полтавської області:

  • Хронічний атрофічний гастрит зі зниженою та збереженою кислотоутворюючою функцією шлунка у стадії нестійкої та стійкої ремісії;
  • Хронічний неатрофічний гастрит зі збереженою та зниженою кислотоутворюючою функцією шлунка у стадії, загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;
  • Хронічні захворювання жовчного міхура у стадії нестійкої та стійкої ремісії;
  • Синдром подразненого кишечнику з наявністю закрепів;
  • Жирова дегенерація печінки;
  • Сечокислий діатез у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії;
  • Передумовою для вживання бішофіту при лікуванні хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки слугує наявність експериментальних даних про протизапальну і гіполіпідемічну дії бішофіту, його здатності запобігати розвитку порушень вуглеводного обміну, а саме алоксанового діабету, відновлювати біоенергетику клітини, наприклад, мітохондриальне дихання, синтез АТФ тощо.

Водний розчин бішофіту при внутрішньому курсовому вживанні може чинити плейотропний вплив на організм хворого стеатозом або стеатогепатітом, виступаючи в ролі інсулінсенситайзера, паралельно надаючи гепатопротекторну, гиполіпідемічну, системну протизапальну дію, відновлюючи функцію ендотелію, що є патогенетично обгрунтованим при лікуванні неалкогольної жирової хвороби печінки.

Використовується в санаторно-реабілітаційних закладах, спорті і домашніх умовах.

Протипоказання Бішофіту

>
  • індивідуальна непереносимість бішофіту;
  • діарейний синдром;
  • доброякісні пухлини;
  • гостра стадія захворювань;
  • порушення серцевого ритму;
  • прогресуюча стенокардія;
  • вторинні гіпертензії;
  • явища декомпенсації за недостатності кровообігу.

При призначенні виду бішофітотерапії враховується стадія захворювання (стеатоз чи стеатогепатит), супутня патологія органів травлення (дисфункція жовчного міхура та сфінктера, хронічний некалькульозний холецистит, синдром подразненого кишечнику), ступінь метаболічних розладів (інсулінорезистентность).

Спосіб застосування та дози  Бішофіт

>

Внутрішній питний прийом водного розчину бішофиту: розчинити 2,5-5,0 мл (1-2 ампули) у 200 мл. питної або дистильованої води та випити за 40—60 хв до їжі, 3 рази на день, протягом 21-24 днів.

Електрофорез водного розчину бішофиту на ділянку печінки: розчинити вміст 2,5-5,0 мл (1-2 ампули) у дистильованій воді. Співвідношення: 1:2. Положення хворого - лежачи. Електроди розташовують на ділянку печінки попереково. Сила струму -10-15 мА, полярність - біполярно, тривалість процедури -10-20 хв, 10-12 процедур, через день.

Внутрішньотканинний електрофорез водного розчину бішофіту: Протягом 21—24 днів хворий внутрішньо приймає водний питний розчин бішофіту (розчинити 2,5-5,0 мл (1-2 ампули) у 200 мл. питної або дистильованої води), за 40—60 хв до їжі, 3 рази на день.

Через 60—90 хв після одного з прийомів бішофіту пацієнт отримує процедуру поперечної гальванізації ділянки печінки. Сила струму -10-15 мА, полярність — біполярно, тривалість процедури -10-20 хв, 10-12 процедур, через день.

Процедури доцільно проводити у ранкові часи. Гіпокалорийна дієта (з обмеженням жирів та рафінованих вуглеводів): збалансоване харчування, багато свіжих овочів та (більш обмежено) фруктів (5 порцій на день = 400 г/добу).

Оскільки препарат містить тільки натуральні компоненти можливе випадіння осаду, що жодним чином не впливає на якість та ефективність препарату. Перед використанням ретельно збовтати.

Умови зберігання

>

Зберігати в заводській упаковці в темному, захищеному від вологи та дітей місці.

Термін придатності

>

Термін придатності у заводській упаковці – необмежений. Бальнеологічний засіб. Не є лікарським засобом.

Перед застосуванням проконсультуйтесь з фахівцем. Не містить ГМО, барвників, хімічних домішок.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку