Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Шовк №2 (3/0)
18,50 ₴
Максімед
Код товару:
205656
У список

Шовк №2 (3/0) - ціна та наявність в місті Брусилов

Максімед
Немає в наявності
18,50 ₴
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Максімед
Форма товару Нитка
шт. 1
Штрих-код 4820017600347
Кількість в упаковці 2
код моріону 51140
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

шовк

Шовкові нитки є нерозсмоктуючимся стерильним хірургічним шовним матеріалом, що складається з білка органічного походження - фиброина. Даний білок виробляється видом тутового шовкопряда Bombyx mori (B. mori) з сімейства Bombycidae. Шовк, який використовується для виробництва плетених шовних матеріалів, піддається очищенню від природного воску і смол. Плетені шовкові матеріали покривають воском і поставляють незабарвленими або пофарбованими в чорний колір за допомогою гематина НСК (номер колірного коду - 75290). При обробці натурального шовку смола не видаляється, а використовується для утримування перекручених волокон. Натуральний шовк поставляють також забарвленим в синій колір метиленовим синім (номер колірного коду - 52015). Шовкові шовні матеріали можуть мати різну товщину і довжину нитки, поставлятися без голок (лігатури) або з прикріпленими голками з нержавіючої сталі різних типів і розмірів (атравматіка).

показання

Шовкові шовні матеріали призначені для апроксимації м'яких тканин, включаючи використання в серцево-судинної, очної хірургії та нейрохірургії, викликають мінімальну запальну реакцію в тканині і в подальшому инкапсулируются сполучною тканиною. Незважаючи на те що шовк не є розсмоктуючимся шовним матеріалом, поступова деградація in vivo белковомістячих волокон шовку призводить до наростаючої втрати міцності з плином часу і до повної втрати міцності через 3-6 місяців.

Протипоказання

Використання цього шовного матеріалу протипоказано пацієнтам з чутливістю або алергічною реакцією на шовк. Через поступової втрати міцності на розтяг при знаходженні шовного матеріалу в організмі від 3 до 6 місяців шовкові шовні матеріали не слід застосовувати там, де необхідно постійне збереження міцності на розтягнення.

побічні реакції

Пов'язані з використанням цього матеріалу, включають алергічну реакцію у пацієнтів з гіперчутливістю до шовку, мінімальну початкову запальну реакцію в тканинах і тимчасове локальне подразнення в місці рани.

стерилізація

Шовкові шовні матеріали стерилізують опроміненням.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку