Діапірид 3 мг таблетки №30

КОД: 139328
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Діапірид 3 мг таблетки №30

  65,55 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
  Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштой
  При сумі замовлення від 100грн. доставка здійснюється безплатно
  Міста безплатной доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro


 • add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Діапірид 3 мг таблетки №30-02
65,55 грн.

Наявність: Є в наявності

Кількість
Замовити в один клік
 • Головний медикамент: Диапирид
 • Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Таблетки
 • Реєстраційне посвідчення: UA/4784/01/02
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


ДІАПІРИД®

(DIAPIRIDE)


Склад:

діюча речовина: glimepiride;

1 таблетка містить глімепіриду 2 мг або 3 мг або 4 мг у перерахуванні на   100 % речовину;

допоміжні речовини:

таблетка по 2 мг: лактози моногідрат целюлоза мікрокристалічна 102 натрію крохмальгліколят (тип А) повідон (25) заліза оксид жовтий (Е 172) індигокармін (Е 132) магнію стеарат;

таблетка по 3 мг: лактози моногідрат целюлоза мікрокристалічна 102 натрію крохмальгліколят (тип А) повідон (25) заліза оксид жовтий (Е 172) магнію стеарат;

таблетка по 4 мг: лактози моногідрат целюлоза мікрокристалічна 102 натрію крохмальгліколят (тип А) повідон (25)   індигокармін (Е 132) магнію стеарат.


Лікарська форма. Таблетки. 

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 2 мг: таблетки від блідо-зеленого до зеленого кольору круглої форми з плоскою поверхнею зі скошеними краями і рискою. На поверхні таблеток допускається наявність вкраплень;

таблетки по 3 мг: таблетки від блідо-жовтого до жовтого кольору круглої форми з плоскою поверхнею зі скошеними краями і рискою. На поверхні таблеток допускається наявність вкраплень;

таблетки по 4 мг: таблетки від блідо-блакитного до блакитного кольору круглої форми з плоскою поверхнею зі скошеними краями і рискою. На поверхні таблеток допускається наявність вкраплень.


Фармакотерапевтична група. Гіпоглікемічні засоби за винятком інсулінів. Сульфонаміди похідні сечовини. Код АТХ A10B B12.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Глімепірид – це гіпоглікемічна речовина активна при пероральному прийманні яка належить до групи сульфонілсечовини. Його можна застосовувати при цукровому діабеті ІІ типу.

Глімепірид діє переважно шляхом стимуляції вивільнення інсуліну з бета-клітин підшлункової залози.

Як і у випадку інших препаратів сульфонілсечовини такий ефект ґрунтується на підвищенні чутливості клітин підшлункової залози до фізіологічної стимуляції глюкозою. Крім цього глімепірид чинить виражену позапанкреатичну дію яка також характерна і для інших препаратів сульфонілсечовини.Вивільнення інсуліну. Препарати сульфонілсечовини регулюють секрецію інсуліну шляхом закриття   АТФ-залежного калієвого каналу розташованого у мембрані бета-клітини підшлункової залози. Закриття калієвого каналу спричиняє деполяризацію бета-клітини і шляхом відкриття кальцієвих каналів призводить до збільшення притоку кальцію в клітину що в свою чергу призводить до вивільнення інсуліну шляхом екзоцитозу.

Глімепірид із високою швидкістю заміщення зв’язується з білком мембрани бета-клітин пов’язаним з АТФ-залежним калієвим каналом однак розташування його місця зв’язування відрізняється від звичайного місця зв’язування препаратів сульфонілсечовини.

Позапанкреатична активність. До позапанкреатичних ефектів належать наприклад покращення чутливості периферичних тканин до інсуліну та зменшення утилізації інсуліну печінкою.

Утилізація глюкози крові периферичними тканинами (м’язовою та жировою) відбувається за допомогою спеціальних транспортних білків розташованих у клітинній мембрані. Транспортування глюкози в ці тканини є обмеженим  швидкістю етапу утилізації глюкози. Глімепірид дуже швидко збільшує кількість активних молекул які транспортують глюкозу на плазматичних мембранах клітин м’язової і жирової тканини що призводить до стимуляції захоплення глюкози.

Глімепірид збільшує активність глікозилфосфатидилінозитолспецифічної фосфоліпази С з якою в ізольованих м’язових та жирових клітинах може корелювати спричинений препаратом ліпогенез та глікогенез.

Глімепірид пригнічує продукування глюкози в печінці шляхом збільшення внутрішньоклітинних концентрацій фруктозо-2 6-біфосфату який у свою чергу пригнічує глюконеогенез.

Загальні характеристики. У здорових осіб мінімальна ефективна пероральна доза становить приблизно 0 6 мг. Вплив глімепіриду є дозозалежним і відтворюваним. Фізіологічна реакція на гострі фізичні навантаження тобто зменшення секреції інсуліну в умовах дії глімепіриду зберігається.

Не було виявлено достовірної різниці у дії глімепіриду при прийманні препарату за 30 хвилин до вживання їжі або безпосередньо перед прийманням їжі. У пацієнтів з цукровим діабетом належний метаболічний контроль впродовж 24 годин забезпечувався при прийманні препарату 1 раз на добу.

Хоча гідроксильований метаболіт викликає незначне але достовірне зниження рівня глюкози крові у здорових осіб це лише незначна складова загальної дії препарату.

Застосування у комбінації з метформіном. Було продемонстровано покращення метаболічного контролю при супутній терапії глімепіридом порівняно з монотерапією метформіном у пацієнтів діабет у яких належним чином не контролюється при застосуванні максимальних доз метформіну.

Застосування у комбінації з інсуліном. Дані щодо застосування препарату у комбінації з інсуліном обмежені. У пацієнтів діабет у яких належним чином не контролюється при застосуванні максимальних доз глімепіриду може бути розпочате супутнє лікування інсуліном. Завдяки цій комбінації вдалося досягти такого ж покращення метаболічного контролю як і при монотерапі