Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Дезекон ОМ розчин 20 мл
66,00 ₴
Baltiachemi (Естонія)
Код товару:
253385
У список

Дезекон ОМ розчин 20 мл

Baltiachemi (Естонія)
Упаковка В наявності
66,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Baltiachemi (Естонія)
Форма товару Розчин
Штрих-код 4742998010178
Кількість в упаковці 1
Бренд Дезекон
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Дезекон ОМ розчин

Склад

Синергічна композиція дідецілдіметіламоніум хлориду - не менше 9,0%, амінопропілдодецілпропандіаміна - не менше 5,0%, полігексаметіленбігуанід гідрохлориду - не менше 0,98% (діючі речовини) і допоміжних компонентів (сурфактант, регулятор рН, барвник, ароматизатор.)

Властивості

Дезекон ОМ має бактерицидні (включаючи збудників туберкульозу *, P.aeruginosa, S.aureus), віруліцидні (включаючи віруси гепатитів В, С, ВІЛ, герпесу, грипу), фунгіцидні (проти збудників кандидозів і дерматомікозів, а також цвілевих грибів A.niger , в т.ч. в спорових форм) властивості. При підвищенні температури розчинів їх антимікробна активність і миюча здатність збільшуються. (Примітка. * Мікобактеріцидну і туберкулоцидну дію досліджено на тест-культурі Mycobacterium terrae).

Дезекон ОМ добре змішується з холодною і гарячою водою в будь-якому співвідношенні. Водні розчини прозорі, зі слабким запахом ароматизатора і помірним піноутворенням; мають миючі властивості, які посилюються при підвищенні температури робочих розчинів; не фіксують забруднення на поверхнях об'єктів обробки, добре змиваються, не залишають плям і нальоту, видаляють органічні забруднення. Робочі розчини не ушкоджують поверхні об'єктів, виготовлених з металів, скла, полімерних матеріалів, гуми, пластмас, лакофарбового, гальванічного покриття. Не знебарвлює і не знижує міцність тканин, полегшує прання.

Спосіб застосування

Дезекон ОМ застосовується у вигляді водних робочих розчинів в концентрації від 0,02% до 5% в залежності від сфери застосування, цілі обробки, виду забруднення, збудника і об'єктів обробки. Норма витрати робочого розчину - 100 мл/м2. Способи обробки: ручний (протирання), зрошення, механізований (в т.ч. в підлогомиючих машинах), занурення, замочування, аерозольний.

Застереження

Швидка дезінфекція об'єктів - експозиція всього 5 хвилин!. Відсутність корозійної й іншої шкідливої дії на матеріали оброблюваних об'єктів; Ефективність робочих розчинів у відносно низьких концентраціях (від 0,02% по препарату), можливість приготувати з 1 л концентрату до 5000 л робочого розчину для дезінфекції 50 000 м2 поверхні; різноманітність можливих методів застосування - протирання, зрошення, замочування, занурення, заповнення, аерозольний, а також в ультразвуковому миючому обладнанні. Можливість багаторазового використання робочих розчинів. Засіб може бути ефективно використано в системі ротації дезінфікуючих засобів.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку