Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Голка для встановлення підключичного катетера КВ-1
29,20 ₴
Каммед-техно ДП (Україна, Кам'янець-Подільський)
Код товару:
161780
У список

Голка для встановлення підключичного катетера КВ-1

Каммед-техно ДП (Україна, Кам'янець-Подільський)
Упаковка В наявності
29,20 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Каммед-техно ДП (Україна, Кам'янець-Подільський)
Форма товару Голка
Кількість в упаковці 1
Бренд Каммед-техно
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Голка для встановлення підключичного катетера

Голка для встановлення підключичного катетера КВ-2 (1,5 х 1,0 мм) розміру G-17 від ТМ Каммед виготовляється з високоякісної медичної сталі. Внутрішній діаметр голки адаптований під провідник, за допомогою якого підключичну вену вводиться поліетиленовий катетер.

Рекомендації щодо використання

Голка зазвичай потрапляє в кінцеву ділянку підключичної вени на глибині 1-1,5 см у новонароджених, 1,5-2,5 см у дітей віком до 5 років, 3-4 см у дорослих. Просування голки в глибину м'яких тканин припиняється з появи крові в шприці. Обережно потягуючи поршень він, під контролем надходження крові в шприц, голку проводять у просвіт на 1-1,5 див.

Слід пам'ятати, що просвіт підключичної вени, всупереч думці, що існував довгий час, змінюється в залежності від фази дихання: збільшується на видиху і зменшується на вдиху аж до його зникнення. Амплітуда коливань може досягати 7-8 мм.

Для контролю правильного положення зрізу голки у вені допомагає нанесення зарубки або напайки на павільйоні голки відповідно до сторони її заточування. Для профілактики повітряної емболії в момент від'єднання голки або катетера від шприца або системи для вливання хворого просять зробити глибокий вдих, затримати дихання та закривають канюлю голки пальцем, а під час ШВЛ збільшують тиск в дихальному контурі. Доцільно уникати проведення пункції хворим, що кашляють або коли хворий перебуває в напівсидячому положенні.

Від'єднавши шприц, через просвіт голки вводять провідник (лісочка з поліетилену діаметром 0,8-1 мм і довжиною 40 см) на глибину 12-15 см, не менше ніж на довжину катетера, після чого голку обережно видаляють. Насадивши на провідник поліетиленовий катетер, його просувають у просвіт вени на 8-12 см обертально-поступальними рухами, провідник вилучають (катетеризація методом Сельдінгера). Катетер повинен проникнути у вену вільно, без зусилля, а кінець його розташовуватись у верхній частині верхньої порожнистої вени, над перикардом, у зоні максимального кровотоку, що запобігає появі ерозії або перфорації вени, правого передсердя та шлуночка. Це відповідає рівню зчленування І-го ребра з грудиною, де утворюється верхня порожня вена. Довжина частини катетера, що вводиться, повинна визначатися глибиною вкола голки з додаванням величини відстані від гру-дино-ключичного зчленування до нижнього краю П-го ребра.

У зовнішній кінець катетера вставляють голку-канюлю, яка є перехідником для з'єднання зі шприцом або інфузійною системою.

Виробляють контрольну аспірацію крові. Правильне місцезнаходження катетера розпізнається за синхронним рухом крові в ньому з розмахами до 1 см. Якщо рівень рідини в катетері з кожним вдихом хворого йде від зовнішнього кінця катетера - внутрішній знаходиться в потрібному місці. Якщо рідина активно виходить назад, катетер досяг передсердя або навіть шлуночка.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку