Диклак Ліпогель туба 50 г

КОД: 51766
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-Диклак Ліпогель туба 50 г-03

Наявність:Є в наявності

149,10 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)
 • Форма товару: Гель
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/0981/02/01
Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)
 • Дорослим можна
 • Дітям з 14-ти років
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації не можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

Інструкція диклак ліпогель(diclac lipogel)

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина: натрію диклофенак;

1 г гелю містить натрію диклофенаку 10 мг;

допоміжні речовини: RRR-a-токоферол, карбомер, децилолеат, октилдодеканол, лецитин, аміаку розчин 10 %, динатрію едетат, ароматизатор – олія «Vert de Creme», спирт ізопропіловий, вода очищена.

Лікарська форма

Гель.

Основні фізико-хімічні властивості:

злегка жовтуватого кольору однорідний гель з характерним запахом ізопропанолу без агломератів, грудок та сторонніх часток.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому і м’язовому болю. Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Диклофенак.

Код АТХ M02A A15.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Диклофенак – нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) для зовнішнього застосування групи похідних фенілоцтової кислоти. Препарат диклак ліпогель має виражені місцеві протиревматичні, знеболювальні та протизапальні властивості, зумовлені пригніченням синтезу простагландинів – медіаторів болю та запалення. При запаленні, спричиненому травмами або ревматичними захворюваннями, Диклак® Ліпогель призводить до зменшення болю, набряку тканин та скорочення періоду поновлення функцій ушкоджених суглобів, зв’язок, сухожиль і м’язів. Завдяки водно-спиртовій основі препарат диклак ліпогель чинить також місцеву анестезувальну та охолоджувальну дію.

Фармакокінетика.

Кількість диклофенаку, абсорбованого через шкіру, пропорційна до площі його нанесення і залежить як від загальної застосованої дози препарату диклак ліпогель, так і від ступеня гідратації шкіри. Ступінь абсорбції диклофенаку становить приблизно 6 %, від дози після місцевого застосування 2,5 г гелю диклофенаку на 500 см2 шкіри, визначається по відношенню до загальної ниркової елімінації порівнянно з таблетками диклофенаку. Закупорка протягом 10 годин призводить до триразового збільшення кількості диклофенаку.

Після місцевого введення гелю диклак ліпогель в ділянці рук та колінних суглобів концентрація диклофенаку може бути виміряна у плазмі крові, синовіальній тканині та синовіальній рідині. Максимальна концентрація у плазмі крові диклофенаку після місцевого введення приблизно в 100 разів нижча, ніж після перорального прийому таблеток. 99,7 % диклофенаку зв'язується з білками сироватки крові, головним чином з альбуміном (99,4 %). Диклофенак накопичується у шкірі, яка слугує резервуаром, звідки відбувається поступове вивільнення речовини у прилеглі тканини. Звідти диклофенак переважно надходить у глибші запалені тканини, такі як суглоби, де продовжує діяти і визначається у концентраціях до 20 разів більших, ніж у плазмі крові.

Метаболізм диклофенаку включає в себе частково глюкуронування інтактних молекул, але головним чином гидроксилювання з утворенням декількох фенольних метаболітів. Два з цих фенольних метаболітів біологічно активні, однак значно меншою мірою, ніж диклофенак.

Загальний системний плазмовий кліренс диклофенаку становить 263 +/- 56 мл / хв (середнє значення +/- SD). Термін напіввиведення становить від 1 до 2-х годин. Чотири з метаболітів, включаючи два активних, також мають короткий період напіввиведення від 1 до 3 годин. Один метаболіт, 3'-гідрокси-4'-метокси-диклофенак, має більш тривалий період напіврозпаду плазми, але практично не активний. Диклофенак та його метаболіти виводяться в основному з сечею.

Показання

Місцеве лікування болю та запалення суглобів, м’язів, зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження.

Протипоказання

Підвищена чутливість до диклофенаку або до інших нестероїдних протизапальних засобів, до ізопропілового спирту, або до інших компонентів препарату диклак ліпогель. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми, кропив’янки, гострого риніту, назальних поліпів, ангіоедеми, зумовлених застосуванням ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів. Останній триместр вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Оскільки системна абсорбція диклофенаку при місцевому застосуванні препарату диклак ліпогель дуже низька, виникнення взаємодій малоймовірне.

Особливості застосування

З обережністю застосовувати з пероральними нестероїдними протизапальними засобами.

Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівнянно із застосуванням його пероральних форм, але вона не виключається при застосуванні препарату диклак ліпогель на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу.

Диклак® Ліпогель рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри, запобігаючи потрапляння на запалену, поранену або інфіковану шкіру. Слід уникати контакту препарату диклак ліпогель з очима та слизовими оболонками. Препарат диклак ліпогель не можна ковтати.

При появі будь-яких шкірних висипів лікування препаратом диклак ліпогель потрібно припинити. Застосування герметичної пов’язки не рекомендується. У випадку розтягнення зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.

При станах, що супроводжуються почервонінням або опуханням суглобів, гострим болем у ділянці попереку, що віддає у нижні кінцівки та/або супроводжується неврологічними порушеннями (відчуття оніміння, поколювання), слід проконсультуватися з лікарем.

Застосування гелю допускається під неоклюзійну повязку, але його не слід застосовувати під повітронепроникні оклюзійні пов'язки.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Клінічний досвід застосування вагітним жінкам обмежений, тому у період вагітності або годування груддю не рекомендується застосовувати диклак ліпогель. Застосування препарату диклак ліпогель протипоказане у ІІІ триместрі вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості пологової діяльності, ниркової недостатністі плода, маловоддя та/або передчасного закриття артеріальної протоки.

Диклофенак натрію проникає у незначній кількості у грудне молоко, тому при наявності вагомих підстав для застосування гелю у період годування груддю його не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та застосовувати протягом тривалого часу.

Фертильність
Немає доступних даних щодо впливу диклофенаку при місцевому застосуванні на фертильність людини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 14 років Диклак® Ліпогель застосовувати 3-4 рази на добу. Кількість препарату диклак ліпогель, що застосовується, залежить від розміру ураженої зони (так, 2-4 г, що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха, достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2). Гель наносити тонким шаром і злегка втирати у шкіру. Не слід застосовувати під повітронепроникну оклюзійну пов’язку.

Після аплікації препарату диклак ліпогель необхідно вимити руки, окрім тих випадків, коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.

Тривалість терапії залежить від показань та ефективності лікування.

Препарат диклак ліпогель не слід застосовувати довше 14 днів поспіль при ушкодженнях або ревматизмі м’яких тканин та 21 дня при болю в суглобах артритного походження, якщо інше не рекомендовано лікарем.

Необхідно звернутися за консультацією лікаря, якщо симптоми захворювання не зменшуються або посилюються після 7 днів лікування.

Діти

Препарат диклак ліпогель не застосовувати дітям віком до 14 років. При застосуванні лікарського засобу дітям віком від 14 років довше 7 днів або якщо симптоми захворювання посилюються, необхідно звернутися за консультацією лікаря.

Передозування

Передозування диклак ліпогель малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровотік при місцевому застосуванні.

У разі випадкового проковтування препарату диклак ліпогель слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів, що використовують при отруєнні нестероїдними протизапальними засобами.

Побічні реакції

Оцінка побічних реакцій наведена за частотою проявів: дуже часті (≥ 1/10), часті (≥ 1/100, < 1/10), нечасті (≥ 1/1000, < 1/100), поодинокі (≥ 1/10000, < 1/1000), рідкісні (< 1/10000).

З боку шкіри: нечасті – свербіж, почервоніння, екзантема, печіння, поява набряків і везикул, папули, пустули, лущення і сухість шкіри, дерматит (у тому числі контактний дерматит); поодинокі – бульозний дерматит; рідкісні – реакції світлочутливості, пустульозні висипання, екзема.

З боку імунної системи: рідкісні – реакції підвищеної чутливості (у тому числі кропив’янка, ангіоневротичний набряк обличчя), задишка.

З боку дихальної системи: рідкісні – бронхіальна астма.

З боку травного тракту побічні реакції виникають дуже рідко після місцевого застосування препаратів, що містять диклофенак.

При застосуванні гелю у високих дозах або його нанесенні на великі ділянки шкіри не можна виключити можливість виникнення системних побічних реакцій, а також реакцій гіперчутливості у формі ангіоедеми, диспное.

Термін придатност

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати диклак ліпогель при температурі не вище 25 °С.

Зберігати диклак ліпогель у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 50 г гелю у тубі; по 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Диклак Ліпогель туба 50 г

Обліковий номер51766
Форма товаруГель
ВиробникSalutas Pharma (Німеччина)
Реєстраційне посвідченняUA/0981/02/01
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментДиклак
код моріону98521
Відгуки

Відгуки Диклак Ліпогель туба 50 г

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Диклак Ліпогель туба 50 г

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Novartis Pharma (Швейцарія)-Вольтарен Форте 2,32% емульгель 100 г-20

  Вольтарен Форте 2,32% емульгель 100 г

  Виробник: Novartis Pharma (Швейцарія)

  366,40 грн.
 3. add.ua-Novartis Pharma (Швейцарія)-Вольтарен Форте 2,32% емульгель 50 г-20

  Вольтарен Форте 2,32% емульгель 50 г

  Виробник: Novartis Pharma (Швейцарія)

  230,70 грн.
 4. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 140 мг трансдермальний пластир №2-20
  177,60 грн.
 5. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 1% гідрогель 50 г-20

  Олфен 1% гідрогель 50 г

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  128,80 грн.
 6. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен 1% гель туба 40 г-20

  Раптен 1% гель туба 40 г

  Виробник: Hemofarm (Сербія)

  110,20 грн.
 7. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Ультра гель 5% 50 г-20

  Диклофенак-Здоров'я Ультра гель 5% 50 г

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  70,00 грн.
 8. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен гель 50 г-20

  Олфен гель 50 г

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  Відсутній на складі

 9. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 140 мг трансдермальний пластир №10-20

  Відсутній на складі

 10. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 140 мг трансдермальний пластир №5-20

  Відсутній на складі

 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 100 мл-20
  263,10 грн.
 3. add.ua-Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина-Диклак гель 5% туба 100 г-20

  Диклак гель 5% туба 100 г

  Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

  254,40 грн.
 4. add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-20

  Вольтарен 1% емульгель 50 г

  Виробник: GlaxoSmithKline

  171,40 грн.
 5. add.ua-Pharbil Waltrop (Німеччина)-Аргетт Спрей 4% розчин 12,5 г-20

  Аргетт Спрей 4% розчин 12,5 г

  Виробник: Pharbil Waltrop (Німеччина)

  169,40 грн.
 6. add.ua-Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина-Диклак 5% гель туба 50 г-20

  Диклак 5% гель туба 50 г

  Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

  166,90 грн.
 7. add.ua-Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина-Диклак гель 5% туба 50 г-20

  Диклак гель 5% туба 50 г

  Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина

  Звичайна ціна: 232,60 грн.

  Special Price 159,90 грн.

 8. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Ультра 5% гель 100 г-20

  Диклофенак-Здоров'я Ультра 5% гель 100 г

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  113,00 грн.
 9. add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 20 г-20

  Вольтарен 1% емульгель 20 г

  Виробник: GlaxoSmithKline

  99,20 грн.
 10. add.ua-World Medicine (Великобританія)-Клодифен 50 мг/г гель 45 г-20

  Клодифен 50 мг/г гель 45 г

  Виробник: World Medicine (Великобританія)

  89,50 грн.
 11. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровя Форте гель 3% 50 г-20

  Диклофенак-Здоров'я Форте гель 3% 50 г

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  54,60 грн.
 12. add.ua-Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)-Диклофенак 1% гель 40 г-20

  Диклофенак 1% гель 40 г

  Виробник: Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)

  50,20 грн.
 13. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Диклофенак натрію 1% гель 40 г-20

  Диклофенак натрію 1% гель 40 г

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  28,10 грн.
 14. add.ua-Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)-Диклосан гель 40 г-20

  Диклосан гель 40 г

  Виробник: Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)

  23,50 грн.
 15. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак натрію 1% гель 50 г-20

  Диклофенак натрію 1% гель 50 г

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 16. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Диклофенак-Здоровье Ультра спрей накож.р-р 40мг/мл 50мл в/уп-20

  Диклофенак-Здоровье Ультра спрей накож.р-р 40мг/мл 50мл в/уп

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 17. add.ua-Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)-Диклофенак натрия 1% гель 40 г-20

  Диклофенак натрия 1% гель 40 г

  Виробник: Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 18. add.ua-Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)-Диклофенак гель 50мг/г 40г туба-20

  Диклофенак гель 50мг/г 40г туба

  Виробник: Красная Звезда ОАО (Украина, Харьков)

  Відсутній на складі

 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Фаніган таблетки №100-20

  Фаніган таблетки №100

  Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

  345,10 грн.
 3. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен 50 Лактаб 50 мг таблетки №20-20

  Олфен- 50 Лактаб 50 мг таблетки №20

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  324,00 грн.
 4. add.ua-Scan Biotek (Індія)-Бол-Ран таблетки №100-20

  Бол-Ран таблетки №100

  Виробник: Scan Biotek (Індія)

  306,20 грн.
 5. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен-75 ампули 2 мл №5-20

  Олфен-75 ампули 2 мл №5

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  288,70 грн.
 6. add.ua-Mepha (Швейцарія)-Олфен-100 СР Депокапс №20-20

  Олфен-100 СР Депокапс №20

  Виробник: Mepha (Швейцарія)

  268,20 грн.
 7. add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Фламідез таблетки №30-20

  Фламідез таблетки №30

  Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)

  206,30 грн.
 8. add.ua-Lannacher Heilmittel (Австрія)-Нейродикловит № 30 капсулы-20

  Нейродикловит № 30 капсулы

  Виробник: Lannacher Heilmittel (Австрія)

  188,10 грн.
 9. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен ретард 100 мг таблетки №20-20
  128,20 грн.
 10. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен Дуо 75 мг капсули №20-20

  Наклофен Дуо 75 мг капсули №20

  Виробник: KRKA (Словенія)

  122,80 грн.
 11. add.ua-KRKA (Словенія)-Наклофен 75 мг/3 мл розчин для ін`єкцій ампули №5-20
  114,40 грн.
 12. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен ретард 100 мг таблетки №20-20

  Раптен ретард 100 мг таблетки №20

  Виробник: Hemofarm (Сербія)

  102,40 грн.
 13. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен рапід 50 мг драже №10-20

  Раптен рапід 50 мг драже №10

  Виробник: Hemofarm (Сербія)

  100,60 грн.
 14. add.ua-Hemofarm (Сербія)-Раптен-75 розчин для інєкцій 75 мг ампули 3 мл №5-20
  67,10 грн.
 15. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Диклофенак 25 мг капсули №30-20

  Диклофенак 25 мг капсули №30

  Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

  16,00 грн.
 16. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ортофен 50 мг таблетки №30-20

  Ортофен 50 мг таблетки №30

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  14,10 грн.
 17. add.ua-Витамины ОАО (Украина, Умань)-Ортофен 0,025 г таблетки №30-20

  Ортофен 0,025 г таблетки №30

  Виробник: Витамины ОАО (Украина, Умань)

  13,50 грн.
 18. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ортофен таблетки №30-20

  Ортофен таблетки №30

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  11,10 грн.
 19. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ортофен форте 50 мг таблетки №10-20

  Ортофен форте 50 мг таблетки №10

  Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

  5,30 грн.
 20. add.ua-Unimed Pharma (Словацька Республіка)-Уніклофен краплі очні 5 мл-20

  Уніклофен краплі очні 5 мл

  Виробник: Unimed Pharma (Словацька Республіка)

  Відсутній на складі

 21. add.ua-Технолог ЗАО (Украина, Умань)-Ортофен 0,025 г таблетки №30-20

  Ортофен 0,025 г таблетки №30

  Виробник: Технолог ЗАО (Украина, Умань)

  Відсутній на складі

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари