Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Флюдітек 2% сироп для дітей 125 мл
139,90 ₴
Lab. Innotech International (Lab. Innotech International (Франція)
Детальніше про препарат:
Реєстраційне посвідчення
UA/8082/01/01
Код товару:
5689
У список

Флюдітек 2% сироп для дітей 125 мл

Lab. Innotech International (Lab. Innotech International (Франція)
Упаковка В наявності
139,90 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДітямДітям від 2 роківвід 2 років
 • ВагітнимВагітним з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може надавати підвищений негативний вплив на здоров'я вагітних жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякіими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • Під час лактаціїПід час лактації з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я годуючих жінок, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування даного лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Lab. Innotech International (Lab. Innotech International (Франція)
Форма товару Сироп
Реєстраційне посвідчення UA/8082/01/01
шт. 1
Штрих-код 3400970000685
Головний медикамент Флюдітек
Кількість в упаковці 1
Бренд Флюдітек
код моріону 19568
Об'єм 125 мл
Умови відпуску без рецепта
Призначення Від кашлю
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 20.09.2023
Провірено
Інструкція

Флюдітек (Fluditec) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: карбоцистеїн (carbocisteine);

1 мл сиропу 2% містить:

 • 20 мг карбоцистеїну;

допоміжні речовини: гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), сахароза, барвник оранжево-жовтий S (Е 110), ароматизатор банановий, натрію гідроксид,  вода очищена.

Лікарська форма

Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина оранжевого кольору.

Фармакотерапевтична група

Засоби, які застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби. Карбоцистеїн. Код АТХ R05С В03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Карбоцистеїн впливає на гелеву фазу слизу дихальних шляхів: шляхом розриву дисульфідних містків глікопротеїнів спричиняє розрідження надмірно в'язкого секрету бронхів, що сприяє виведенню мокротиння.

Мукорегуляторний ефект карбоцистеїну пов’язаний з активацією сіалової трансферази ‒ ферменту келихоподібних клітин слизової оболонки бронхів. Карбоцистеїн нормалізує кількісне співвідношення кислих та нейтральних сіаломуцинів бронхіального секрету, відновлює його в'язкість та еластичність. Активізує діяльність миготливого епітелію і покращує мукоциліарний кліренс. Сприяє регенерації слизової оболонки дихальних шляхів, нормалізує її структуру, зменшує гіперплазію келихоподібних клітин і, як наслідок, зменшує продукування слизу. Відновлює секрецію імунологічно активного IgA (специфічний захист) і кількість сульфгідрильних груп компонентів слизу (неспецифічний захист). Виявляє протизапальний ефект за рахунок кінінінгібуючої активності сіаломуцинів, що призводить до зменшення набряку і бронхообструкції.

Фармакокінетика.

При прийомі внутрішньо карбоцистеїн швидко всмоктується. Пік концентрації активної речовини в плазмі крові досягається через 2 години. Біодоступність низька – менше ніж 10 % введеної дози – внаслідок інтенсивного метаболізму в шлунково-кишковому тракті та ефекту першого проходження через печінку. Карбоцистеїн та його метаболіти виводяться в основному нирками. Період напіввиведення становить близько 2 годин.

Клінічні характеристики.

Показання

Лікування симптомів порушень бронхіальної секреції та виведення мокротиння, особливо при гострих бронхолегеневих захворюваннях, наприклад при гострому бронхіті; при загостреннях хронічних захворювань дихальної системи у дітей віком від 2-х років.

Протипоказання Флюдітеку

 • Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якої з допоміжних речовин (див. розділ «Особливості застосування»).
 • Дитячий вік до 2-х років (див. розділ «Особливості застосування»).
 • Пептична виразка шлунка та дванадцятипалої кишки у період загострення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У період лікування Флюдітеком не слід застосовувати протикашльові засоби та засоби, що пригнічують бронхіальну секрецію. Цей лікарський засіб підвищує ефективність глюкокортикоїдної (взаємно) та антибактеріальної терапії. Застосовувати з обережністю пацієнтам, які приймають ліки, що можуть спричинити шлунково-кишкову кровотечу.

Особливості застосування препарату

Особливі застереження

Продуктивний кашель – це фундаментальний механізм захисту бронхолегеневої| системи і як такий пригнічуватися не повинен. Нераціональною є|з'являється| комбінація лікарських засобів, які модифікують бронхіальну секрецію, із|із| засобами|коштами|, що пригнічують кашель, і/або речовинами, що знижують секрецію (група атропіну).

Застосування муколітичних агентів може призвести до порушення бронхіальної прохідності у дітей віком до 2-х років у зв’язку з обмеженою можливістю|спроможність| очищення дихальних шляхів|колій| від бронхіального секрету через вікові анатомо-фізіологічні особливості. Будь-які|жодні| муколітичні агенти не слід застосовувати дітям віком до 2-х років (див. розділи «Протипоказання» та «Особливості застосування»).  

Лікування необхідно переглянути у разі відсутності ефекту або посилення симптомів захворювання.

У разі наявності продуктивного кашлю з виділенням гнійного мокротиння,  високої температури або хронічної хвороби бронхів або легень клінічну ситуацію потрібно переглянути.

Лікарський засіб містить сахарозу. Його застосування не рекомендується у хворих з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, глюкозо-галактозною мальабсорбцією або сахарозо-ізомальтозною недостатністю.

Запобіжні заходи при застосуванні

У разі порушень з боку шлунково-кишкового тракту (біль у шлунку, нудота, блювання, діарея) дозу потрібно зменшити.

Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам з виразковою хворобою шлунка або дванадцятипалої кишки в анамнезі або тим, хто додатково приймає лікарські засоби, які можуть спричинити шлунково-кишкову кровотечу. При виникненні шлунково-кишкової кровотечі лікування слід припинити.

Цей лікарський засіб містить 3,5 г сахарози в 5 мл сиропу. Це слід враховувати пацієнтам із цукровим діабетом.

Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль натрію (23 мг) в 5 мл сиропу, тобто по суті  є безнатрієвим.

Цей лікарський засіб містить метилпарагідроксибензоат (E 218), який може викликати алергічні реакції (можливо, віддалені у часі).

Цей лікарський засіб містить барвник оранжево-жовтий S (E 110), який може викликати алергічні реакції.

Застосування у період вагітності або годування груддю

При дослідженні на тваринах тератогенних ефектів не виявлено. Відсутність тератогенних ефектів у тварин означає, що і у людини ніяких вад розвитку не очікується.

Немає достатньо даних щодо клінічного застосування карбоцистеїну вагітним жінкам. Отже, карбоцистеїн не рекомендовано застосовувати під час вагітності.

Немає даних щодо проникнення карбоцистеїну в грудне молоко. Таким чином, годування груддю під час застосування карбоцистеїну не рекомендовано.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози Флюдітек

Для дітей віком від 2-х років.

Дозування

Дозувальний стаканчик, наповнений до відмітки 5 мл, містить 100 мг карбоцистеїну.

 • Діти віком від 2 до 5 років: 200 мг на добу за 2 прийоми, тобто по 1 дозувальному стаканчику, наповненому до відмітки 5 мл, 2 рази на добу.
 • Діти віком від 5 до 15 років: 300 мг на добу за 3 прийоми, тобто по 1 дозувальному стаканчику, наповненому до відмітки 5 мл, 3 рази на добу.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 8–10 днів без консультації з лікарем.

Спосіб застосування

Для внутрішнього застосування.

Діти

Препарат застосовують дітям віком від 2 років.

Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря.

Передозування

Симптоми: біль у шлунку, нудота, діарея.

Лікування: симптоматична терапія.

Побічні реакції Флюдітеку

 • Ризик розвитку порушення бронхіальної прохідності у дітей до 2-х років (див. розділи «Протипоказання» і «Особливості застосування»).
 • Можливі алергічні шкірні реакції, такі як свербіж, еритематозне висипання, кропив’янка та ангіоневротичний набряк.
 • Було зафіксовано декілька випадків фіксованого висипу. 
 • Можливі розлади травлення (біль у шлунку, нудота, блювання, діарея) (див. розділ «Особливості застосування»).
 • Шлунково-кишкова кровотеча (див. розділ «Особливості застосування»).
 • Повідомлялося про поодинокі випадки бульозного дерматиту, такі як синдром Стівенса – Джонсона та мультиформна еритема.

Термін придатності

2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати  в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Флакон, що містить 125 мл сиропу, з дозувальним стаканчиком у картонній упаковці.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Завантажити повну інструкцію
Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
 1. Лангес розчин оральний 50 мг/мл контейнер 200 мл
  Лангес розчин оральний 50 мг/мл контейнер 200 мл
  Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
  Код товару: 204858
  Упаковка В наявності
  247,70 ₴
 2. Лангес розчин оральний 50 мг/мл контейнер 60 мл
  Лангес розчин оральний 50 мг/мл контейнер 60 мл
  Сперко Україна СП ТОВ (Україна, Вінниця)
  Код товару: 204859
  Упаковка В наявності
  153,10 ₴
 3. Муколік 5% сироп 125 мл
  Муколік 5% сироп 125 мл
  Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
  Код товару: 259840
  Немає в наявності
 4. Флюдітек 5% сироп для дорослих 125 мл в інтернет-аптеці
  Флюдітек 5% сироп для дорослих 125 мл
  Lab. Innotech International (Lab. Innotech International (Франція)
  Код товару: 27707
  Упаковка В наявності
  137,40 ₴
 5. Муколік 2% сироп 125 мл
  Муколік 2% сироп 125 мл
  Технолог ЗАТ (Україна, Умань)
  Код товару: 213189
  Упаковка В наявності
  92,10 ₴
 1. Бронхомуцин 5% сироп 120 мл
  Бронхомуцин 5% сироп 120 мл
  Арпимед (Вірменія)
  Код товару: 239676
  Немає в наявності
 2. Бронхомуцин 2% сироп 120 мл
  Бронхомуцин 2% сироп 120 мл
  Арпимед (Вірменія)
  Код товару: 239675
  Немає в наявності

Відгуки користувачів

5.0
2 відгуки
5 зірок
100% (2)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Наталия
  20.07.20
  Хорошие цены
 2. Яна
  08.05.20
  Назначала врач ребёнку, ребёнка не надо было заставлять пить, кашель быстро убрал, хороший сироп
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку