Гербіон сироп подорожника 150 мл
169,10 ₴
KRKA (Словенія)
Код товару:
9629
У список

Гербіон сироп подорожника 150 мл

KRKA (Словенія)
Упаковка В наявності
169,10 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник KRKA (Словенія)
Форма товару Сироп
шт. 1
Головний медикамент Гербіон
Кількість в упаковці 1
Бренд Гербіон
код моріону 32041
Об'єм 150 мл
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/3751/01/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 25.06.2022
Провірено
Інструкція

Гербіон сироп подорожника (Herbion plantain syrup) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: екстракт рідкий листя подорожника ланцетоподібного та квіток мальви звичайної, аскорбінова кислота;

 • 5 мл сиропу (1 мірна ложка) містять екстракту рідкого (екстрагент – вода) листя подорожника ланцетоподібного (Folium Plantagо lanceolata L.s.l.) та квіток мальви звичайної (Flos Malva sylvestris L.) 2,50 г; аскорбінову кислоту – 65 мг;

допоміжні речовини: сахароза, метилпарагідроксибензоат (Е 218), ароматизатор олія апельсинова.

Лікарська форма

Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості:

коричневий або червонувато-коричневий сироп зі специфічним запахом і смаком. Можливий незначний осад, типовий для натуральних речовин.

Фармако-терапевтична група

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Код АТХ R05Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Гербіон сироп подорожника містить екстракт суміші листя подорожника ланцетоподібного, квіток мальви звичайної та аскорбінової кислоти.

Передбачають, що клейковина листя подорожника ланцетоподібного і квіток мальви звичайної та іридоїдні глікозиди (аукубін) листя подорожника ланцетоподібного відіграють важливу роль у дії лікарського засобу. Оскільки сироп містить клейковину екстрактів, він діє як слизовий агент при сухому подразнювальному кашлі, що супроводжує запалення верхнього відділу дихальних шляхів. Клейка речовина утворює тонкий захисний шар на слизовій оболонці ротової порожнини та горла і механічно захищає слизові мембрани від подразників, що викликають кашльовий рефлекс. Таким чином вона послаблює кашель, спричинений подразненням слизової оболонки дихальних шляхів під час запальних процесів, викликаних різними навколишніми подразнювальними факторами.

Аскорбінова кислота бере участь у багатьох метаболічних процесах в організмі; вона стимулює імунну відповідь організму і сприяє регенерації клітин.

Фармакокінетика.

Жодних досліджень щодо абсорбції, розподілу і метаболізму обох активних речовин у сиропі не було проведено через відсутність ясності, яка активна речовини сприяє ефекту і якою мірою.

Полісахариди клейковини обох препаратів не всмоктуються та не перетворюються, але діють на слизову оболонку як захисний шар.

Всмоктування аскорбінової кислоти розпочинається через слизові мембрани ротової порожнини і продовжується у дванадцятипалій кишці та тонкому кишечнику. Вона розподіляється в усі тканини та клітини. В організмі людини аскорбінова кислота оборотно окислюється до щавлевої кислоти та аскорбат-2-сульфату, які виводяться із сечею. Надлишок аскорбінової кислоти виводиться із сечею у незміненому вигляді.

Клінічні характеристики.

Показання

 • Сухий кашель при інфекційно-запальних захворюваннях верхніх відділів дихальних шляхів;
 • сухий кашель курців.
 • Протипоказання Гербіону

 • Підвищена чутливість до активних речовин чи до будь-якого неактивного компонента, що входить до складу лікарського засобу.
 • Сечокам’яна хвороба.
 • Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба, включаючи рефлюкс-езофагіт, гастрит із підвищеною кислотністю, виразку шлунка та дванадцятипалої кишки.
 • Тяжкі захворювання нирок.
 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Листя подорожника ланцетоподібного та квітки мальви звичайної.

  Невідома.

  Аскорбінова кислота.

  Одночасне застосування із антацидами, що містять алюміній, може збільшити виведення алюмінію із сечею. Не рекомендується застосовувати таку комбінацію, особливо пацієнтам із захворюваннями нирок в анамнезі.

  Аскорбінова кислота підвищує абсорбцію заліза.

  Супутній прийом із дефероксаміном сприяє виведенню заліза. Застосування високих доз аскорбінової кислоти хворим, які застосовують дефероксамін, може спричинити захворювання серця (такі як кардіоміопатія та застійна серцева недостатність). У випадку такої комбінації добова доза аскорбінової кислоти не має перевищувати 200 мг; рекомендований ретельний нагляд за функцією серця. Не слід застосовувати аскорбінову кислоту пацієнтам із серцевою недостатністю, які проходять лікування дефероксаміном. Не застосувати аскорбінову кислоту протягом першого місяця лікування дефероксаміном.

  Прийом високих доз аскорбінової кислоти (1 г) гальмує дисульфірам-алкогольну реакцію у пацієнтів, хворих на алкоголізм, які проходять лікування дисульфірамом.

  Аскорбінова кислота зменшує абсорбцію амфетаміну через вплив на рН шлунка.

  Аскорбінова кислота підвищує загальний кліренс етилового спирту.

  Високі дози аскорбінової кислоти порушують виведення мексилетину нирками через зміну рН сечі. Слід ретельно наглядати за пацієнтами у разі супутнього застосування мексилетину та високих доз аскорбінової кислоти.

  Високі дози аскорбінової кислоти можуть впливати на рН сечі та підвищують ризик виникнення кристалурії при лікуванні сульфонамідами.

  Особливості застосування препарату

  Гербіон сироп подорожника містить сахарозу, тому не рекомендований хворим на цукровий діабет.

  При появі задишки, лихоманки, гнійного мокротиння, мокротиння з кров’ю або у разі погіршення симптомів під час лікування слід звернутися за консультацією до лікаря.

  Не слід перевищувати рекомендовані дози.

  Високі дози аскорбінової кислоти підсилюють виділення оксалатів у сечу, таким чином підвищуючи ризик формування в сечі оксалатних каменів. Ризик є надзвичайно низьким у здорових пацієнтів, особливо при застосуванні аскорбінової кислоти менше 1 г на добу. При сечокам’яній хворобі та гіпероксалурії добова доза аскорбінової кислоти не має перевищувати 1 г, враховуючи харчування та харчові добавки.

  При застосуванні аскорбінової кислоти у великих дозах потрібен контроль функції нирок. Пацієнтам із захворюваннями нирок в анамнезі слід з обережністю застосовувати препарат, враховуючи вміст вітаміну С у продуктах харчування та харчових добавках.

  З обережністю застосовувати для лікування пацієнтів із дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

  Не слід призначати вітамін С у високих дозах пацієнтам з підвищеним згортанням крові, тромбофлебітами і схильністю до тромбозів.

  Оскільки аскорбінова кислота підвищує абсорбцію заліза, її застосування у високих дозах може бути небезпечним для пацієнтів із гемохроматозом, таласемією, поліцитемією, лейкемією і сидеробластною анемією. Пацієнтам із високим вмістом заліза в організмі слід застосовувати препарат у мінімальних дозах.

  Аскорбінова кислота може впливати на результати лабораторних досліджень, наприклад при визначенні вмісту глюкози, білірубіну, активності трансаміназ, лактатдегідрогенази.

  Особлива інформація про допоміжні речовини

  Гербіон сироп подорожника містить сахарозу. Тому пацієнтам із рідкісними спадковими станами фруктозної непереносимості, порушеннями всмоктування глюкози-галактози або дефіциту сахарази-ізомальтази не слід приймати препарат.

  Метилпарагідроксибензоат (Е 218) може викликати алергічні реакції (можливо, із запізненням).

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Оскільки безпека застосування препарату у період вагітності або годування груддю не встановлена, застосовування лікарського засобу у цей період не рекомендується.

  Відсутні дані щодо впливу на фертильність.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Дані щодо впливу лікарського засобу на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами відсутні.

  Спосіб застосування та дози Гербіон

  Дорослим та дітям віком від 14 років призначати по 2 мірних ложки сиропу 3–5 рази на добу. Дітям віком від 7 до 14 років призначати по 1–2 мірних ложки сиропу 3 рази на добу.

  Дітям віком від 3 до 7 років призначати по 1 мірній ложці сиропу 3 рази на добу.

  Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.

  Якщо симптоми не зникають після 1 тижня застосування, слід звернутися за консультацією до лікаря щодо подальшої терапії.

  Пацієнтам не слід приймати їжу та пити одразу ж після прийому препарату, оскільки їжа та напої можуть прискорити виведення препарату зі слизової оболонки ротової порожнини та горла.

  Перед застосуванням сироп слід добре збовтати.

  У період застосування сиропу рекомендується пити велику кількість чаю або іншого теплого напою.

  Діти

  Сироп не рекомендується застосовувати дітям віком до 3 років без попередньої консультації з лікарем.

  Передозування

  Не було повідомлень про жоден випадок передозування.

  Кислота аскорбінова добре переноситься. Вона є водорозчинним вітаміном, надмірна її кількість виводиться із сечею. Передозування може призвести до змін ниркової екскреції аскорбінової та сечової кислот під час ацетилювання сечі з ризиком формування оксалатних каменів. Застосування великих доз аскорбінової кислоти може призвести до виникнення болю в ділянці шлунка, печії, блювання, нудоти або діареї, які зникають після відміни препарату. Лікування симптоматичне.

  При значному перевищені рекомендованих доз (доза вітаміну С перевищує 1 г на добу) можлива ниркова недостатність, порушення сну, відчуття жару, стомлюваність, порушення обміну цинку та міді, підвищена збудливість, еритроцитопенія, нейтрофільний лейкоцитоз. При тривалому застосуванні аскорбінової кисорти у високих дозах можливе пригнічення функції інсулярного апарату підшлункової залози, тому необхідно контролювати її функціональну здатність. При застосуванні аскорбінової кислоти у високих дозах необхідний контроль артеріального тиску через її стимулювальний вплив на утворення кортикостероїдних гормонів.

  Лікування симптоматичне.

  Побічні реакції Гербіону

  З боку імунної системи: реакція підвищеної чутливості (свербіж, кропив’янка, екзема), ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок.

  Метилпарагідроксибензоат (Е 218) може викликати алергічні реакції (можливо, із запізненням).

  З боку нервової системи: головний біль.

  З боку нирок та сечовидільної системи.

  При застосуванні аскорбінової кислоти у дозі понад 1 г на добу – оксалурія, утворення каменів в нирках, ушкодження ниркових канальців.

  З боку системи крові.

  Застосування аскорбінової кислоти у дозі понад 1 г на добу у хворих із недостатністю глюкозо-6-фосфатдегідрогенази може спричинити гемоліз еритроцитів (гемолітична анемія).

  При появі тяжких побічних ефектів лікування слід припинити.

  Термін придатності

  3 роки.

  Після відкриття флакона сироп слід застосувати протягом 3 місяців.

  Умови зберігання

  Даний лікарський засіб не потребує спеціальних умов зберігання.

  Після відкриття флакона зберігати препарат при температурі не вище 25 °C в оригінальній упаковці.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 150 мл сиропу у флаконі разом із пластиковою мірною ложечкою у картонній коробці.

  Категорія відпуску з аптеки

  Без рецепта.

  Завантажити повну інструкцію
  Збіг складу і діючої речовини
  Подібний терапевтичний ефект
  Аналог в інших формах випуску
  1. Синупрет Екстракт таблетки №20
   Синупрет Екстракт таблетки №20
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 248491
   Упаковка В наявності
   324,90 ₴
   1/2 упаковки
   В наявності
   162,45 ₴
  2. Синупрет форте таблетки №20
   Синупрет форте таблетки №20
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 200040
   Упаковка В наявності
   257,10 ₴
  3. Синупрет таблетки №50
   Синупрет таблетки №50
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 9784
   Упаковка В наявності
   245,40 ₴
   1/2 упаковки
   В наявності
   122,70 ₴
  4. Бронхипрет сироп 100 мл
   Бронхипрет сироп 100 мл
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 30083
   Упаковка В наявності
   243,90 ₴
  5. Синупрет сироп 100 мл
   Синупрет сироп 100 мл
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 199962
   Упаковка В наявності
   225,10 ₴
  6. Синупрет краплі 100 мл
   Синупрет краплі 100 мл
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 9789
   Упаковка В наявності
   220,50 ₴
  7. Бронхипрет сироп 50 мл
   Бронхипрет сироп 50 мл
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 30122
   Упаковка В наявності
   133,90 ₴
  8. Маліпін 97 мг/5 мл сироп 125 г
   Немає в наявності
  9. Лінкас сироп 120 мл
   Лінкас сироп 120 мл
   Herbion Pakistan (Пакистан)
   Код товару: 243541
   Упаковка В наявності
   108,80 ₴
  10. Екстратерм таблетки №24
   Упаковка В наявності
   91,90 ₴
   1/2 упаковки
   В наявності
   45,95 ₴
  11. Лінкас сироп 90 мл
   Лінкас сироп 90 мл
   Herbion Pakistan (Пакистан)
   Код товару: 20371
   Немає в наявності
  12. Розтиран мазь банка 25 г
   Розтиран мазь банка 25 г
   Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)
   Код товару: 210428
   Немає в наявності
  13. Синупрет Екстракт таблетки №40
   Синупрет Екстракт таблетки №40
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 248492
   Немає в наявності
  1. Бронхипрет таблетки №50
   Бронхипрет таблетки №50
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 27904
   Упаковка В наявності
   418,70 ₴
   1/2 упаковки
   В наявності
   209,35 ₴
  2. Бронхіальний бальзам Белл'с розчин 200 мл
   Бронхіальний бальзам Белл'с розчин 200 мл
   Bell, Sons & Co (Druggists Ltd) (Великобританія)
   Код товару: 9523
   Упаковка В наявності
   334,30 ₴
  3. Імупрет краплі оральні 100 мл
   Імупрет краплі оральні 100 мл
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 149669
   Упаковка В наявності
   316,60 ₴
  4. Вікс Антигрип Комплекс порошок саше №10
   Вікс Антигрип Комплекс порошок саше №10
   Рафтон Лабораторіз Лімітед, Великобританія.
   Код товару: 211615
   Упаковка В наявності
   276,00 ₴
   1/10 упаковки
   В наявності
   27,60 ₴
  5. Імупрет таблетки №50
   Імупрет таблетки №50
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 149513
   Упаковка В наявності
   228,10 ₴
   1/2 упаковки
   В наявності
   114,05 ₴
  6. Бронхипрет таблетки №20
   Бронхипрет таблетки №20
   Bionorica (Німеччина)
   Код товару: 5409
   Упаковка В наявності
   201,30 ₴
  7. Бронхіальний бальзам Беллс 100 мл
   Бронхіальний бальзам Беллс 100 мл
   Bell, Sons & Co (Druggists Ltd) (Великобританія)
   Код товару: 260378
   Упаковка В наявності
   196,70 ₴
  8. Доктор Мом сироп при сухому і вологому кашлі 150 мл
   Доктор Мом сироп при сухому і вологому кашлі 150 мл
   Юнік Фармасьютикал Лабораторіз, Індія
   Код товару: 200481
   Упаковка В наявності
   137,40 ₴
  9. Папалор краплі 20 мл
   Папалор краплі 20 мл
   Phytopharm Klenka (Польща)
   Код товару: 240069
   Упаковка В наявності
   136,82 ₴
  10. Евкаліптовий бальзам мазь 50 мл
   Евкаліптовий бальзам мазь 50 мл
   Naturwaren (Німеччина)
   Код товару: 3143
   Упаковка В наявності
   119,70 ₴
  11. Доктор Мом мазь при симптомах застуди 20 г
   Доктор Мом мазь при симптомах застуди 20 г
   Юнік Фармасьютикал Лабораторіз, Індія
   Код товару: 5863
   Упаковка В наявності
   96,30 ₴
  12. Викс Актив бальзам с ментолом и эвкалиптом мазь 25 г
   Немає в наявності
  13. Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком апельсина 20 шт
   Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком апельсина 20 шт
   Юнік Фармасьютикал Лабораторіз, Індія
   Код товару: 6287
   Упаковка В наявності
   78,30 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   15,66 ₴
  14. Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком полуниці 20 шт
   Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком полуниці 20 шт
   Юнік Фармасьютикал Лабораторіз, Індія
   Код товару: 6289
   Упаковка В наявності
   77,90 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   15,58 ₴
  15. Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком малини 20 шт
   Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком малини 20 шт
   Юнік Фармасьютикал Лабораторіз, Індія
   Код товару: 6291
   Упаковка В наявності
   77,80 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   15,56 ₴
  16. Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком лимона 20 шт
   Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком лимона 20 шт
   Юнік Фармасьютикал Лабораторіз, Індія
   Код товару: 6290
   Упаковка В наявності
   77,60 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   15,52 ₴
  17. Евкаліптовий бальзам мазь 20 мл
   Евкаліптовий бальзам мазь 20 мл
   Naturwaren (Німеччина)
   Код товару: 118839
   Немає в наявності
  18. Інсті 5, 6 г зі смаком лимона пакет-саше №5
   Інсті 5, 6 г зі смаком лимона пакет-саше №5
   Herbion Pakistan (Пакистан)
   Код товару: 25341
   Упаковка В наявності
   76,10 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   15,22 ₴
  19. Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком ананаса 20 шт
   Доктор Мом льодяники при кашлі зі смаком ананаса 20 шт
   Юнік Фармасьютикал Лабораторіз, Індія
   Код товару: 6288
   Упаковка В наявності
   75,80 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   15,16 ₴
  20. Інсті 400 мг гранули №5
   Інсті 400 мг гранули №5
   Herbion Pakistan (Пакистан)
   Код товару: 27523
   Упаковка В наявності
   71,80 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   14,36 ₴
  1. Тахокомб пластина 9.5х4.8 №1
   Тахокомб пластина 9.5х4.8 №1
   Takeda (Німеччина)
   Код товару: 138072
   Немає в наявності
  2. Нутрифлекс Ліпід Пері 1250 мл емульсія мішок пластиковий трикамерний №5
   Упаковка В наявності
   3 188,10 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   637,62 ₴
  3. Тетраспан 6% розчин для iнфузій 500 мл №10
   Тетраспан 6% розчин для iнфузій 500 мл №10
   B. Braun (Німеччина)
   Код товару: 210520
   Упаковка В наявності
   2 453,84 ₴
   1/10 упаковки
   В наявності
   245,38 ₴
  4. Лейкеран 2 мг таблетки №25
   Лейкеран 2 мг таблетки №25
   GlaxoSmithKline Export (Великобританія)
   Код товару: 1207
   Упаковка В наявності
   2 232,90 ₴
  5. Тахокомб пластина п/о 2.5х3 N1
   Тахокомб пластина п/о 2.5х3 N1
   Ananta Medicare (Великобританія)
   Код товару: 139052
   Немає в наявності
  6. Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21
   Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21
   Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
   Код товару: 186072
   Упаковка В наявності
   Спеціальна ціна 1 088,00 ₴ Звичайна ціна 1 280,00 ₴
   1/21 упаковки
   В наявності
   Спеціальна ціна 51,81 ₴ Звичайна ціна 60,95 ₴
  7. Цель Т 2 мл розчин для ін'єкцій ампули №10
   Цель Т 2 мл розчин для ін'єкцій ампули №10
   Heel (Німеччина)
   Код товару: 3599
   Упаковка В наявності
   1 008,20 ₴
   1/10 упаковки
   В наявності
   100,82 ₴
  8. Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3
   Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3
   Др. Густав Кляйн (Німеччина)
   Код товару: 740043
   Упаковка В наявності
   984,30 ₴
  9. Фемостон 1 мг/10 мг таблетки №56
   Фемостон 1 мг/10 мг таблетки №56
   Abbott Biologicals (Нідерланди)
   Код товару: 240547
   Упаковка В наявності
   865,10 ₴
   1/2 упаковки
   В наявності
   432,55 ₴
  10. Ліолів порошок для приготування розчину №1
   Ліолів порошок для приготування розчину №1
   Біолек ЗАТ (Україна, Харків)
   Код товару: 201259
   Упаковка В наявності
   861,40 ₴
  11. Твінрикс суспензія для ін'єкцій 1 доза шприц 1 мл
   Немає в наявності
  12. Мукоза композитум розчин для ін'єкцій 2,2 мл ампули №5
   Упаковка В наявності
   827,50 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   165,50 ₴
  13. Солідаго Композитум С розчин для ін'єкціій 2,2 мл ампули №5
   Упаковка В наявності
   813,80 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   162,76 ₴
  14. Протефлазід краплі 50 мл
   Протефлазід краплі 50 мл
   Екофарм ТОВ (Україна, Київ)
   Код товару: 264550
   Упаковка В наявності
   789,70 ₴
  15. Бронхо-мунал 7 мг капсули №30
   Бронхо-мунал 7 мг капсули №30
   Lek (Словенія)
   Код товару: 4766
   Упаковка В наявності
   Спеціальна ціна 787,50 ₴ Звичайна ціна 875,00 ₴
   1/3 упаковки
   В наявності
   Спеціальна ціна 262,50 ₴ Звичайна ціна 291,67 ₴
  16. Мовекс Комфорт таблетки №120
   Мовекс Комфорт таблетки №120
   Meditop Pharmaceutical (Угорщина)
   Код товару: 263367
   Упаковка В наявності
   768,00 ₴
  17. Протефлазід краплі 50 мл
   Протефлазід краплі 50 мл
   Біолік (Україна, Ладижин)
   Код товару: 240451
   Упаковка В наявності
   752,20 ₴
  18. Дискус композитум 2,2 мл розчин для ін`єкцій ампули №5
   Упаковка В наявності
   749,80 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   149,96 ₴
  19. Тестіс ампули 2,2 мл №5
   Тестіс ампули 2,2 мл №5
   Heel (Німеччина)
   Код товару: 26482
   Упаковка В наявності
   747,20 ₴
   1/5 упаковки
   В наявності
   149,44 ₴
  20. Простамед таблетки №200
   Простамед таблетки №200
   Dr. Gustav Klein (Німеччина)
   Код товару: 186064
   Упаковка В наявності
   741,10 ₴

  Відгуки користувачів

  5.0
  1 відгук
  5 зірок
  100% (1)
  4 зірки
  0% (0)
  3 зірки
  0% (0)
  2 зірки
  0% (0)
  1 зірка
  0% (0)
  1. Я
   28.10.20
   Отличный сироп.
  Залишити відгук
  Моя оцінка
  Зверніть увагу
  Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.