Брізер Тріт (Breather Treat) 4 мл розчин №10
155,20 ₴
При замовленні від 600 грн. - Персен Форте у ПОДАРУНОК (діє тільки для Нової пошти та Укрпошти)
Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
Код товару:
742936
У список

Брізер Тріт (Breather Treat) 4 мл розчин №10

Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
Упаковка В наявності
155,20 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
УкрПошта
від 40 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
Форма товару Контейнер
шт. 1
Штрих-код 4823089503738
Кількість в упаковці 10
Бренд Брізер
код моріону 742113
Об'єм 4 мл
Умови відпуску без рецепта
Призначення Від алергії
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 25.06.2022
Провірено
Інструкція

Брізер Тріт (Breather Treat) інструкція по застосуванню

Breather Treat (Брізер Тріт) - розчин стерильний для інгаляційного та інтраназального введення, який полегшує дихання шляхом розрідження та покращення виведення секрету слизової оболонки верхніх та нижніх дихальних шляхів у пацієнтів із запальними захворюваннями органів дихання за рахунок осмотичного ефекту. Розчин стимулює захисні властивості слизових оболонок верхніх дихальних шляхів завдяки здатності активно розріджувати і виводити виділення, які утворюються під час інфекційних та алергічних захворювань. Застосовується в комплексній терапії захворювань дихальних шляхів, в тому числі з використанням інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс).

Вміст пакування

По 4 ml (мл) у контейнерах полімерних, по 10 контейнерів у пачці з картону.

Склад:

1 ml (мл) розчину містить: натрію хлорид - 30,0 mg (мг).

Показання до застосування

Показаний хворим з ГРВІ, грипом, ларингітами, трахеїтами, бронхітами, бронхіолітами, муковісцидозом, бронхоектатичною хворобою та хронічними обструктивними захворюваннями легень. Також застосовується при гострих та хронічних захворюваннях носоглотки, носової порожнини та пазух, гіпертрофії аденоїдів у дітей, цілорічного та сезонного алергічного риніту для зменшення набряку слизової оболонки, розрідження секрету та полегшення дихання.

Протипоказання

Breather Treat (Брізер Тріт) протипоказаний при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів виробу.

Спосіб застосування та дози

Використання за допомогою інгаляційної системи Breather Air Ох (Брізер АйрОкс)
Інгаляцію розчину можна проводити за допомогою інгаляційної системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) з використанням спеціальної маски на обличчя, загубника або назальної канюлі.
При застосуванні дітям (від народження): використовувати від 1 до 4 ml (мл) розчину. Доза, тривалість та частота застосування визначається лікарем.

При застосуванні дорослим: використовувати по одному контейнеру 2 рази на день. За необхідності частота використання може бути збільшена до 4 разів на день.

  1. Підготуйте до використання інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс).
  2. Відкрийте пакет з фольги та відокремте однодозовий контейнер. Пере-конайтеся, що контейнер не пошкоджено.
  3. Струсіть контейнер, який відокремили. Інші контейнери залиште у пакеті з фольги та помістіть їх у картонну коробку. Не виймайте контейнери з пакета, якщо в цьому немає потреби.
  4. Тримаючи контейнер за верхній край, поверніть інший край, щоб відкрити контейнер.
  5. Вставте контейнер в інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс) відкритим краєм вниз і легенько натисніть. Переконайтеся, що весь розчин перетік у резервуар приладу.
  6. Закрийте резервуар системи Breather AirOx (Брізер АйрОкс) і вико-ристовуйте за призначенням.

Після використання промийте інгаляційну систему Breather AirOx (Брізер АйрОкс), залишки розчину утилізуйте відповідно до місцевих вимог по утилізації медичних відходів.

Інтраназальне введення
Дорослим - по 3 краплі; дітям - по 1-2 краплі у кожен носовий хід 3-4 рази на добу.

Спосіб застосування для дорослих: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи від секрету швидким різким видихом через ніс. Для попередження витікання розчину необхідно лягти або сісти та закинути голову назад, потім закапати розчин. При закапуванні розчину у правий носовий хід голова має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова має бути нахилена праворуч при закапуванні розчину у лівий носовий хід. Після закапування бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хвилин, після чого звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки розчину на обличчі слід витерти серветкою.

Спосіб застосування для дітей: перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи дитини від секрету. Після очищення носа від секрету закапати розчин у кожен носовий хід. При закапуванні розчину у правий носовий хід голова дитини має бути закинута трохи назад та нахилена ліворуч і, навпаки, голова дитини має бути нахилена праворуч при закапуванні розчину у лівий носовий хід. Після закапування дитині бажано побути в положенні лежачи із закинутою назад головою протягом 2 хвилин, після чого слід посадити дитину та допомогти їй звільнити носові ходи від розрідженого секрету. Залишки розчину на обличчі слід витерти серветкою.

Побічні реакції

В осіб з індивідуальною непереносимістю компонентів розчину можливі реакції підвищеної чутливості. В поодиноких випадках можуть виникати гіперемія слизової оболонки носа, запаморочення, кашель або бронхоспазм. Заходи безпеки
Розчин призначений для застосування тільки шляхом інгаляційного або інтраназального введення. Використовуйте виріб відповідно до інструкції із застосування. Проконсультуйтеся з лікарем перед застосуванням, якщо у Вас є питання.

Використання дітьми повинно проходити під наглядом дорослих!
При виникненні будь-яких побічних ефектів, використання медичного виробу слід негайно припинити та звернутися до лікаря.
Зе використовувати виріб, якщо контейнер був пошкоджений.
Не використовувати виріб після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Не змішувати з іншими розчинами або лікарськими засобами!

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.